Clip In włosy naturalne

ilość znalezionych towarów: 12

Czym są włosy naturalne Clip In?

Włosy naturalne Clip In to najpopularniejsza, najbezpieczniejsza i jednocześnie najszybsza metoda przedłużania włosów. Aby przedłużyć i zagęścić swoje włosy, nie musisz umawiać się do fryzjera – wystarczą Ci dopinki Clip In. Naturalne kosmyki będą prezentować się doskonale.

Naturalne włosy Clip In przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które pragną osiągnąć rezultaty w kilka minut – wystarczy zacisnąć klips, by przyczepić pasmo. W ofercie marki znajdziesz nie tylko rozmaite kolory włosów, ale również ich długości, a także rodzaje – najszybsze i najprostsze są jednotaśmowe włosy naturalne Clip In REMY, czyli włosy, których łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku. Sprawia to, że włosy Clip In naturalne są znacznie bardziej żywotne i długotrwałe do noszenia, niż te syntetyczne. Ponadto naturalne włosy Clip In REMY są sortowane, preparowane i obrabiane tak, aby nie uszkodzić ich dziewiczej struktury.

Jeśli masz włosy średniej długości, postaw na model na pięciu taśmach, gdzie każda z nich to aż dwie zszyte ze sobą warstwy włosów. Gdy chcesz zwiększyć objętość swoich włosów trzykrotnie, zdecyduj się na te, które mają siedem taśm – są one minimalnie cieniowane, dzięki czemu uzyskasz naturalny efekt, jednak bez tzw. „mysich kitek”.

Firma Cameron Hair oferuje także grzywkę Clip In – naturalne i szybkie rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce zmienić swój wizerunek w kilka minut lub sprawdzić, jak wygląda z grzywką, ale bez konieczności obcinania włosów. To również sposób na zagęszczenie grzywki już istniejącej, ale cienkiej lub przerzedzonej.

Jakie korzyści dają Ci włosy Clip In naturalne?

Włosy naturalne Clip in nie mają żadnego negatywnego wpływu na Twoje prawdziwe włosy – nie używasz tu ani kleju, ani wysokiej temperatury, jak w przypadku np. keratynowego przedłużania na stałe. Co więcej, nie tylko łatwo się je zakłada, ale równie błyskawicznie ściąga, dzięki czemu możesz wymyślać codziennie nowe fryzury na różne okazje albo używać ich od czasu do czasu na konkretną uroczystość. Możesz również zmieniać ich kolory, długości, styl – naturalne włosy Clip In nadają się do obcinania, kręcenia i prostowania bez względu na temperaturę.

Pamiętaj również, że praktycznie nie da się ich odróżnić od Twoich włosów – efekt jest więc nie tylko błyskawiczny, ale również naturalny. Jednotaśmowe włosy REMY mają niewidoczną żyłkę, co umożliwia ich noszenie także w systemie Flip In – bez używania klipsów. A na tym korzyści się nie wyczerpują. Główną i podstawową jest przedłużenie oraz zagęszczenie włosów cienkich i słabych nawet na rok – oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji.

Naturalne włosy Clip in – jak je wykorzystywać?

Jeśli zdecydujesz się na włosy naturalne Clip in, w ofercie marki znajdziesz ich różne długości, dzięki czemu możesz stworzyć rozmaite fryzury. Wystarczy tylko zatrzasnąć spineczki przyszyte do każdego pasma włosów – każda spinka ma dodatkowy silikonowy paseczek, który zabezpiecza je przed zsunięciem się z włosów prawdziwych. Nic się jednak nie bój – są one tak małe i nieuciążliwe, że po chwili zapomnisz, że masz je na głowie. Nawet przy silnym wietrze nikt również nie zauważy miejsc wpięcia.

Włosy Clip in naturalne posłużą Ci nie tylko do przedłużenia i zagęszczenia włosów, ale również stworzenia rozmaitych upięć, wymagających większej liczby pasemek. Chociaż możesz je farbować, pamiętaj, by ich nie rozjaśniać, a także nie używać farb z utleniaczem czy amoniakiem – sprawdź najpierw, jak pasmo reaguje na dany kosmetyk. Zalecamy również, aby farbowanie odbywało się w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim, który odpowiednio zadba o włosy. Istnieje jednak łatwiejsze rozwiązanie – jeśli kolor nie jest odpowiedni, możesz z łatwością wymienić je na inny z dostępnej palety.

Nie zapominaj również o ściąganiu ich na noc – włosy naturalne Clip in mogą się inaczej splątać. Rozczesuj je zawsze przed myciem, a na wilgotne nałóż odżywkę lub maskę. Pamiętaj także o stosowaniu płynów chroniących włosy przed wysoką temperaturą. Dzięki temu będziesz mogła je rozmaicie stylizować przez długi czas, zachowując ich nieskazitelny wygląd.

pixel