Clip In włosy syntetyczne

ilość znalezionych towarów: 9

Czym są włosy syntetyczne Clip In?

Chciałabyś szybko i łatwo przedłużyć swoje naturalne włosy, ale nie masz zbyt dużo środków finansowych, a także boisz się, że nie znajdziesz nikogo do pomocy? Zdecydowanie postaw na włosy syntetyczne Clip In, czyli nowoczesną i bezinwazyjną metodę, która pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt w zaledwie kilka minut. W dodatku włosy Clip In syntetyczne są tak proste do założenia, że zrobisz to bez problemu samodzielnie.

Dla kogo nadają się Clip in włosy syntetyczne? Sklep Cameron Hair oferuje pasma zarówno dla kobiet o krótkich, jak i rzadkich włosach. Będą one idealne dla większości pań, w ofercie marki znajdziesz bowiem nie tylko różne długości, ale także kolory: od czarnego i ciemnego brązu, przez rozmaite odcienie blondu, po barwę miedzianą.

Włosy syntetyczne Clip In możesz poddawać działaniu temperatur nawet do 180 stopni Celsjusza. Nie ma również problemu z ich zakręceniem i ponownym prostowaniem – do każdego zakupu dołączona jest instrukcja, jak to zrobić. Pamiętaj jednak, że jeśli marzysz o lokach, zamiast tworzyć je samodzielnie, możesz od razu wybrać włosy Clip In syntetyczne kręcone, dostępne w kilkunastu kolorach – od blondów, po odcienie ciemne.

Jakie zalety mają włosy Clip In syntetyczne?

Jeśli zdecydujesz się na włosy Clip In syntetyczne, masz pewność, że nawet przy silnym wietrze nie będzie widać miejsca, gdzie pasma były wpinane. Ponadto zawsze uzyskasz efekt nie tylko włosów dłuższych, ale i gęstszych – każda taśma clip in to aż dwie zszyte ze sobą warstwy włosów.

Możesz je bez problemu obcinać, są one w dodatku miękkie i wyglądają jak naturalne – włosy syntetyczne Clip In Cameron Hair wykonane zostały z włókna Heat Resistant Fiber. Nie tylko nie mają one sztucznego połysku, ale również są odporne na temperaturę do nawet 180 stopni C.

 

Nie obawiaj o ich wytrzymałość – każda spinka na zatrzask Clip In posiada dodatkowy silikonowy paseczek, który zabezpiecza pasma przed zsunięciem się z włosów. Spineczki nie są jednak uciążliwe – po chwili zapomnisz, że w ogóle masz je na głowie.

Pamiętaj również, że włosy Clip In syntetyczne nie zniszczą Twoich naturalnych włosów – kleje lub zgrzewki mogą powodować łamanie się i wypadanie włosów, natomiast klipsy to nie tylko najwygodniejsza metoda przedłużania w warunkach domowych, ale i najbezpieczniejsza. A jak dbać o włosy Clip In, by służyły Ci one jak najdłużej? Podpowiadamy!

Jak dbać o włosy syntetyczne Clip In? Możliwości zastosowania

Skoro włosy Clip In syntetyczne są odporne na działanie temperatury, możesz je prostować oraz tworzyć fale i loki. Pamiętaj jednak, że aby ich nie zniszczyć, musisz delikatnie zwilżyć pasma wodą, a następnie przytrzymać lokówkę nie dłużej niż 45 sekund. Po wyjęciu lokówki przytrzymaj pasmo w skręcie, by wytraciło temperaturę.

Jak dbać o włosy syntetyczne Clip In na co dzień? Myj je tylko wtedy, gdy jest to konieczne – im rzadziej to robisz, tym będą one dłużej trwałe. Zawsze jednak przed zabiegiem pielęgnacyjnym ściągnij je z głowy i rozczesz, a następnie umyj letnią wodą z dodatkiem szamponu przeznaczonego do włosów suchych (każdą taśmę myj oddzielnie i delikatnie).

Gdy już spłuczesz szampon, odsącz włosy ręcznikiem (nie trzyj ich między sobą, zrób to ostrożnie), ponownie rozczesz szczotką każde pasmo (najlepiej specjalną, przeznaczoną do włosów przedłużanych) i pozostaw je do naturalnego wyschnięcia.

Pamiętaj, by ściągać włosy na noc, dzięki czemu unikniesz ich splątania. Warto również przechowywać je w specjalnej torbie. I pod żadnym pozorem nie farbuj pasm – do tego nadają się naturalne, a nie syntetyczne włosy Clip In.

pixel