Tupety damskie

ilość znalezionych towarów: 12

Czym są tupety damskie z włosów naturalnych i dla kogo będą najlepsze?

Włosy to wyjątkowa ozdoba kobiety. Nic zatem dziwnego, że wraz z ich utratą – czy to częściową, czy całkowitą – spada także nasza pewność siebie. Niekiedy łysienie spowodowane jest genetyką, innym razem zniszczeniem, jeszcze innym – znacznie poważniejszymi chorobami. Doskonałym sposobem na stworzenie gęstej i pięknej fryzury okazuje się tupet damski – peruka, którą za spinek clip in możesz samodzielnie i błyskawicznie założyć na głowę.

Najlepsze będą tu tupety damskie z włosów naturalnych. Dlaczego? Ponieważ mają miękką i delikatną strukturę, pozostaną więc na Twojej głowie nie do odróżnienia od włosów prawdziwych. Tupet damski przeznaczony jest więc zarówno do przerzedzonych włosów na czubku głowy, ich zagęszczenia, a także, gdy mamy do czynienia z pełną łysiną.

Jakie tupety damskie znajdziesz w sklepie internetowym Cameron Hair? Te naturalne zostały wykonane metodą Hand Made – jest to bardzo długi i żmudny proces. Polega bowiem na aplikowaniu każdego włosa za pomocą specjalnego szydełka i przywiązywaniu go do siateczki. To jednak nie jedyna cecha charakterystyczna tych produktów. Tupety damskie naturalne występują także w kilkunastu różnych odcieniach.

Znajdziesz więc tupety damskie z włosów naturalnych w jednolitych barwach jak czerń, średni brąz, czy platynowy lub piaskowy blond. A także rozmaite balejaże i ombre, dzięki czemu doskonale dopasujesz tupet damski do swoich preferencji lub włosów prawdziwych.

Jeśli Twoje włosy na czubku głowy są nie tylko przerzedzone, ale również brakuje Ci włosów nad czołem, w sklepie Cameron Hair znajdziesz tupety damskie naturalne typu Front Lace lub z grzywką.

 

Jakie korzyści daje tupet damski Clip In?

Po pierwsze tupet damski Clip In to błyskawiczna metoda aplikacji. Mocujesz go na głowie za pomocą spineczek clip in. Ta metoda okazuje się również bezpieczna dla struktury Twoich prawdziwych włosów oraz ich cebulek – nie używasz tu ani kleju, ani zgrzewarki. Co więcej, to doskonała alternatywa zarówno dla zagęszczania włosów inwazyjnymi metodami, chirurgicznego przeszczepu włosów, topornych nienaturalnych peruk, jak i całkowitego golenia głowy.

To jednak nie wszystkie korzyści, jakie dają Ci tupety damskie. Ceny ich są adekwatne do jakości. Włosy wszyte są tu w oddychającą siateczkę, co zapewnia Ci całkowity komfort noszenia. Topper wtapia się również w resztę włosów, a dzięki procesowi Hand Made włosy wyglądają, jakby wyrastały naturalnie z głowy. Wszywanie każdego włosa oddzielnie umożliwia także układanie fryzury w dowolnym kierunku. Możesz zrobić na takim tupecie nawet przedziałek!

Spineczki-grzebyki, zamykające się na zatrzask, za pomocą których mocujesz tupet damski Clip In, to z kolei gwarancja, że będzie się on mocno trzymał głowy. Nawet silne szarpnięcie za włosy nie spowoduje jego „odpadnięcia”. Pamiętaj jednak, aby wybrać długość, w której poczujesz się najlepiej. W sklepie Cameron Hair znajdziesz zarówno 20-centymetrowe, jak i 40-centymetrowe tupety damskie z włosów naturalnych.

Tupety damskie z włosów naturalnych – możliwości zastosowania

Tupety damskie naturalne dają duże możliwości i pole do popisu, gdy chodzi o wykonywanie na nich fryzur. Możesz je bowiem nie tylko swobodnie układać w rozmaite upięcia, jak np. koki, ale również prostować, a nawet kręcić. Co powiesz na delikatne loki na uroczystą kolację przy świecach? A może zbliża się ważne biznesowe spotkanie? Wtedy prosta, gładka fryzura będzie wizytówką świadczącą o Twoim profesjonalizmie.

Pamiętaj jednak, by odpowiednio dbać o naturalne tupety damskie. Ceny ich bowiem świadczą o wysokiej jakości – ze względu na naturalny surowiec użyty do ich produkcji. Warto zatem przyłożyć się do ich właściwej pielęgnacji, by służyły Ci przez długi czas. Możesz bowiem używać ich wielokrotnie. Nie myj ich jednak zbyt często – wystarczy raz na 3-4 tygodnie lub gdy za bardzo obciążone lakierem. Odpowiednio rozczesuj również tupety damskie naturalne, przeznaczonymi do tego szczotkami, co zapobiegnie splątywaniu się pasm.

Z kolei po ich ściągnięciu przechowuj je w odpowiednich torbach lub etui. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Chociaż włosy naturalne możesz farbować, nie doradzamy tego zabiegu, chyba że pod okiem profesjonalnego fryzjera – może to wpłynąć na delikatną strukturę włosa. W ofercie marki znajdziesz tak dużo odcieni, że z pewnością samodzielna zmiana koloru nie będzie potrzebna.

W ofercie posiadamy również tupet syntetyczny w cenie 89 zł, który ostatnio cieszy się dużą popularnością.

pixel