Clip In 35 cm

ilość znalezionych towarów: 2

Co wyróżnia włosy Clip In do 35 cm?

Krótkie i rzadkie włosy to zmora wielu kobiet. Możesz temu zaradzić w błyskawiczny a do tego nieinwazyjny sposób, wybierając włosy Clip In do 35 cm. W kilka sekund odmienią one Twój wygląd, nie ingerując ani w strukturę Twoich prawdziwych włosów, ani ich cebulki. Jak to możliwe? Zakładanie włosów jest banalnie proste. Nie potrzebujesz do tego niczyjej pomocy. Do każdego pasma przyszyte zostały spineczki na zatrzask Clip In, a każda z nich ma silikonowy paseczek, dodatkowo zabezpieczający włosy przed zsunięciem się z głowy. Nie musisz się martwić również o wygodę – spineczki są małe i nieuciążliwe, dzięki czemu po chwili o nich zapomnisz.

Czym jeszcze wyróżniają się włosy Clip In 30 cm i 35 cm? Wykonane zostały one z naturalnych włosów REMY, które są miękkie i delikatne. To jednak nie wszystko. Ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia i odróżnia je od innych dostępnych na rynku włosów. Nikt nie zauważy, że masz na sobie doczepiane włosy Clip in do 35 cm!

Jak dobrać odpowiednie włosy Clip In 30 cm i 35 cm?

Jakie włosy Clip In do 35 cm znajdziesz w ofercie marki i w jaki sposób dobrać te odpowiednie? Włosy Clip in 30 cm na pięciu taśmach pozwolą Ci przedłużyć włosy za ramiona, a także odpowiednio je zagęścić: każda taśma to aż dwie zszyte ze sobą warstwy włosów. Z kolei włosy Clip in 35 cm na siedmiu taśmach będą idealne do przedłużenia włosów krótkich lub zagęszczenia włosów o średniej długości.

Bez problemu również dobierzesz kolor doskonale dopasowany do Twojego obecnego. W palecie barw znajdziesz zarówno jednolite odcienie: od czerni, przez brązy, po bardzo jasny blond, jak i ombre, sombre oraz balejaże. Także miłośniczki rudych kolorów będą miały w czym wybierać.

Dlaczego warto mieć włosy Clip In 35 cm i 30 cm?

Włosy Clip In do 35 cm możesz swobodnie obcinać i stylizować, podobnie jak swoje prawdziwe włosy. A to sprawia, że masz niemal nieograniczone pole do popisu, gdy chodzi o możliwe do stworzenia fryzury: od prostych, przez fale, po różnorodne upięcia na specjalne okazje.

Pamiętaj jednak, by o nie dbać – myj je specjalnymi szamponami, stosuj odżywki, a także przechowuj włosy Clip In 30 cm oraz 35 cm w przeznaczonym do tego celu opakowaniu. Wszystkie niezbędne do pielęgnacji produkty znajdziesz w naszym dziale Akcesoria. Dzięki temu włosy Clip In do 35 cm posłużą Ci długo i będą prezentować się na Twojej głowie wyjątkowo.

pixel