Doczepiane włosy

ilość znalezionych towarów: 55

Jaki zestaw włosów clip in będzie dla mnie odpowiedni?

To zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Poniższe zdjęcie pomoże Ci określić jaką długość  włosy będą miały po dopięciu.

dokąd sięgają różne zestawy włosów clip in w cm

Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej gęstości doczepianych włosów.

Jeżeli masz bardzo cienkie włosy, możesz wybrać zestaw 5-taśmowy (60-70 gram. )

Jeżeli Twoje włosy są przeciętnej gęstości, polecamy zestawy składające się z  8 taśm ( 100-130 gram.)

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką bardzo gęstych włosów będziesz potrzebowała zestawu powyżej 130 gram. 

 

Czy poradzę sobie sama z założeniem włosów ?

Oczywiście! Zakładanie włosów jest bardzo intuicyjne. Włosy Clip In składają się z  taśm z doszytymi spineczkami na zatrzask.Każda spinka ma silikonowy paseczek, który zapobiega zsunięciu się taśmy z włosamiZamawiając włosy w paczce otrzymasz krótką instrukcję jak dopiąć Twój zestaw clip in. Zapewniamy Cię, że szybko dojdziesz do wprawy i nie będzie Ci to zajmowało więcej niż 5 minut!

Jak dobrać odpowiedni kolor włosów doczepianych?

W naszej palecie mamy ok. 19 różnych odcieni włosów. Oprócz jednolitych kolorów znajdziesz balejaże oraz włosy ombre i  sombre. Kolor najlepiej dobierać do własnych końcówek. Jeżeli masz problem z dobraniem odpowiedniego koloru, wyślij do nas zdjęcie  swoich włosów w świetle dziennym. Postaramy się wspólnie dobrać najbardziej zbliżony kolor.

W tej kategorii znajdziesz tylko i wyłącznie włosy naturalne Remy. Oznacza to, że możesz je:

-swobodnie stylizować używając lokówki czy prostownicy 

-farbować delikatnymi farbami bez amoniaku.

 

Zakładanie doczepianych włosów – co masz do wyboru?

Na czym polega zakładanie doczepianych włosów? Jedną z najprostszych i najpopularniejszych dziś technik okazuje się metoda Clip in – nowoczesna, tania, szybka i bezinwazyjna. Założenie zarówno sztucznych, jak i naturalnych włosów zajmie Ci zaledwie kilka minut. Włosy Clip In, które znajdziesz w ofercie marki Cameron Hair, składają się z taśm doszytych spineczkami na zatrzask. W każdej paczce otrzymasz również krótką instrukcję, jak założyć sztuczne włosy, by mocowanie było prawidłowe.

To, jakiego rodzaju włosy wybierzesz, zależy zarówno od Twoich naturalnych włosów, jak i upragnionego efektu. Jeśli masz bardzo cienkie włosy, zdecyduj się na zestawy pięciotaśmowe. Z kolei, gdy Twoje włosy są przeciętnej gęstości, polecamy doczepiane włosy na ośmiu taśmach (są one ok. dwa razy gęstsze od tych na pięciu taśmach).

Czas na długość. Założenie włosów sztucznych czy naturalnych o długości 60 cm sprawi, że Twoja fryzura będzie sięgać do pasa. W sklepie Cameron Hair znajdziesz jednak również takie długości jak 53 cm, 43 cm, 30 cm, a nawet samą grzywkę, która pozwoli Ci w błyskawiczny sposób odmienić całą fryzurę.

Założenie włosów sztucznych i naturalnych – korzyści

Zakładanie doczepianych włosów, zarówno sztucznych, jak i naturalnych, to sposób na dłuższe i gęstsze włosy. Wystarczy zacisnąć klipsy i gotowe. Metoda Clip In pozwoli Ci nie tylko na szybką zmianę, ale również w pełni bezpieczną dla Twoich prawdziwych włosów metamorfozę – metody doczepiana na stałe są inwazyjne, mogą więc powodować łamanie się i wypadanie włosów. W tym wypadku nie stosujesz jednak ani kleju, ani zgrzewania – nie musisz się więc bać o cebulki Twoich włosów.

To jednak nie wszystkie zalety doczepianych włosów Cameron Hair. Te naturalne są miękkie i delikatne.  Ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia. Z kolei sztuczne doczepiane włosy Clip In wykonane zostały z włókna, które nie błyszczy się – trudno zatem rozróżnić je od prawdziwych włosów na głowie.

Jak dobrać kolor doczepianych włosów? Cameron Hair radzi

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać kolor doczepianych włosów, aby jak najmniej odróżniał się on od Twoich prawdziwych, wystarczy, że przejrzysz ofertę sklepu Cameron Hair. W naszej palecie znajdziesz kilkanaście różnych odcieni – zarówno jednolite kolory, jak i balejaże, ombre i sombre. Pamiętaj, by kolor dobierać zawsze do własnych końcówek – przyjrzyj się im koniecznie w świetle dziennym.

Nie zapominaj również o odpowiedniej pielęgnacji doczepionych włosów. Ściągaj je na noc, by uniknąć splątania, a także rozczesuj za pomocą specjalnych szczotek przeznaczonych do włosów przedłużanych. We wszystkich tych pielęgnacyjnych zabiegach pomoże Ci Cameron Hair – w dziale Akcesoria znajdziesz niezbędne przyrządy.

pixel