Taśma Clip In

ilość znalezionych towarów: 1

Czym charakteryzuje się taśma Clip In?

Taśma Clip In to sposób na szybkie i niedrogie przedłużenie oraz zagęszczenie własnych włosów. Chociaż metoda ta może opierać się na kilku taśmach, włosy Clip In na jednej taśmie okazują się rozwiązaniem najprostszym – bez problemu poradzisz sobie z nimi samodzielnie. Włosy na taśmie Clip in to również metoda bezpieczna (nie powoduje łamania się ani wypadania włosów prawdziwych), a także wygodna (możesz w dowolnej chwili je odczepić i powrócić do swojej pierwotnej fryzury).

Włosy Clip In na jednej taśmie Cameron Hair wykonane zostały w 100% z naturalnych włosów REMY. Są one miękkie i delikatne oraz posłużą Ci od sześciu miesięcy do nawet półtora roku. Charakteryzują się łuskami zamykającymi się dokładnie w tym samym kierunku, co zapewnia im długotrwałość noszenia.

Jak wybrać odpowiednie włosy na taśmie Clip In?

Taśma Clip In włosy naturalne 100% dostępna jest w długości 43 cm oraz o wadze 75 gramów – jest to idealna gęstość, aby dodać Twoim włosom objętości, a jednocześnie zapewnić Ci komfort noszenia. Pamiętaj jednak, by wybrać kolor odpowiedni dla Ciebie – w sklepie Cameron Hair znajdziesz dwanaście dostępnych odcieni: od czerni, przez różne odcienie brązu oraz blondu, po np. balejaże.

Jeśli chcesz jeszcze szybciej założyć włosy Clip In na jednej taśmie, możesz to zrobić metodą Flip In – zamiast klipsów, użyj niewidocznej żyłki, w którą wyposażony jest produkt. Na większe wyjścia warto poddać włosy Clip In na jednej taśmie różnym stylizacyjnym zabiegom – używając np. prostownicy czy lokówki.

 

A jak dbać o włosy Clip In? Jedna taśma to rozwiązanie idealne dla zapracowanych i aktywnych. Po prostu ściągasz włosy i myjesz je, gdy tego wymagają. Pamiętaj jednak, by robić to w letniej wodzie, a przed zabiegiem pielęgnacyjnym dokładnie włosy rozczesać. Pod żadnym pozorem ich nie trzyj, tylko delikatnie osuszaj ręcznikiem z nadmiaru wody.

Włosy Clip In na jednej taśmie od Cameron Hair

Włosy Clip In na jednej taśmie od Cameron Hair to odpowiedź na zapotrzebowanie aktywnych kobiet, które chcą uzyskać efekt gęstych i długich włosów w zaledwie kilka minut i to bez czyjejkolwiek pomocy. Możesz za ich pomocą stworzyć wymarzone upięcie na większe wyjście lub zakręcić kobiece fale na randkę czy nocną imprezę. Taśma Clip In daje Ci tak wiele możliwości, że zapragniesz robić coś z włosami każdego dnia.

Nie bój się jednak, że miejsce upięcia będzie widoczne – idealnie ukryje się ono pod Twoimi prawdziwymi włosami. Nikt również nie rozpozna, że pasma zostały doczepione – włosy na taśmie Clip In Cameron Hair są sortowane, preparowane i obrabiane tak, aby nie została uszkodzona ich dziewicza struktura. Możesz również poddawać je wszystkim zabiegom, jakim poddajesz swoje własne włosy – czesaniu, kręceniu, prostowaniu czy podcinaniu.

pixel