Włosy Flip In

ilość znalezionych towarów: 5

Czym są włosy Flip In?

Włosy Flip In to innowacyjny sposób na piękne włosy. I to praktycznie bez jakiegokolwiek wysiłku – właśnie dlatego kobiety na całym świecie oszalały na punkcie tego produktu. W czym tkwi jego sekret? W bezbarwnej żyłce, do której przymocowano włosy Flip In. Stanowią one więc alternatywę dla włosów doczepianych na klipsy. Wystarczy założyć na głowę żyłkę i voile – piękna fryzura, wykorzystująca doczepiane włosy Flip In, gotowa!

W ofercie Cameron Hair znajdziesz zarówno naturalne, jak i syntetyczne włosy Flip In. Te pierwsze występują w aż dwunastu kolorach – przy czym nie wszystkie są w całości jednolite, w sklepie występują również balejaże oraz ombre. Posiadają one długość 43 cm i ważą ok. 75 gramów, nadają się więc także do rzadkich i cienkich włosów. W dwudziestu siedmiu odcieniach znajdziesz natomiast syntetyczne doczepiane włosy Flip In – tańszą, ale nie mniej trwałą i efektowną alternatywę dla włosów naturalnych.

Biały blond, tofi, gorzka czekolada, a także sombre – to tylko niektóre z dostępnych kolorów. Każda kobieta znajdzie tu więc z pewnością odcień idealny dla siebie. 45-centymetrowa treska jednocześnie przedłuży Twoje włosy, jak i nada im objętości. Zastosowanie do jej wykonania włókna Heat Resistant Fiber sprawia, że nie będzie ona możliwa do odróżnienia od włosów naturalnych. Nasze syntetyczne włosy Flip In nie mają bowiem charakterystycznego dla sztucznych włosów połysku.

Doczepiane włosy Flip In – sprawdź, jakie mają zalety!

Czym wyróżniają się włosy Flip In? Opinie ich użytkowniczek są zgodne: tego rodzaju doczepiane włosy okazują się przede wszystkim wygodne do noszenia, a także przyjemne w dotyku. Takie doczepy nie wpływają również negatywnie na kondycję naszych prawdziwych włosów – doczepiane włosy Flip In skonstruowano w taki sposób, aby nie plątały się i nie wyrywały włosów prawdziwych. Jeśli poprawnie założysz produkt, osiągniesz wymarzony efekt.

I to wielokrotnie – doczepiane włosy Flip in możesz ściągać i zakładać, kiedy tylko chcesz. Ponadto gumka-żyłka jest zupełnie niewidoczna, nikt więc nie zorientuje się, skąd na Twojej głowie tak długie i gęste włosy. To więc nie tylko błyskawiczna, ale również bardzo dyskretna metoda na przedłużenie prawdziwych włosów. Tego rodzaju taśma wygląda bardzo naturalnie.

Dlaczego warto więc posiadać włosy Flip In? Opinie klientek wskazują najczęściej na zdolność wyjątkowej przemiany w zaledwie kilka sekund. Doczepiane za pomocą żyłki włosy pozwalają bowiem osiągnąć spektakularny i za każdym razem inny efekt na niepowtarzalny wieczór, czy specjalne okazje, gdy pragniesz olśnić piękną burzą gęstych pasm. Pamiętaj, że możesz je również dowolnie układać – także syntetyczne włosy Flip In odporne są na ciepło suszarek, prostownic i lokówek (do 180 stopni Celsjusza). Pozwala Ci to więc szaleć z fryzurą – od rozpuszczonych długich i prostych pasm, przez loki.

Włosy Flip In – opinie klientek firmy Cameron Hair

Jak wspomnieliśmy, Flip In to całkowicie bezpieczna metoda na przedłużenie prawdziwych włosów – nie niszczy ich struktury, a jedynie zagęszcza i nadaje im objętości. Pamiętaj jednak, by odpowiednio zakładać naturalne włosy Flip In. Opinie są zgodne: to technika banalna i błyskawiczna, nie potrzeba do niej żadnych wysoko rozwiniętych umiejętności fryzjerskich, ani specjalnych akcesoriów.

Wystarczy jedynie zwykły grzebień, zakończony metalowym lub plastikowym szpikulcem. Przed założeniem włosów oddziel górną partię włosów, a po nałożeniu Flip In jednym ruchem grzebienia wyciągnij pojedyncze pasma, by zakryć linię łączenia włosów prawdziwych i tych doczepianych. Równie łatwe jak zakładanie, jest ściąganie produktu – jednym ruchem usuwasz syntetyczną lub naturalną treskę z głowy.

Nie zapominaj jednak, że doczepiane włosy Flip In należy odpowiednio pielęgnować. Firma Cameron Hair radzi: ściągaj treskę na noc i delikatnie rozczesuj ją przeznaczonymi do tego specjalnymi szczotkami – zapobiegniesz splątaniu się pasm. Zalecamy również jak najrzadsze ich mycie (chyba że nakładasz bardzo duże ilości lakieru). Włosów nie należy również farbować – w naszej ofercie znajdziesz tak dużo odcieni, że lepiej zdecydować się na zmianę koloru poprzez wymianę na inną treskę. Chociaż struktura włosów odporna jest na czynniki mechaniczne, jak praca suszarki, lokówki czy prostownicy, nadmierne z nich korzystanie może obniżyć estetyczne walory włosów.

Włosy Flip In Cameron Hair to gwarancja nienagannej fryzury i w pełni naturalnego wyglądu, nawet jeśli zdecydujesz się na produkt wykonany ze sztucznego tworzywa. Szybkie i solidne przedłużenie włosów tą metodą pozwoli Ci bawić się fryzurą, kiedy tylko chcesz!

Zapraszamy do zakupu naszego HITU włosów Flip in! 

Chcąc stworzyć nową fryzurę, bez konieczności wizyty u fryzjera i dokonywania inwazyjnych zmian, jak cięcie lub farbowanie, warto rozważyć nowoczesną propozycję, jaką są włosy doczepiane. Ich przemyślany projekt, jak również unikalna formuła tworzenia sprawiają, że włosy naturalne Flip In prezentują się nadzwyczaj efektownie. Również ich syntetyczny odpowiednik może okazać się trafnym wyborem. Skuteczność doczepianych włosów syntetycznych Flip In opiera się na unikalnym pomyśle, w którym włosy mocowane są na specjalnej gumce, niewidocznej w końcowym rezultacie. Dzięki niej przedłużenie włosów staje się szybkie, a jego solidność niweluje obawy o nieprzewidziane odpięcie włosów.

Prezentowane dopinki wykonane są z najwyższej jakości włosów – w opcji z włosami naturalnymi Flip In klientka zyskuje gwarancję nienagannej prezencji i efektu w pełni naturalnego. Z kolei włosy syntetyczne Flip In stanowią nieco tańszą, lecz równie skuteczną alternatywę.

pixel