Kucyki i treski

ilość znalezionych towarów: 79

Chcąc zaskoczyć wszystkich nową, odmienioną fryzurą, dostępną w kilka chwil, warto zainteresować się prezentowaną ofertą. Widoczne w tej kategorii produkty dedykowane są kobietom, które pragną prezentować się stylowo i oryginalnie, przy zachowaniu maksimum naturalności. Dostępne są więc peruki, treski, kucyki oraz warkocze, które wykonane zostały z najwyższej jakości włókien syntetycznych. Stylizowane na włosy naturalne, pozbawione są sztucznego połysku, a miejsce dopięcia jest niemal niezauważalne. Pozwala to na wykreowanie pięknego rezultatu, zgodnego z preferencjami i oczekiwaniami danej kobiety.
Dzięki nowoczesnym dopinkom, każda klientka zyskuje szansę na odmianę swojego wyglądu, bez konieczności odwiedzania fryzjera i dokonywania radykalnych zabiegów. Włosy mogą zostać zagęszczone, dzięki wykorzystaniu dopinki na opasce lub peruki. Można także stworzyć pięknego kucyka czy warkocza, niezależnie od długości swoich naturalnych włosów. Warto osobiście zweryfikować dostępne możliwości i wybrać spośród nich idealne rozwiązanie dla swojej fryzury.

Treski na klipsach, kucyki i warkocze – czym się charakteryzują?

Czym są peruki-treski? To rodzaj peruk, gdzie włosy mogą być zarówno rozpuszczone, proste, falowane, jak i zaplecione w warkocz, kok czy kucyk. Okazują się one szybkim i bezinwazyjnym sposobem na uzupełnienie lub przyozdobienie fryzury, a także przedłużenie i zagęszczenie włosów, w zależności od tego, na jaki rodzaj treski i peruki się zdecydujesz.

Spójrzmy na kucyki i warkocze. W ofercie firmy Cameron Hair znajdziesz kucyki wykonane z naturalnych włosów o długości 60 cm – po ich nałożeniu, Twój kucyk będzie sięgał aż pasa. Produkt ten waży ok. 90 gramów, nadaje się więc dla włosów średniej gęstości.

Jeszcze dłuższe kucyki w opcji zarówno prostej, jak i kręconej (30, 50 oraz 70-centymetrowe o wadze bliskiej 200 gramów) zamocujesz w kilka sekund za pomocą klipsa.  

Jeśli zależy Ci na błyskawicznym zagęszczeniu włosów np. na czubku głowy, zdecyduj się na tupety lub półperuki. Także pełne peruki założysz w kilka chwil, a dzięki odpowiedniemu mocowaniu peruki-treski będą stabilne.

Jakie zalety mają peruki-treski, a także treski na klipsach?

Po pierwsze, jak wspomnieliśmy, wszystkie treski i peruki są łatwe i bezpieczne w aplikacji – nie naruszą struktury Twoich prawdziwych włosów, ponieważ nie używasz przy ich zakładaniu ani kleju, ani zgrzewarki. Nie musisz się również obawiać efektu tzw. „sztucznego hełmu” na głowie. Nawet syntetyczne treski na klipsach od Cameron Hair wyglądają niezwykle naturalnie.

Z kolei przy bardzo krótkich perukach-tupetach, topper wtapia się w resztę włosów, przykrywając przerzedzenia na czubku głowy lub zagęszczając prawdziwe włosy. To jednak nie wszystko, gdy chodzi o korzyści, jakie dają Ci nasze kucyki i treski. Sklep internetowy Cameron Hair to również ogromne bogactwo dostępnych odcieni.

Niektóre peruki-treski znajdziesz w aż dwudziestu siedmiu różnych kolorach – od czarnego przez czekoladę, średni brąz, po słomkowy, piaskowy, a nawet platynowy blond. Oferujemy nie tylko jednolite odcienie, ale także różnego rodzaju ombre, jak m.in. ciemny blond połączony z platynowym blondem, ciemny brąz w zestawieniu z brązem ciepłym czy nawet delikatnym różem.

Kucyki i warkocze oraz treski na klipsach Cameron Hair możesz również dowolnie układać – wyglądają dobrze zarówno rozpuszczone, jak i w formie upięć oraz delikatnych loków.

Jak odpowiednio pielęgnować kucyki i treski? Sklep internetowy Cameron Hair radzi

Co zrobić, aby peruki-treski służyły nam przez długi czas? Odpowiednio je pielęgnować. Cameron Hair radzi, jak się do tego zabrać. Chociaż syntetyczne kucyki i treski możesz suszyć, prostować, a także poddawać działaniom lokówki, pamiętaj, że temperatura nie może przekraczać w żadnym w tych przypadków 180 stopni Celsjusza. Im częściej również dokonujesz na włosach takich zabiegów, licz się z tym, że ich walory estetyczne mogą się z czasem zmniejszyć.

Idąc wieczorem spać, zdecydowanie ściągaj je z włosów. Dobrze również rozczesywać treski na klipsach przeznaczonymi do tego specjalnymi szczotkami, co zapobiegnie splątywaniu się pasm. Myj je po mniej więcej trzech-czterech aplikacjach, chyba że użyłaś bardzo dużo lakieru – wtedy mogą wymagać częstszych zabiegów pielęgnacyjnych. W odpowiednim przechowywaniu pomogą Ci natomiast nasze akcesoria.

pixel