Treski

ilość znalezionych towarów: 24

Czym są treski i jakie treski do włosów masz do wyboru?

Treski – co to takiego? Są to pasma różnej długości i barwy, które za pomocą rozmaitych metod możesz przytwierdzić do swoich własnych włosów. Najpopularniejsze treski do włosów to najczęściej te w formie kucyka, ale oczywiście nie tylko. W ofercie marki Cameron Hair znajdziesz zarówno syntetyczne treski do włosów z opaską, jak i treski-dopinki z włosów naturalnych.

Efekt gęstych, zdrowych i długich włosów uzyskasz za pomocą półperuki – te treski Cameron Hair mają długość ok. 60 cm. Występują w kilkunastu kolorach – od białego blondu, przez różne odcienie brązu, po czarny, a nawet popularne ombre. Jeśli zależy Ci wyłącznie na zwiększeniu gęstości czubka głowy, wybierz treski w postaci damskiego tupetu Clip In. Z kolei treski do włosów na taśmę to wygodny sposób na przedłużenie niemal każdego rodzaju włosów.

Pamiętaj, że kupując treski z włosów naturalnych czy sztucznych, musisz dopasować je nie tylko do swojej obecnej barwy włosów, ale również typu urody, a także owalu twarzy. Sklep z treskami Cameron Hair to miejsce, w którym znajdziesz treski idealne dla siebie.

Jakie cechy charakterystyczne posiadają treski naturalne, a jakie sztuczne?

Treski naturalne są bardziej wytrzymałe i komfortowe w noszeniu na co dzień, niż treski do włosów wykonane ze sztucznych włókien. Dlaczego? Ponieważ możesz traktować je tak jak swoje włosy, a więc obcinać, prostować, a także falować. Treski syntetyczne od Cameron Hair okazują się jednak niemniej wygodne, a są zdecydowanie tańsze.

Wykonane zostały one z włókna Heat Resistant Fiber, który jest odporne na temperaturę nawet do 180 stopni C, a także – w przeciwieństwie do innych włosów syntetycznych – treski Cameron Hair nie mają sztucznego połysku i są równie miękkie, jak treski-dopinki z włosów naturalnych.

Z kolei szybka i prosta aplikacja zarówno opasek, jak i półperuk oraz taśm, to doskonały wybór dla każdej zabieganej kobiety, która chce osiągnąć wymarzony efekt w kilka minut. Zakładanie treski nie sprawi Ci żadnego problemu – jest intuicyjne, łatwe i szybkie, więc z pewnością poradzisz sobie z nim samodzielnie.

Treski do włosów i ich zastosowania. Odwiedź sklep z treskami i sprawdź, jakie masz możliwości

Treski z włosów naturalnych możesz wykorzystywać na rozmaite sposoby – np. tworzyć za ich pomocą upięcia i różne fryzury. Taki sam obszar zastosowań mają syntetyczne treski do włosów, z tym, że ich akurat nie wolno farbować. Włosy przedłużone za pomocą treski noś rozpuszczone lub przeciwnie – zepnij w popularny koński ogon, tzw. kucyk. W żadnym z tych przypadków nie będzie widać, że pasma zostały doczepione do Twoich prawdziwych.

Dlaczego warto sięgnąć po treski do włosów Cameron Hair? Sprawdzą się one zarówno, gdy chcesz po prostu poeksperymentować z nową fryzurą, ale boisz się ryzykować – to bezpieczne rozwiązanie, bo możesz szybko wrócić do poprzedniej wersji – ale również, gdy cierpisz z powodu nadmiernego wypadania włosów, czy to ze stresu i przemęczenia, czy różnych chorób. Treski naturalne i sztuczne to sposób na zagęszczenie fryzury, ukrycie oznak łysienia, poprawienie swojego wyglądu i co najważniejsze – zwiększenie pewności siebie.

Pamiętaj jednak, by odpowiednio dbać zarówno o naturalne, jak i syntetyczne treski. Te pierwsze warto nabłyszczać naturalnymi olejkami, a także jedwabiem. Należy również uważać podczas ich rozczesywania, a także nie stosować gorącej i słonej wody. Dzięki temu, niezależnie od zastosowanej metody przedłużenia, posłużą Ci przez długi czas.

pixel