Clip In 43 cm

ilość znalezionych towarów: 4

Czym wyróżniają się włosy Clip In 43 cm?

Jeśli pragniesz dodać swoim włosów długości i objętości w ciągu zaledwie kilku minut, wybierz włosy Clip In 43 cm. Jednoczęściowy system mocowania pozwala Ci jednak nie tylko szybko, ale i łatwo osiągnąć upragniony efekt. W dodatku dzieje się to całkowicie bezinwazyjnie – nie stosujesz tu ani kleju, ani zgrzewarki. Włosy Clip In do 43 cm przyczepiasz do swoich naturalnych włosów za pomocą spineczki na zatrzask. Dodatkowo każda spinka ma silikonowy paseczek, który zabezpieczy pasma przed zsunięciem się z włosów.

Naturalne włosy 43 cm wyprodukowane zostały z tzw. REMÓW, czyli miękkich i delikatnych włosów, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku. Sprawia to, że będą niemal nieodróżnialne od Twoich prawdziwych pasm, a do tego odpowiednio pielęgnowane posłużą Ci naprawdę długo.

Jak wybrać odpowiednie włosy Clip In do 43 cm?

Włosy Clip In 43 cm na pięciu taśmach to doskonały wybór do przedłużenia cienkich włosów lub do ich zagęszczenia, a także upięć. Z kolei naturalne włosy 43 cm na siedmiu taśmach okazują się idealne dla kobiet o przeciętnej gęstości włosów. Oba rodzaje jednak (w formie prostych pasm) po dopięciu sięgają za łopatki. Każda z taśm ma również dwie zszyte ze sobą warstwy włosów.

Czarny, brąz, koniak, miodowy blond, boho, bardzo jasny blond – to tylko niektóre kolory z obfitej palety barw, w których znajdziesz naturalne włosy 43 cm. Prócz jednolitych odcieni, możesz również wybrać sombre chłodny ciemny blond z bardzo jasnym blondem, a także sombre ciemny blond z jasnym blondem. Z pewnością znajdziesz kolor odpowiedni dla siebie.

 

Naturalne włosy 43 cm – dlaczego warto je mieć?

Decydując się na włosy Clip In 43 cm, masz pewność, że struktura Twoich prawdziwych włosów, a także cebulki są całkowicie bezpieczne. Ponadto możesz je stylizować podobnie jak swoje własne pasma – obcinać, upinać oraz farbować. Przy tym ostatnim jednak pamiętaj, że farba zawsze zmienia strukturę włosów, lepiej zatem robić to pod okiem profesjonalisty.

Nie zapominaj także o odpowiedniej pielęgnacji, którą wykonasz przeznaczonymi do naszych włosów specjalnymi preparatami, jak szampony i odżywki. Warto zaopatrzyć się również w pojemnik na włosy Clip In do 43 cm – przechowywanie ich w odpowiednim pokrowcu przedłuży ich żywotność. Znajdziesz go w ofercie Cameron Hair w dziale Akcesoria.

pixel