Tupety męskie

ilość znalezionych towarów: 1

Czym są tupety męskie i jak wybrać odpowiednie?

Tupet męski to produkt przeznaczony dla wszystkich mężczyzn, którzy borykają się z takimi problemami jak nadmierne wypadanie włosów, włosy przerzedzone, tworzenie się zakoli, a także łysienie. Czasem powodowane są one przez wiek, czasem nieodpowiednią pielęgnację. Wielu mężczyzn skazanych jest również na łysienie z powodów genetycznych, nierzadko jednak przyczyniają się do nadmiernego wypadania włosów także różne choroby czy stres. Wtedy właśnie warto zastosować tupety męskie, czyli szybki sposób na przedłużenie i zagęszczenie włosów oraz uzupełnienie wszelkich ich ubytków na czubku głowy.

Jak wybrać tupet męski? W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz różne tupety męskie. Większość z nich ma standardowy rozmiar bazy 20 cm na 25 cm. Różnią się one jednak najczęściej systemem stworzenia tej podstawy. Tupet męski na cienkiej bazie posiada przezroczystą, ultracienką (o grubości zaledwie 0,3 mm!) poliuretanową podstawę z włosami wszywanymi w kształt litery V. Po przyklejeniu do skóry głowy jest ona zupełnie niewidoczna. Takie tupety męskie wykonane są z włosów naturalnych (z wyjątkiem odcienia siwego – tu zastosowano syntetyczne włókno Heat Resistant Fiber) i mają długość ok. 15 cm. W ofercie Cameron Hair występuje również tupet męski na bazie odrobinę grubszej (0,6 mm), ale o tych samych właściwościach.

A co powiesz na mono tupety męskie? Opinie klientów są pozytywne – ten rodzaj peruki został oparty na połączeniu trzech systemów: oddychającej bazy koronkowej nad czołem, imitacji cienkiej skóry oraz siatki mono na czubku głowy. Dzięki temu taki tupet męski błyskawicznie przykleisz taśmą, a jednocześnie zapewnisz skórze głowy możliwość oddychania. Błyskawiczny efekt naprawdę gęstych włosów gwarantowany!

Z kolei tupet męski na bazie koronkowej okazuje się idealny do włosów przerzedzających się – tu system mocowania oparty jest na koronkowej oddychającej bazie i cienkiej imitacji skóry z tyłu głowy. Najszybsze do założenia będą natomiast tupety męskie na bazie wyłącznie koronkowej – wykonane z miękkiej francuskiej koronki French Lace. Zapewniają one szybki i jednocześnie trwały efekt.

Tupety męskie – cena a korzyści z ich noszenia

Jakie korzyści przynoszą Ci tupety męskie? Cena jest tu całkowicie adekwatna do jakości. Wszystkie one wykonane zostały bowiem metodą Hand Made – każdy włos został wszyty ręcznie techniką V, co oznacza, że nie ma on węzłów. Dzięki temu możesz swobodnie stylizować włosy w dowolnym kierunku. Proces ten sprawia również, że włosy wyglądają naturalnie, jakby wyrastały z głowy. Bez problemu zrobisz więc w dowolnym miejscu przedziałek.

Czas na zalety konkretnych typów tupetów. Ultra cienka, 0,3-milimetrowa baza, to system dający Ci najbardziej realistyczny efekt. 0,6 mm podstawa jest równie naturalna, ale jednocześnie bardziej wytrzymała niż tupet męski z ultra cienką skórą. Oba materiały są jednak łatwe do zamocowania.

Siateczka mono okazuje się z kolei trwalsza niż zwykła siateczka francuska, a także prostsza do utrzymania w czystości. Wyjątkowo naturalny wygląd uzyskasz tu dzięki bielonym wiązaniom włosa. Linia włosów jest więc nie tylko naturalna, ale również niewykrywalna, co daje Ci możliwość zaczesywania fryzury do tyłu.

To jednak nie wszystko. Nosząc tupet męski nie niszczysz struktury swoich prawdziwych włosów, a także nie ingerujesz w cebulki włosowe. To doskonała alternatywa dla zagęszczania włosów inwazyjnymi metodami, chirurgicznego przeszczepu włosów, a także całkowitego golenia głowy. Nosząc tupety męskie, zyskasz więcej pewności siebie.

Jak możesz wykorzystać tupet męski? Możliwości zastosowania!

Po pierwsze – tupety męskie występują w sklepie Cameron Hair w rozmaitych odcieniach. Znajdziesz więc tu zarówno te ciemniejsze, jak i jaśniejsze kolory, idealnie dopasowane do swojego prawdziwego koloru. Po drugie, w przypadku systemów mono, możesz również regulować bazę każdego tupetu – zmniejszyć ją poprzez odpowiednie przycięcie siateczki lub koronki. Ułatwią Ci to dodatkowo wyznaczone na systemie łuki z cienkiej skórki.

Ile kosztuje tupet męski? Chociaż cena wynosi tu kilkaset złotych, pamiętaj, że wykorzystujesz go wielokrotnie, a nie jednorazowo (oprócz tupetu 0,3mm). Kluczowa jest tu również odpowiednia pielęgnacja, która przedłuży żywotność tego rodzaju perukom. Wykonane z włosów naturalnych nadają się również do rozmaitych zabiegów stylizacyjnych – bez problemu pójdziesz w tupecie do fryzjera, gdzie profesjonalista wykona na Twojej głowie wymarzoną fryzurę.

Nie zapominaj jednak, że zamiast farbować tupety męskie, lepiej zdecydować się na inny kolor. Taki zabieg zawsze zmienia miękką i delikatną strukturę włosa naturalnego. Z kolei siwe tupety męskie, wykonane z włókna syntetycznego, znoszą temperatury maksymalnie do 180 stopni Celsjusza – susząc więc je suszarką, kontroluj ciepło. A gdy nie nosisz na głowie tupetu, przechowuj go w specjalnie przeznaczonych do tego torbach i etui. Wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji znajdziesz w sklepie internetowym Cameron Hair w dziale akcesoria do tupetów.

pixel