Włosy syntetyczne

ilość znalezionych towarów: 70

Czym są włosy syntetyczne i jakie znajdziesz w naszym sklepie?

Twoje włosy nadmiernie wypadają, są przerzedzone w różnych miejscach, a może po prostu cienkie i słabe? Albo przeciwnie: cieszysz się gęstymi włosami, ale chciałabyś je przedłużyć lub sprawdzić się w nowej fryzurze bez trwałej ingerencji? Włosy syntetyczne będą w tych wszystkich przypadkach rozwiązaniem idealnym. To produkt zarówno dla kobiet z rozmaitymi schorzeniami czy chorobami, które obniżają estetykę prawdziwej fryzury, jak i pań, które pragną błyskawicznej odmiany.

Jakie znajdziesz w naszym sklepie włosy syntetyczne? Hurtownia tych produktów daje duże możliwości. Po pierwsze – mamy syntetyczne włosy z różnymi systemami mocowania: half-wig, Clip In, Flip-In, a także na gumce. Niezależnie jednak od rodzaju, wszystkie syntetyczne włosy Cameron Hair aplikujesz bezinwazyjne – to szybki i prosty sposób na zmianę fryzury. Zamocujesz wybrany produkt nie tylko w kilka chwil, ale również całkowicie samodzielnie.

Syntetyczne włosy Half-Wig (półperuka) to jedna z bardziej popularnych metod przedłużania i zagęszczania włosów na świecie. Może ona również zakrywać miejscowe łysiny. W naszym sklepie internetowym znajdziesz takie włosy syntetyczne o długości 60 cm – sięgające do pasa. To jednak nie wszystko, gdy chodzi o tego rodzaju sztuczne włosy. Kolorowe odcienie tych produktów sprawiają, że znajdziesz odcień idealny dla siebie – posiadamy bowiem półperuki w dwudziestu czterech barwach, zarówno jednolitych (od czerni i bardzo ciemnego brązu, przez średni brąz i jasny beż, po słomkowy, piaskowy i platynowy blond), jak i mieszanych (m.in. balejaż blond czy różnego rodzaje ombre, np. połączenie ciemnego brązu z delikatnym różem).

Sztuczne włosy kolorowe Flip-In to z kolei treska, która jednocześnie przedłuży włosy (ma długość 45 cm), jak i nada im objętości. Mocuje się ją błyskawicznie za pomocą niewidocznej gumki-żyłki. Tu paleta odcieni została wzbogacona o dodatkowe pięć kolorów. Podobnie jak w przypadku półperuki, te syntetyczne włosy nie są cieniowane.

 

Z kolei kok na gumce to szybki i prosty sposób na dodanie objętości upięciom i szybką oraz spektakularną metamorfozę.

Jakie zalety mają sztuczne włosy kolorowe?

Jakie korzyści dają Ci włosy syntetyczne? Hurtownia, w której znajdziesz nasze produkty, oferuje Ci po pierwsze błyskawiczny czas wysyłki. Jeśli więc zdecydujesz się na zmianę fryzury, nową otrzymasz w naprawdę krótkim czasie. Najważniejszą jednak cechą, która wyróżnia włosy syntetyczne Cameron Hair, jest to, że ich wygląd okazuje się bardzo zbliżony do włosów naturalnych. Jak to możliwe?

Wykonane zostały one z włókna Heat Resistant Fiber, które nie ma sztucznego połysku. Ponadto włókno to odporne jest na temperaturę nawet do 180 stopni Celsjusza, możesz więc poddawać syntetyczne włosy takim zabiegom, jak suszenie, prostowanie, kręcenie – oczywiście cały czas kontrolując poziom ciepła. Zależy Ci na mocnych lokach? Sprawdź wtedy peruki i treski z włosami już kręconymi.

Jak widzisz zatem, nosząc włosy syntetyczne Cameron Hair masz również wiele możliwości ich zastosowania, zmieniając raz po raz upięcia i fryzury. Posłużą Ci one zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Syntetyczne włosy – Cameron Hair podpowiada, jak je pielęgnować

Jeśli chcesz, aby sztuczne włosy kolorowe służyły Ci przez długi czas, nie zapomnij o ich pielęgnacji. Cameron Hair dba o to, by produkty firmy miały zapewnione odpowiednie do tego akcesoria, dlatego w sklepie internetowym znajdziesz zarówno przeznaczone do sztucznych włosów specjalne szczotki, jak i etui czy torby do przechowywania włosów. Pamiętaj bowiem, że należy ściągać je na noc i rozczesywać, co zapobiegnie splątywaniu się pasm.

 

Pod żadnym pozorem nie farbuj włosów syntetycznych – możesz je wtedy całkowicie zniszczyć, zmieniając ich strukturę. Jeśli zależy ci na zmianie koloru, wybrać dodatkowe syntetyczne włosy w innym odcieniu. Cena takich pasm jest znacznie niższa niż włosów naturalnych, nie powinno to więc nadwerężyć bardzo Twojego budżetu. A przy odpowiedniej pielęgnacji, będziesz mogła cieszyć się nimi przez naprawdę długi czas.

Myj je regularnie po trzech-czterech sesjach noszenia. Używaj do tego szamponów do włosów suchych lub specjalnych do włosów syntetycznych. Spłukuj je nie gorącą, ale letnią wodą. Jeśli masz na to czas, pozwól im samoczynnie wyschnąć. Im mniej oddziaływania ciepłem, tym lepiej!

Zapraszamy do zakupu włosów syntetycznych z systemem half-wig, typu clin in i flip-in na żyłce oraz kucyków, warkoczy, opasek z włosami, tupetów i półperuk.

Dla kobiet, zmagających się z różnorodnymi problemami lub schorzeniami, obniżającymi estetykę fryzury oferujemy szereg rozwiązań, których celem jest spotęgowanie objętości włosów oraz skompensowanie ewentualnych braków. Włosy syntetyczne clip-in wykorzystać można w wielu przypadkach, zwłaszcza jeśli oczekiwany efekt powinien dyskretnie tuszować naturalne niedoskonałości. Szereg alternatyw pozwala na uzupełnienie ubytków we włosach, bez względu na ich zakres oraz umiejscowienie. Oferujemy włosy syntetyczne flip in na żyłce, jak również półperuki, tupety i kucyki, a nawet warkocze. Każda z klientek może dzięki temu wybrać rodzaj włosów, idealnie odpowiadający na jej osobiste potrzeby i preferencje.

Wobec zróżnicowanych potrzeb i wymagań klientek, nasz asortyment uzupełniamy o szeroki zakres kolorystyczny włosów syntetycznych flip in na żyłce. Pragnąc odpowiedzieć na najwyższe oczekiwania, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych włosów syntetycznych – są one solidnie i intuicyjnie mocowane, zapewniając komfort użytkowania i piękny efekt wizualny.

pixel