Clip In

ilość znalezionych towarów: 9

Jak wybrać odpowiednie sztuczne włosy Clip In?

Sztuczne włosy Clip In znają kobiety na całym świecie. Nic dziwnego, skoro ta nowoczesna metoda pozwala w kilku minut stworzyć efekt dłuższych i gęstszych włosów. Rozmaitość dostępnych na rynku modeli może jednak przyprawiać o prawdziwy zawrót głowy. Jak wybrać odpowiednie włosy sztuczne Clip In?

W ofercie marki Cameron Hair znajdziesz ich rozmaite odcienie, długości, a także różne gramatury. Na te ostatnie parametry wpływa przede wszystkim ilość taśm w zestawie, w którym znajdują się sztuczne włosy Clip In. Jeśli masz bardzo cienkie i rzadkie włosy, zdecyduj się na włosy sztuczne Clip In na pięciu taśmach o wadze między 70 a 80 gramów. Większa liczba taśm – siedem oraz osiem – przeznaczone są dla włosów o średniej gęstości. Te, które ważą powyżej 150 gramów, to sztuczne włosy Clip In, które nadają się dla kobiet o krótkich, ale gęstych włosach.

Z kolei długość, jaką wybierzesz, zależy od Twoich indywidualnych preferencji. 47 cm zapewni Ci włosy mniej więcej do łopatek, 60 cm to już piękna fryzura do pasa. Następnie zdecyduj się na odpowiedni kolor. W sklepie Cameron Hair znajdziesz kilkanaście różnych odcieni sztucznych włosów Clip in. W palecie występują zarówno barwy jednolite (od czerni, przez różne odcienie brązu, po najjaśniejszy platynowy blond), jak i balejaże oraz ombre.

Nie mamy więc żadnych wątpliwości, że znajdziesz dla siebie idealne włosy sztuczne Clip In– dopasowane zarówno do gęstości, jak i koloru Twoich włosów prawdziwych.

Włosy sztuczne Clip In – cechy charakterystyczne i zalety

Czym wyróżniają się sztuczne włosy Clip In? Opinie klientek Cameron Hair nieustannie podkreślają ich naturalny wygląd. Jak to możliwe? Włosy te wykonane zostały z syntetycznego włókna Heat Resistant Fiber, które nie ma sztucznego połysku, a także jest miękkie w dotyku. To jednak nie wszystko.

Nasze sztuczne włosy Clip In posiadają również solidne mocowanie – nie wypadają z taśm. Błyskawicznie je założysz i błyskawicznie ściągniesz – nie potrzebujesz do tego niczyjej pomocy. Do każdego pasma włosów przyszyte zostały spineczki na zatrzask Clip In. Każda spinka posiada z kolei silikonowy paseczek, który dodatkowo zabezpiecza sztuczne włosy Clip In przed zsunięciem się z włosów prawdziwych. Ponadto, komfort noszenia jest tu niezaprzeczalny – spineczki są małe i nieuciążliwe, dzięki czemu po chwili zapomnisz, że masz je na głowie.

Co więcej, nie musisz się martwić, że ktokolwiek zauważy doczepiane włosy. Nawet przy silnym wietrze miejsca, w których zamocowałaś sztuczne włosy Clip In, nie są widoczne. To również bezinwazyjna metoda, która nie zniszczy struktury Twoich prawdziwych włosów. Pozwoli Ci natomiast cieszyć się piękną fryzurą za każdym razem, gdy będziesz miała na to ochotę.

Na jakie sposoby możesz układać sztuczne włosy Clip In? Opinie klientek Cameron Hair

Jak można układać sztuczne włosy Clip In? Opinie klientek potwierdzają, że nadają się one do modelowania zarówno prostownicą, jak i lokówką. Pamiętaj jednak, żeby przestrzegać podstawowej zasady – włókno, z którego wykonane zostały sztuczne włosy Clip In, odporne jest na temperaturę do 180 stopni Celsjusza – kontroluj więc poziom ciepła także, gdy suszysz je suszarką.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś tworzyła z nim rozmaite upięcia na specjalne okazje – mogą to być wymyślne loki, jak i oryginalne sploty, kucyki, a także warkocze. Nie zapominaj jednak o odpowiedniej pielęgnacji – za każdym razem rozczesuj włosy sztuczne Clip In przeznaczonymi do nich specjalnymi szczotkami. Pod żadnym pozorem nie próbuj farbować syntetycznych pasm – zniszczysz ich strukturę.

Aby cieszyć się sztucznymi włosami Clip In naprawdę długo, warto pomyśleć także o innych akcesoriach, które pomogą utrzymać je w nieskazitelnym stanie, jak etui czy torba do przechowywania. Wszystkie niezbędne przyrządy znajdziesz w naszym dziale Akcesoria.

pixel