Kucyki doczepiane

ilość znalezionych towarów: 11

Jakie syntetyczne kucyki doczepiane znajdziesz w ofercie Cameron Hair?

Jeśli chcesz mieć idealnie długie i gęste włosy w kilka chwil, bez konieczności poważnej ingerencji na skórze głowy, zdecyduj się na syntetyczne kucyki doczepiane. To doskonałe rozwiązanie dla każdej zabieganej kobiety, zarówno na co dzień, jak i na wielkie okazje. W ofercie marki znajdziesz bowiem zarówno kucyki syntetyczne na klipsie o długościach 35 cm, 50 cm, 60 cm i 70 cm (te o długości 50 cm występują w dwóch wersjach – prostej oraz kręconej), jak i syntetyczne kucyki na pierścieniu, które zamiast klipsa, posiadają przyszyty mały grzebień-wsuwkę. Mają one długość 45 cm, a więc pozwolą Ci stworzyć doskonałą kitkę, sięgającą Twoich ramion (w zależności od tego, jak wysoko doczepisz włosy).

To jednak nie wszystko. Posiadamy także syntetyczne kucyki doczepiane o długości 50 cm i wadze 85 gram, które mocujesz bez żadnych dodatkowych elementów, jak klipsy czy pierścień, a wyłącznie oplatając swoje naturalne włosy, włosami z doczepianego kucyka. Niezależnie od tego, na które kucyki się zdecydujesz, każdy z nich dopasujesz idealnie do swoich pasm. Syntetyczne kucyki doczepiane występują bowiem w kilkunastu różnych kolorach – od jednobarwnych (czerń, różne odcienie brązu i blondu), aż do balejaży i ombre.

Czym wyróżniają się kucyki syntetyczne na klipsie i syntetyczne kucyki na pierścieniu?

Zarówno kucyki syntetyczne na klipsie, jak i syntetyczne kucyki na pierścieniu oraz te oplatane są wyjątkowo łatwe w obsłudze – nie potrzebujesz niczyjej pomocy. Założenie włosów zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Co więcej, uzyskana za ich pomocą fryzura będzie wyglądała naturalnie. Wszystkie syntetyczne kucyki doczepiane wykonane zostały z włókna Heat Resistant Fiber, które odróżnia się od innych dostępnych na rynku naturalnym wyglądem – pasma nie świecą się.

Syntetyczne kucyki doczepiane od Cameron Hair są również niezwykle uniwersalne. Możesz bowiem te najdłuższe – 70-centymetrowe – obrócić "do góry nogami", uzyskując krótszy (55-centymetrowy) kucyk. Włosy są miękkie, nie wypadają z taśm, a także okazują się odporne na temperaturę do 180 stopni Celsjusza, co sprawia, że mają one niejedno zastosowanie.

Jak możesz zastosować syntetyczne kucyki doczepiane?

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego włókna, nasze syntetyczne kucyki doczepiane nadają się do suszenia suszarką, a nawet prostowania (pamiętaj jednak, by kontrolować temperaturę). Dzięki temu stworzysz za ich pomocą niejedną fryzurę, np. zakręcisz na prostownicy delikatne fale lub wyprostujesz kręcone pasma. Zdecydowanie lepiej jednak wybrać od razu dwa rodzaje kucyków – proste i już kręcone.

Pamiętaj również, że syntetyczne kucyki doczepiane nadają się do tworzenia rozmaitych fryzur. Co powiesz na grubego, pięknie zaplecionego warkocza? Nie zapominaj jednak o odpowiedniej pielęgnacji i stosowaniu akcesoriów przeznaczonych do syntetycznych pasm. Dzięki temu posłużą Ci one przez długo.

pixel