Akcesoria do peruk

ilość znalezionych towarów: 26

Jakie wyróżniamy akcesoria do peruk?

Chcesz idealnie zamocować lub przykleić zakupioną perukę? Posłużą Ci do tego specjalistyczne akcesoria do peruk, przeznaczone do konkretnego rodzaju czy metody przedłużania i zagęszczania włosów. W ofercie sklepu Cameron Hair znajdziesz zarówno kleje silikonowe do peruk, jak i dwustronne oraz przezroczyste taśmy do przyklejania włosów metodą kanapkową, o różnych szerokościach i długościach. Jeśli jednak wolisz bezinwazyjne systemy, postaw na spinki w rozmaitych kolorach, które posłużą Ci do przymocowania peruk metodą Clip In.

Akcesoria do peruk to jednak nie tylko elementy służące do prawidłowego założenia włosów, ale również ich pielęgnacji i bezpiecznego ściągnięcia. Niezbędne będą w tym przypadku specjalne szczotki do peruk, które pozwolą Ci idealnie rozczesać pasma, preparaty chroniące skórę przed nałożeniem kleju lub taśmy, a także removery, przeznaczone do usuwania taśm tape on, metody keratynowej i kanapkowej. Te ostatnie idealnie sprawdzą się do usunięcia taśmy i kleju zarówno z systemu mocowania, jak i ze skóry głowy.

Czym wyróżniają się akcesoria do peruk Cameron Hair?

Jakie właściwości mają prezentowane akcesoria do peruk? Kleje silikonowe do peruk od Cameron Hair to jedne z najbardziej niezawodnych i trwałych na rynku klejów – utrzymują system nawet do 5 tygodni. Są bezpieczne dla skóry, wodoodporne, a po wyschnięciu przezroczyste, dzięki czemu przymocowana za ich pomocą peruka prezentuje się doskonale.

Także taśmy do peruk okazują się niezwykle trwałe – utrzymują bowiem włosy od 2 do 4 tygodni, możesz ponadto brać w peruce prysznic, a także podczas mycia używać szamponu. Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie oraz wygodzie, zdecyduj się na paski konturowe ultra hold do przyklejania tupetów i peruk. Mają one wyjątkowo elastyczny i jednocześnie trwały klej, dzięki czemu system będzie komfortowy do noszenia. Co więcej, paski te posiadają teksturowany wzór "odcisk palca", co zmniejsza połysk. Zamocowana za ich pomocą peruka prezentuje się bardzo naturalnie.

Z kolei removery do ściągania peruk na bazie alkoholu usuwają klej z siatki i ze skóry włosów prawie bez ryzyka uszkodzenia delikatnych układów. Pamiętaj jednak, by nigdy nie nakładać ich na podrażnioną lub skaleczoną skórę!

Kleje silikonowe do peruk i szczotki do peruk – zastosowanie

Jak stosować kleje silikonowe do peruk? Najpierw musisz odpowiednio przygotować skórę głowy za pomocą 99% alkoholu. Następnie, przy użyciu pędzli gąbkowych, nałóż na nią cienką, równomierną warstwę substancji i wysusz, aż będzie lepka. Taki zabieg należy powtórzyć dwukrotnie, a dopiero potem nałożyć system włosów na skórę głowy, mocno przytrzymując go przez 10 sekund. Z kolei, aby usunąć klej, wystarczy na koronkę nałożyć remover, poczekać 30 sekund, również powtórzyć zabieg i delikatnie zsunąć system z głowy.

Szczotki do peruk od Cameron Hair okażą się natomiast niezastąpione do peruk wykonanych z włosów syntetycznych. Za ich pomocą idealnie rozczeszesz włosy, nie powodując ich niszczenia się i elektryzowania. Pamiętaj, że tylko odpowiednia pielęgnacja i specjalistyczne akcesoria do peruk pozwolą Ci cieszyć się doskonale wyglądającymi włosami na głowie przez długi czas.

 

pixel