Akcesoria do tupetów

ilość znalezionych towarów: 28

Jakie akcesoria do tupetów znajdziesz w ofercie marki?

Akcesoria do tupetów mogą być naprawdę różne – wszystko zależy od tego, za pomocą jakiej metody zakładamy dany tupet. Zarówno do tych, które mocowane są za pomocą taśmy, jak i kleju, niezbędny będzie preparat chroniący skórę głowy. Ma on podwójne działanie, ponieważ dodatkowo wydłuża działanie kleju.

W ofercie marki znajdziesz również kleje do peruk i tupetów – zarówno na bazie silikonu, jak i akrylu, a nawet wody, dzięki czemu dopasujesz preparat idealnie do stopnia wrażliwości swojej skóry głowy. Z kolei do ściągania tupetów i peruk mocowanych za pomocą metody kanapkowej, keratynowej lub w systemach siatkowych posłużą Ci odpowiednie do danego rodzaju removery.

Cameron Hair oferuje również akcesoria do tupetów na taśmach oraz w systemach Clip In – spinki w rozmaitych kolorach, a także przezroczyste taśmy. Pamiętaj również, że akcesoria do tupetów to także szczotki – niezastąpione przy perukach wykonanych z włosów syntetycznych.

Czym wyróżniają się akcesoria do ściągania tupetów Cameron Hair?

Wszystkie akcesoria do tupetów Cameron Hair wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, a także dopasowane do danego rodzaju tupetu. Szczotki idealnie rozczesują treski, nie powodując ich niszczenia oraz elektryzowania się. Taśmy są wodoodporne, co jeszcze bardziej wpływa na stabilność mocowania peruki lub tupetu. Removery są niezwykle skuteczne, a kleje trwałe – utrzymują system nawet do 5 tygodni.

W sklepie Cameron Hair w opisie każdego produktu znajdziesz również informacje o zalecanych środkach ostrożności, sposobie zastosowania, a także instrukcje sposobu użycia danego akcesorium. Wszystkie produkty zapewnią tupetom trwałość i piękny wygląd, a Tobie bezpieczeństwo i komfort noszenia.

pixel