Tupety syntetyczne

ilość znalezionych towarów: 3

Dla kogo przeznaczone są tupety syntetyczne Cameron Hair?

Masz krótkie i cienkie włosy, a może zaobserwowałaś już pierwsze przerzedzenia lub objawy łysienia? Powodów takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. Mogą być to przyczyny zarówno genetyczne, jak i spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją czy stanami chorobowymi. W każdym z tych przypadków warto wykorzystać tupety syntetyczne Cameron Hair, które nie nadwerężą Twojego budżetu, a pozwolą Ci stworzyć doskonałą fryzurę w dosłownie kilka chwil.

Sztuczne tupety dla kobiet to m.in. toppery damskie Clip In, idealne do przerzedzonych włosów na czubku głowy lub do typowego ich zagęszczenia. Mają one długość 45 cm i wyposażone są w jedną taśmę, występują w sklepie internetowym Cameron Hair w czternastu różnych odcieniach: zarówno jednolitych, jak i ombre.

Z kolei tupety sztuczne w systemie half-wig to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią pełnych peruk zakładanych w całości na głowę. Nie bez powodu tupety sztuczne-półperuki to jedna z bardziej popularnych metod przedłużania i zagęszczania włosów na świecie.

W ofercie marki znajdziesz tupety syntetyczne half-wig o długości 60 cm, dzięki czemu Twoje włosy będą sięgać pasa, dając Ci natychmiastowy efekt gęstych, zdrowych i bujnych włosów. Tu z kolei paleta dostępnych barw jest jeszcze większa – aż dwadzieścia cztery odcienie, w tym rozmaitego rodzaju balejaże, jak np. połączenie blondu z białym blondem. Pamiętaj jednak, by zawsze dopasowywać odcień półperuki do koloru swoich prawdziwych końcówek.

Jakie korzyści dają Ci tupety sztuczne? Wyjątkowe właściwości

Jeśli zdecydujesz się na sztuczne tupety dla kobiet, nie musisz się bać o swoje naturalne włosy. Bezinwazyjna metoda mocowania jest całkowicie bezpieczna dla ich struktury, a także cebulek włosów, które cierpią niekiedy przy metodach przedłużania włosów na stałe, np. kanapkowej czy keratynowej, z użyciem kleju lub zgrzewarki. Ponadto tupety sztuczne możesz równie błyskawicznie zakładać, co ściągać – nadają się więc zarówno na co dzień, jak i od czasu do czasu na konkretne uroczystości czy specjalne okazje.

To jednak nie wszystko. Mimo iż wykonane zostały z syntetycznego włókna Heat Resistant Fiber, nasze tupety nie posiadają sztucznego połysku, za to przypominają włosy naturalne. Końce nie są tu cieniowane, a włókno wytrzymuje temperaturę do 180 stopni Celsjusza, dzięki czemu możesz poddawać je różnym zabiegom stylizacyjnym. A to zwiększa możliwości ich zastosowania.

Sztuczne tupety dla kobiet – wiele możliwości zastosowania

Na jakie sposoby możesz nosić tupety syntetyczne Cameron Hair? Wyglądają atrakcyjnie zarówno w formie prostej, jak i rozpuszczonej. Kontrolując jednak temperaturę, stworzysz również na tej o długości 60 cm delikatne fale. Jeśli zależy Ci na mocnych lokach, zdecyduj się na peruki już kręcone. Masz nieograniczone możliwości, gdy chodzi natomiast o upięcia – tupety sztuczne nadają się zrobienia zarówno kucyków, warkoczy, jak i koków oraz wymyślnych fryzur na specjalne okazje.

Pamiętaj jednak, by ich nie farbować – zniszczysz tym strukturę włókna. Nie zapominaj również o odpowiedniej pielęgnacji. Nie myj ich pod bieżącą wodą, ale stosuj 5-10-minutowe kąpiele w umywalce lub miseczce. Jeśli możesz, zamiast suszyć, delikatnie odciśnij je za pomocą ręcznika, a następnie pozostaw do naturalnego wyschnięcia. W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz specjalne szczotki do włosów syntetycznych, a także etui do ich przechowywania – te akcesoria znacznie przedłużą żywotność syntetycznych tupetów.

pixel