System half-wig

ilość znalezionych towarów: 5

Dla kogo najlepszy będzie system half-wig?

Co to jest system half-wig? Półperuki tego rodzaju to fantastyczna i wygodna alternatywa dla peruk tradycyjnych. Jeśli nie lubisz pełnych, sięgających do czoła peruk, to produkty idealne dla Ciebie. Gdy więc Twoje naturalne włosy są krótkie, cienkie, przerzedzone z różnych przyczyn, jak np. łysienie, stany pooperacyjne czy po prostu nieudane zabiegi fryzjerskie, system half-wig pomoże Ci stworzyć długą i gęstą fryzurę w zaledwie kilka minut.

Zakładanie półperuki nie sprawi Ci żadnego problemu – jest ono intuicyjne, łatwe i szybkie. W ofercie marki znajdziesz zarówno opaskę z włosami o długości 55 cm, dzięki której ukryjesz rzadkie włosy na czubku głowy i otrzymasz włosy za ramiona, jak i tupet half-wig z włosami kręconymi, a także półperuki syntetyczne half-wig na taśmie Clip In. Te ostatnie zamocujesz równie błyskawicznie za pomocą spineczek na zatrzaski. Nie bój się jednak o ich wytrzymałość ani o swój komfort. Każda spinka wyposażona jest w silikonowy paseczek dodatkowo wzmacniający system. Ponadto spineczki są tak małe i nieuciążliwe, że błyskawicznie zapomnisz, że w ogóle masz je na głowie. Nawet przy silnym wietrze linia mocowania nie zostanie zauważona.

W sklepie Cameron Hair znajdziesz również sporą paletę kolorystyczną, gdy chodzi o półperuki syntetyczne half-wig. Kręcone występują w czterech odcieniach: rudym, platinum, monroe oraz gold blonde. Z kolei opaski i tupet half-wig o prostych pasmach to już bogactwo kilkunastu barw: od tych jednolitych, po różnego rodzaju balejaże, sombre oraz ombre.

Dlaczego warto postawić na półperuki syntetyczne half-wig?

Półperuka half-wig pozwoli Ci bezinwazyjne przedłużyć i zagęścić włosy – w przeciwieństwie do metod przedłużania włosów na keratynie czy kanapkowej nie stosujesz tu ani kleju, ani zgrzewarki. Nie jest to również metoda na stałe – w dowolnym momencie możesz rozmontować system half-wig. Ponadto okazuje się on idealny do nawet bardzo krótkich i przerzedzonych włosów.

Półperuki syntetyczne half-wig wykonane zostały z innowacyjnego włókna Heat Resistant Fiber, które swoim wyglądem przypomina włosy naturalne: nie ma bowiem sztucznego połysku. Końce nie są tu również cieniowane. Co więcej, jest ono odporne na temperaturę do nawet 180 stopni Celsjusza, dzięki czemu zwiększają się możliwości zastosowania tupetów i półperuk Cameron Hair.

Półperuka half-wig – jeden produkt i wiele możliwości zastosowania

System half-wig to jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania i zagęszczania włosów na świecie. Nic dziwnego, skoro nie tylko szybko i prosto zamocujesz takie półperuki syntetyczne half-wig, ale również możesz wykorzystywać je na wiele różnych sposobów.

Peruka half-wig 60 cm, jak i ten na opasce nadaje się do różnych stylizacji – prostowania oraz kręcenia. Pamiętaj jednak, by zawsze kontrolować tu temperaturę. Włókno Heat Resistant Fiber, jak wspominaliśmy, odporne jest na ciepło o maksymalnej temperaturze 180 stopni Celsjusza. Możesz więc pozwolić sobie na delikatne fale uzyskane z prostych pasm. Jeśli jednak zależy Ci na mocnych lokach, wybierz już gotowe półperuki z kręconymi włosami.

Nie ma też żadnych ograniczeń, gdy chodzi o upięcia. Półperuka half-wig to idealna baza zarówno kucyków, warkoczy, jak i różnego rodzaju koków oraz innych, bardziej wyszukanych fryzur na szczególne okazje. Możesz ją bowiem nosić zarówno na co dzień, jak i od czasu do czasu. Pamiętaj jednak, by jej nie farbować – może to naruszyć strukturę włókna i bardzo zniszczyć półperuki syntetyczne half-wig.

Nie zapominaj również o odpowiedniej pielęgnacji, która nie tylko pomoże Ci cieszyć się dłuższą żywotnością włosów od Cameron Hair, ale również ich pięknym i zbliżonym do naturalnych włosów wyglądem. Myj je specjalnymi szponami do peruk lub włosów suchych, nakładaj odżywki, a także rozczesuj odpowiednimi szczotkami, by się nie plątały i nie kołtuniły. Kluczowe jest także właściwe przechowywanie peruk, gdy ich nie nosisz – do tego służą przeznaczone do tego pokrowce, które również znajdziesz w sklepie Cameron Hair.

Jeśli możesz, zamiast suszyć włosy, odciśnij je po myciu w ręczniku i pozostaw do samoistnego wyschnięcia. To zapewni im znacznie większą trwałość. Pamiętaj również, by nie myć ich pod bieżącą wodą, ale pozostawić w 5-10 minutowej kąpieli w misce lub umywalce. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, zajrzyj do opisu konkretnego produktu na stronie sklepu Cameron Hair.

 

pixel