Flip In na żyłce

ilość znalezionych towarów: 3

Czym są i dla kogo najlepsze będą włosy Flip In na żyłce?

Włosy Flip In na żyłce to innowacja w dziedzinie metod przedłużania i zagęszczania włosów. Dlaczego? Cały sekret tkwi w bezbarwnej żyłce, do której przymocowane są włosy. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych kobiet, które pragną szybko zmienić fryzurę dla urozmaicenia, jak i na specjalną okazję bez trwałej ingerencji. Włosy na żyłce Cameron Hair nadają się również dla wszystkich zmagających się z przerzedzeniami, a także łysieniem z różnych powodów – genetycznych, wynikłych z nieodpowiedniej pielęgnacji lub z powodu przebytych chorób. Włosy na gumce-żyłce Flip In to szybka i efektowna metoda na bezinwazyjne przedłużenie włosów bez konieczności wizyty u fryzjera.

Sprawdzi się więc również u wszystkich zabieganych i zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na długie stanie przed lustrem, by stworzyć rano doskonałą fryzurę. W jaki sposób mocuje się włosy Flip In? Na żyłce osadzone są wszystkie kosmyki doczepianych włosów. Jedyne czego do nich potrzebujesz to grzebień zakończony metalowym lub plastikowym szpikulcem. Nakładając włosy na żyłce Flip In oddziel górną partię włosów, następnie nałóż włosy na żyłce, a potem delikatnym ruchem grzebienia wyciągnij pojedyncze pasma swoich włosów prawdziwych, by zakryć linię między nimi, a włosami doczepianymi.

Jak zatem widzisz, by założyć włosy na gumce-żyłce Flip In, nie potrzebujesz żadnych wysoko rozwiniętych umiejętności fryzjerskich, ani specjalistycznych akcesoriów. Także ich ściągnięcie nie sprawi Ci żadnych trudności – wystarczy jednym ruchem usunąć włosy doczepiane na żyłce. Opinie klientek Cameron Hair są tu zgodne: nie ma prostszej i szybszej metody na gęste i długie włosy.

Jakie masz natomiast do wyboru włosy na żyłce? Gdzie kupić ten popularny produkt? W sklepie Cameron Hair znajdziesz włosy na żyłce o długości 45 cm, dzięki którym stworzysz fryzurę o długości za ramiona, ale przed pasem. Występuję one w dwudziestu ośmiu różnych odcieniach, zarówno jednolitych, jak i balejażach oraz ombre. Pamiętaj jednak, by dobierać włosy na gumce-żyłce Flip In do barwy swoich końcówek: masz do wyboru zarówno czarny, ciemny brąz, czekoladę, średni brąz, jasny beż, chłodne blondy, jak i te z ciepłymi tonami, aż po piaskowy, platynowy i najjaśniejszy blond. Balejaże i ombre są tu także rozmaite. Co powiesz na połączenie ciemnego brązu z delikatnym różem? To propozycja dla odważnych kobiet!

Jakie korzyści dają Ci włosy doczepiane na żyłce? Opinie klientek Cameron Hair

Włosy na żyłce to, jak wspomnieliśmy, bezinwazyjna metoda przedłużenia włosów. Nie musisz się więc obawiać o strukturę swoich prawdziwych włosów, a także cebulki – niestety kleje, taśmy i zgrzewarki nierzadko zostawiają na nich swój ślad, a także na skórze głowy. W tym przypadku nie nastąpi żadna trwała ingerencja.

Jakie jeszcze zalety posiadają włosy doczepiane na żyłce? Opinie klientek Cameron Hair są jednoznaczne: nie tylko nie widać miejsca łączenia nawet przy silnym wietrze, ale również wyglądają one jak naturalne włosy. To wszystko zasługa innowacyjnego włókna syntetycznego Heat Resistant Fiber, które nie ma charakterystycznego dla włosów sztucznych połysku.

Nasza dopinka nie ma cieniowanych końcówek, a także jest odporna na działanie wysokich temperatur – aż do 180 stopni Celsjusza. Dzięki temu znacznie zwiększa się możliwość ich stylizacji. Jak wykorzystać włosy na żyłce? Sklep Cameron Hair oferuje Ci takie produkty, które dają Ci stylizacyjne pole do popisu!

Na jakie sposoby możesz wykorzystać włosy na żyłce Flip In?

Nie tylko proste włosy, ale również fale, koki, kucyki, warkocze, a także bardziej wyszukane upięcia – wszystko to stworzysz, mając włosy na żyłce. Sklep Cameron Hair oferuje Ci takie, które możesz rozmaicie stylizować. Pamiętaj jednak, żeby zawsze kontrolować temperaturę – w przypadku lokówki uzyskasz więc delikatne kręcenie. Jeśli marzą Ci się mocne loki, wybierz już gotowe kręcone włosy, np. zakładane metodą Clip In. Nie zapominaj również, że włosy na żyłce nie nadają się do farbowania – zniszczysz takim zabiegiem ich strukturę, a także sprawisz, że będą suche i zniszczone. Bez problemu możesz jednak je przycinać samodzielnie, a także u fryzjera.

Jak zatem widzisz, włosy Flip In na żyłce dają Ci ogromne możliwości – zarówno na co dzień, jak i na naprawdę ważne okoliczności: wieczorne wyjścia czy rodzinne uroczystości. Aby jednak wykonana fryzura była nie tylko trwała, ale i olśniewająca, pamiętaj, by odpowiednio dbać o doczepiane włosy na żyłce. W jaki sposób? Podpowiadamy!

Po pierwsze – myj je delikatnym szamponem, tak by nie zniszczyć ich struktury. Następnie delikatnie rozczesz pasma za pomocą specjalistycznej szczotki do tresek i peruk syntetycznych i pozostaw włosy na żyłce do naturalnego wyschnięcia. Zalecamy powtarzać ten zabieg co trzy-cztery aplikacje. Warto również zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik do przechowywania włosów Flip In, który zwiększy ich żywotność – taką treskę należy bowiem ściągać na noc i zapewnić jej odpowiednie warunki. Większość niezbędnych do pielęgnacji produktów znajdziesz w sklepie Cameron Hair w dziale Akcesoria.

Dlaczego warto wybrać włosy doczepiane na żyłce? Opinie klientek Cameron Hair są tu zgodne: to nie tylko błyskawiczna i prosta metoda, ale również niezwykle wygodna. Podnosisz do góry własne włosy, nakładasz na głowę gumkę-żyłkę, opuszczasz włosy za pomocą grzebyka i najprostsza fryzura gotowa. Wszystkie inne zależą już od Twojej inwencji, a także okazji, na którą zakładasz włosy na żyłce. Zawsze jednak będziesz w nich wyglądać olśniewająco, jakbyś dopiero co wyszła od fryzjera.

pixel