Clip In 53 cm

ilość znalezionych towarów: 3

Czym wyróżniają się naturalne włosy Clip In 53 cm?

Każda z nas marzy o długich i gęstych włosach. Nie każda jednak decyduje się na inwazyjne metody przedłużania i zagęszczania, które niestety często niszczą strukturę prawdziwych włosów. W takim przypadku z pomocą przychodzi Cameron Hair i naturalne włosy Clip In 53 cm. Metoda na zatrzask jest całkowicie bezpieczna dla Twoich cebulek oraz skóry głowy!

To jednak nie wszystko, co wyróżnia zestaw Clip In 53 cm. Wykonane zostały one z miękkich i delikatnych REMÓW, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku. Dzięki temu nie tylko będziesz mogła je długo nosić, ale również nikt nie odróżni ich od Twoich prawdziwych pasm.

Dla kogo będą najlepsze włosy Clip In 53 cm?

Zestaw Clip In 53 cm na pięciu taśmach nadaje się do przedłużenia i zagęszczenia rzadkich włosów oraz do upięć. Waga ok. 60 gramów nadaje się bowiem zarówno do włosów cienkich włosów, jak i tych o średniej gęstości. Z kolei pasma na siedmiu taśmach to już zdecydowanie wybór dla kobiet o nieco gęstszych włosach prawdziwych – ważą bowiem ponad 100 gramów. To również wygodne rozwiązanie dla każdej zabieganej kobiety – za pomocą spineczek na zatrzask w kilka minut i to samodzielnie zamocujesz włosy Clip In 53 cm. Dodatkowe silikonowe paseczki na każdej spineczce jeszcze bardziej zabezpieczą pasma.

Nie bój się jednak o swój komfort noszenia – spineczki są tak małe i nieuciążliwe, że już po chwili zapomnisz, że masz je na głowie. Nawet przy silnym wietrze nie będzie również widać, gdzie wpinane były włosy. Co więcej, bez problemu znajdziesz w naszej palecie barw, kolor włosów idealny dla siebie: w ofercie Cameron Hair występują zarówno odcienie jednolite, jak i balejaże.

 

Zestaw Clip In 53 cm – dlaczego warto go mieć i jak go pielęgnować?

Jeśli wybierzesz naturalne włosy Clip In 53 cm, będziesz mieć nieograniczoną możliwość ich stylizacji. Nadają się one bowiem zarówno do prostowania, jak i kręcenia, a także wszelkiego rodzaju upięć na specjalne okazje. Wszystko zależy od Twojej fantazji. Bez problemu pójdziesz w nich nawet do fryzjera, aby zmienić całkowicie swoje uczesanie.

Pamiętaj jednak, że kluczowa jest tu również odpowiednia pielęgnacja. Jeśli chcesz, aby włosy Clip In 53 cm służyły Ci naprawdę długo, unikaj ich farbowania, pielęgnuj je specjalnymi preparatami, a także przechowuj w przeznaczonym do tego pojemniku. W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz potrzebne Ci do tych czynności akcesoria.

pixel