Kucyki

ilość znalezionych towarów: 13

Czym charakteryzuje się doczepiany kucyk z włosów naturalnych i sztucznych?

Doczepiany kucyk to prawdziwy hit wśród kobiet na całym świecie. Pozwala w błyskawiczny sposób uzyskać doskonałą kitkę. Jaki jednak wybrać kucyk? Włosy prawdziwe zaprezentują się doskonale zarówno z treską z włosów naturalnych, jak i syntetycznych. W 100% naturalna doczepiana kitka od Cameron Hair ma długość 60 cm – pozwoli Ci więc stworzyć fryzurę niemalże do pasa. Przyszyty do niej został mały grzebień-wsuwka, który dodatkowo ułatwi Ci zakładanie. Jeśli jednak Twoje włosy są bardzo cienkie i rzadkie, zdecyduj się na 50-centymetrowy doczepiany kucyk z włosów naturalnych o wadze ok. 80 gramów.

W ofercie marki znajdziesz również kucyk z włosów syntetycznych, a dokładniej wykonany z syntetycznego włókna Heat Resistant Fiber. To tańsza, ale niemniej efektowna alternatywa dla kucyka wykonanego z włosów naturalnych. Mocowany jest on tak, jak w przypadku naturalnych tresek, a szybkie założenie umożliwia Ci przyszyty do niego mały grzebień-wsuwka.

A co, jeśli masz gęste, ale krótkie włosy i marzy Ci się naprawdę długi kucyk? Włosy syntetyczne o długości 70 cm i wadze blisko 200 gramów pozwolą Ci uzyskać prawdziwy efekt wow. Zakłada się je za pomocą klamry, a więc jest to błyskawiczna i bezinwazyjna technika doczepiania włosów. Cameron Hair zastosował tu również dodatkowy trik. Wystarczy, że obrócisz nasz kucyk z włosów syntetycznych „do góry nogami” i otrzymasz krótszy, 55-centymetrowy. Doczepiana kitka okazuje się więc produktem „dwa w jednym”.

W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz także doczepiany kucyk kręcony oraz oplatany. W przypadku tego ostatniego wystarczy, że zepniesz swoje naturalne włosy w kucyk, przypniesz doczepiany kucyk za pomocą grzebyczka, owiniesz miejsce przypięcia częścią włosów dopinanej kitki i gotowe. Jeśli chcesz, możesz dla pewności zabezpieczyć również upięcie wsuwkami.

Doczepiana kitka – korzyści dla Twojej fryzury

Doczepiany kucyk z włosów naturalnych, a także syntetycznych, to gwarancja doskonałej fryzury bez naruszenia struktury włosów prawdziwych. W przeciwieństwie do metod doczepiania włosów na stałe, nie stosujesz tu ani kleju, ani zgrzewarki – wszystkie kucyki mocujesz za pomocą spineczek, klipsów lub taśm.

Doczepiana kitka z włosów naturalnych będzie miękka i delikatna. Ponadto jej łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia jej długotrwałość noszenia. Z kolei kucyk z włosów syntetycznych nie świeci się, a więc swoim wyglądem zbliżony jest do włosów naturalnych.

Oba rodzaje tresek możesz również poddawać działaniu takich sprzętów jak suszarka, prostownica i lokówka. Pamiętaj jednak, że w przypadku włókna Heat Resistant Fiber, temperatura oddziaływania nie może być wyższa niż 180 stopni Celsjusza. Zamiast więc poddawać kucyki dodatkowym zabiegom, warto zakupić ich różne rodzaje – np. od razu te kręcone.

Jakie jeszcze korzyści daje doczepiany kucyk? To możliwość błyskawicznej zmiany wizerunku lub stworzenia efektownej fryzury na specjalną okazję bez konieczności wizyty u fryzjera i wydawania fortuny za jednym razem. Doczepianych kitek od Cameron Hair możesz bowiem używać wielokrotnie. Mają one również rozmaite obszary zastosowań. Podpowiadamy jakie!

Na jakie sposoby można wykorzystać doczepiany kucyk? Cameron Hair radzi

Jak wspomnieliśmy, kucyk z włosów syntetycznych i naturalnych możesz dowolnie stylizować. Co powiesz więc na upleciony z niego piękny, długi i gruby warkocz? A może wolisz efektowne wysokie upięcie z okazji wieczornego przyjęcia? Nasze treski dają Ci naprawdę ogromne możliwości i pole do popisu, gdy chodzi o fryzury.

Ale nie tylko. Dostępne są one również w ogromnej palecie odcieni. Znajdziesz tu m.in. czarny, bardzo ciemny brąz, czekoladę, średni brąz, naturalny jasny brąz, ciemny chłodny blond, średni blond z ciepłymi lub chłodnymi tonami, a także piaskowy, platynowy czy słomkowy blond. Nie tylko jednak jednolite kolory masz do wyboru. Połączyliśmy także rozmaite barwy, tworząc oryginalne balejaże (jak np. kilku blondów, czy połączenia brązów), a także ombre – m.in. zestawienie ciemnego brązu z delikatnym różem!

Pamiętaj, by doczepianych włosów nie farbować – takim sposobem zniszczysz syntetyczny doczepiany kucyk, a ten naturalny może zmienić swoją strukturę z delikatnej i miękkiej na bardziej szorstką. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa, jeśli chcesz, aby doczepiana kitka służyła ci na długo. Myj ją po kilku sesjach noszenia lub gdy znajduje się na niej duża ilość lakieru. Ściągaj włosy zawsze na noc i rozczesuj (przeznaczoną do tego specjalną szczotką!), co zapobiegnie splątaniu pasm. Dobrze również, aby była ona odpowiednio przechowywana, w czym pomogą Ci akcesoria od Cameron Hair.

pixel