Koki

ilość znalezionych towarów: 19

Sztuczne koki – gdzie kupić i jakie rodzaje masz do wyboru?

Upięcia to nie tylko wygodne rozwiązanie na co dzień, ale również efektowna fryzura na specjalne okoliczności, jak wszelkiego rodzaju imprezy, bale, rodzinne uroczystości czy po prostu wieczorne wyjście albo randka. Aby jednak było ono piękne i nietuzinkowe, potrzebne są do niego gęste i mocne włosy, manualne umiejętności i chwila wolnego czasu. Jeśli brakuje Ci wszystkich tych elementów, wystarczy, że skorzystasz z oferty Cameron Hair – sztuczne koki to sposób na błyskawiczne i spektakularne upięcie niezależnie od tego, jakie są Twoje naturalne włosy.

Jakiego rodzaju znajdziesz u nas sztuczne koki? Sklep internetowy Cameron Hair oferuje efektowne włosy na gumce. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej. Będą to więc czarne syntetyczne koki, bardzo ciemny brąz (który wygląda jak czarny tylko w sztucznym świetle, różnicę widać jednak w świetle dziennym), czekolada, średni brąz, ciemny blond, średni blond z chłodnymi tonami, średni blond z tonami ciepłymi, blond słomkowy i platynowy, a także niejednolite kolorystycznie sztuczne koki: połączenie piaskowego blondu z pasmami platynowego oraz balejaż blond, pasujący do różnych odcieni blondu ze złotymi refleksami.

Wszystkie je zakłada się bezinwazyjnie – to główna cecha, która wyróżnia nasze sztuczne koki. Gdzie kupić najlepsze? W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz idealne dla siebie sztuczne włosy – koki.

Czym wyróżniają się sztuczne koki? Sklep Cameron Hair odpowiada!

Dlaczego warto postawić na nasze sztuczne koki? Sklep internetowy Cameron Hair wyróżnia bowiem zastosowanie do ich produkcji syntetycznego włókna Heat Resistant Fiber, który nie ma sztucznego połysku – pasma wyglądają więc jak naturalne, a w dodatku są niezwykle miękkie w dotyku. Ponadto nie wypadają one z taśm, dzięki czemu możesz być spokojna o swoją fryzurę.

Jak zakłada się nasze sztuczne koki? Dopinki sprawiają, że mocowanie jest nie tylko proste, ale i błyskawiczne. Wystarczy, że swoje naturalne włosy zwiążesz gumką i założysz na nie koka.

To jednak nie wszystko. Tak błyskawicznie, jak założysz syntetyczne koki, równie błyskawicznie możesz je ściągnąć, dzięki czemu okazują się one produktami wielokrotnego użytku. Możesz je więc stosować w różnym czasie w zależności od chęci i okoliczności.

Jak wykorzystywać syntetyczne koki? Jedna rzecz, a wiele możliwości!

Jak możesz zastosować nasze sztuczne włosy? Koki, które zostały już z nich uplecione, to nie jedyna możliwość. Innowacyjne, syntetyczne włókno Heat Resistant Fiber odporne jest bowiem na działanie temperatury do 180 stopni Celsjusza, dzięki czemu, przy odpowiedniej regulacji temperatury, możesz sztuczne koki wysuszyć suszarką, a także poddać działaniu prostownicy, zmieniając odrobinę kształt upięcia na bardziej gładki lub przeciwnie – niesforny.

To sprawia, że jeden produkt posłuży Ci na co dzień do pracy, spotkanie z przyjaciółmi, randkę, a nawet uroczyste wyjście, zapewniając Ci komfort, wygodę i nienaganny wygląd jednocześnie.

W prosty i szybki sposób dodasz swoim włosom objętości, niezależnie od tego, jak grube są Twoje naturalne pasma. Pamiętaj jednak o kilku kwestiach. Odpowiednio dobierz kolor koka do swoich włosów (kolor koka dobiera się do górnej części włosów przy głowie), a także pielęgnuj i dbaj o zakupione syntetyczne koki, by mogły prezentować się na Twojej głowie doskonale. Możesz je delikatnie rozczesywać, ale tylko specjalnymi szczotkami do peruk, tresek i koków. Ponadto myj je w specjalistycznych szamponach do peruk lub tych przeznaczonych do włosów suchych, zawsze obchodząc się z nimi niezwykle delikatnie. Gdy ich z kolei nie nosisz, przechowuj sztuczne koki w dostosowanych do tego pojemnikach, które również znajdziesz w sklepie internetowym Cameron Hair.

Koki

Doczepiane koki to szybka fryzura dla każdego. Piękne i efektowne upięcie bez wizyty u fryzjera. Możesz wybrać spośród kliku modeli :

-elegancki kok pleciony

-kok na gumce - idealny do nadania objętości

Jeżeli jednak chciałabyś stworzyć oryginalne upięcie zawsze możesz zagęścić przedłużyć  swoje włosy jednym z naszych doczepianych kucyków, które również świetnie się sprawdzą do wszelkiego rodzaju koków.

pixel