Clip In 60 cm

ilość znalezionych towarów: 2

Włosy naturalne Clip In 60 cm – co je wyróżnia?

Masz krótkie lub rzadkie włosy i chciałabyś je nie tylko przedłużyć, ale i nadać im objętości? Włosy naturalne Clip In 60 cm to rozwiązanie idealne – po ich przymocowaniu Twoje włosy będą sięgać pasa. A co najważniejsze – nie będą się odróżniać od Twoich prawdziwych pasm. Posiadają odpowiednią ekspertyzę, są miękkie i występują w sklepie Cameron Hair w jedenastu różnych kolorach.

Jeśli więc jesteś szatynką, wybierz odpowiednie dla siebie, brązowe włosy naturalne Clip In 60 cm. W ofercie znajdziesz również mocną czerń, a także rozmaite odcienie blondu. Możesz zdecydować się na włosy Clip In 60 cm na pięć lub siedem taśm – każda taśma posiada aż dwie zszyte ze sobą warstwy pasm, dzięki czemu dodasz za ich pomocą objętości nawet bardzo cienkim włosom.

Jak wybrać idealne włosy Clip In 60 cm?

Naturalne włosy Clip In 60 cm są miękkie i delikatne. Ich struktura zbliżona jest do włosów słowiańskich, więc nadają się one dla niemal wszystkich Polek. Niezależnie od tego, który kolor oraz jaką liczbę taśm wybierzesz, przy odpowiedniej pielęgnacji włosy Clip In naturalne 60 cm posłużą Ci od roku do nawet dwóch lat.

Jak dobrać idealne włosy Clip In 60 cm? Jeśli zależy Ci na efekcie mega długich włosów, postaw na naturalne włosy Clip In 60 cm na siedmiu taśmach – po dopięciu będą sięgać one do Twojego pasa. Pamiętaj, że możesz je nie tylko dowolnie obciąć, ale także kręcić, a nawet prostować.

 

Nie zapomnij jednak o odpowiedniej pielęgnacji. Oto mała porada, jak traktować włosy naturalne Clip In 60 cm: myj je tylko wtedy, gdy jest to konieczne, rozczesuj specjalistycznymi akcesoriami, pozwalaj im samoczynnie wyschnąć, a także przechowuj je w dedykowanej torbie. Przed użyciem wysokiej temperatury zabezpiecz włosy specjalnymi kosmetykami.

Gdzie znaleźć naturalne włosy Clip In 60 cm?

Bezinwazyjna, błyskawiczna i bezpieczna – taka jest właśnie metoda przedłużania włosów Clip In. Naturalne 60 cm pasma, które znajdziesz w Cameron Hair, to włosy REMY High Quality, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia im długotrwałość noszenia.

Włosy Clip In 60 cm nie wypadają z taśm. Gdyby jednak doszło do takiej sytuacji, sklep Cameron Hair wymieni komplet lub zwróci Ci pieniądze. Nie musisz się obawiać kiepskiej jakości czy nieodpowiednio dobranego koloru – za to ciesz się Twoją nową, efektowną fryzurą.

pixel