Micro Rings

ilość znalezionych towarów: 2

Czym są Micro Rings? Przedłużanie włosów metodą mikroringów

Micro Rings to pasma, którymi przedłużysz swoje prawdziwe włosy tzw. metodą „na zimno” – odróżnia się ją od metody keratynowej z użyciem zgrzewarki. Pasma te doczepia się za pomocą niewielkich obrączek wykonanych z miedzi, aluminium i silikonu. Tak, aby były one jak najmniej widoczne. To również z tego powodu nazywa się je Micro Rings.

Co ważne, przedłużanie włosów za ich pomocą daje tak samo trwały efekt jak z wykorzystaniem włosów na keratynie.

W ofercie marki Cameron Hair znajdziesz Micro Rings dla każdych włosów – Micro Hair są bowiem naturalne. Tylko takie włosy nadają się do przedłużania na stałe, ponieważ możesz je myć oraz obcinać. Doczepiane włosy Micro Rings sprawdzą się zarówno na włosach słabych oraz zniszczonych, jak i mocnych, ale niezbyt długich. Micro Rings dobierzesz u nas tak, aby pasowały one do prawdziwych pasm Twoich włosów i jak najmniej rzucały się w oczy. Jeśli zostaną one odpowiednio wybrane i zamocowane, nikt nie dostrzeże miejsc łączenia.

Możesz zdecydować się zarówno na pasma rude, jak i różne odcienie brązu, blondu, a nawet Micro Hair o barwie miedzi. Pamiętaj jednak, że standardowe przedłużanie włosów Micro Rings to ok. 100-150 pasemek – będzie Ci więc potrzebne od czterech do sześciu zestawów.

Jakie korzyści płyną z zastosowania Micro Rings?

Jakie zalety mają Micro Rings? Przedłużanie włosów tą metodą to gwarancja bezpieczeństwa, a skuteczność na identycznym poziomie, co zabieg metodą keratynową – zapewnia trwałość fryzury do czterech miesięcy. Mocowanie jest stabilne, a budowa Micro Rings zapobiega ich ześlizgiwaniu się.

 

To jednak nie wszystko, co zyskasz, korzystając z Micro Rings. Przedłużanie włosów tą metodą to również odpowiedni stosunek ceny do jakości – większość klientek zgadza się, że jest to sposób niedrogi, a jednocześnie niezawodny. Jeśli zdecydujesz się na włosy Micro Rings, sklep internetowy Cameron Hair daje Ci również gwarancję łatwości pielęgnacji, a także możliwość ściągnięcia Micro Rings po ok. półtora miesiąca i założenie ich ponownie, tym razem bliżej głowy, w zależności od wielkości odrostu. Micro Rings posiadają pętelkę, dzięki czemu są od razu gotowe do użycia.

Pasma naturalne Micro Rings występują w naturalnych odcieniach, które znacznie łatwiej dopasować do własnych włosów, zwłaszcza, jeśli nie chcesz ich farbować.

Jakie możliwości dają włosy Micro Rings? Sklep internetowy Cameron Hair podpowiada

Jakie fryzury możesz tworzyć, wykorzystując włosy Micro Rings? Sklep internetowy Cameron Hair odpowiada: wszystkie. Nadają się one bowiem zarówno do prostowania, jak i tworzenia loków, a także wszelkiego rodzaju upięć. Możesz je również przycinać bez uszczerbku na ich lśniącym wyglądzie i miękkiej strukturze.

Przedłużane włosy Micro Rings prezentują się dobrze zarówno rozpuszczone, jak i wysoko związane. Warto jednak nabłyszczać je (np. jedwabiem), który zadba o pasma, a także zapewni im dodatkowy połysk. Możesz wykorzystać również naturalne olejki – nakładaj je zawsze od połowy długości do końcówek.

Pamiętaj także, że jeśli chcesz, by włosy Micro Rings służyły Ci przez długi czas i abyś mogła wykorzystywać je na rozmaite sposoby, należy również delikatnie i z wyczuciem je rozczesywać za pomocą specjalistycznych szczotek o miękkim włosiu. Nie używaj również

- szamponów przeciwłupieżowych,

- szamponów do włosów przetłuszczających się,

- farb z amoniakiem,

ponieważ mogą uszkodzić strukturę włosów Micro Rings.

pixel