TAŚMY

ilość znalezionych towarów: 29

Czym są taśmy do włosów i kto powinien ich używać?

Która z kobiet nie marzy o gęstych i długich włosach? Z pomocą przychodzą tu różne metody przedłużania i zagęszczania naturalnych pasm, wiele jednak z nas boi się o ich wygląd i wytrzymałość. Aby prezentowały się one na głowie jak najbardziej naturalnie, a do tego były trwałe, niezbędne są m.in. odpowiednie taśmy do peruk i tupetów. Jakie rodzaje rozróżniamy i dla kogo będą one najlepsze?

Te akcesoria sprawdzą się przede wszystkim przy metodzie kanapkowej, mocowaniu peruk na taśmy tape on, półperuk Front Lace, a także wszelkich tupetów, które wymagają taśmy. Do włosów zarówno gęstych, jak i cienkich, doskonałe będą taśmy do mocowania peruki Ultra Hold, które znajdziesz w ofercie marki w rozmaitych szerokościach i długościach, np. 1,9 cm na 2,7 m czy 2,5 cm na 11 metrów.

W zależności od peruki, jaką wybierzesz, możesz również zdecydować się nie tylko na proste taśmy do tupetów, ale także paski konturowe Ultra Hold w kształcie litery A bądź litery C. Mają one szerokość 18 mm i, podobnie jak wcześniej wspomniane taśmy, są przezroczyste, doskonale nadają się do elastycznych koronkowych materiałów bazowych.

Chociaż już w tym wypadku uzyskasz naturalny efekt, możesz go wzmocnić, stawiając na paski konturowe (również w kształcie litery A lub C) No-shine z matowym, praktycznie niewidocznym wykończeniem. Są one ponadto świetne do użycia w różnych systemach baz. Z kolei specjalistyczna taśma do peruki Lace Front posłuży Ci do idealnego przyklejenia tupetów koronkowych i oczywiście peruki typu Front Lace.

Jakie korzyści dają Ci taśmy do tupetów i peruk?

Czym wyróżniają się nasze taśmy do peruk? Są one niezwykle uniwersalne: z jednej strony przykleisz za ich pomocą systemy koronkowe, z drugiej – peruki oparte na taśmach tape on oraz Front Lace. Ponadto w ofercie marki znajdziesz taśmy i paski konturowe o rozmaitych długościach i szerokościach – z pewnością znajdziesz te idealne dla siebie. To jednak nie wszystko, co charakteryzuje nasze taśmy do włosów.

Okazują się one również niezwykle trwałe. W zależności od temperatury, wilgotności i olejków do ciała, utrzymują się na głowie od dwóch do czterech tygodni. Co więcej, cechuje je wodoodporność, a więc w zamocowanych za ich pomocą perukach i tupetach możesz brać prysznic oraz używać podczas mycia szamponu. Zastosujesz je ponadto wszędzie tam, gdzie peruka lub tupet wymagają mocnego przyklejenia – zarówno na przedniej linii włosów, na bokach, jak i z tyłu głowy.

Paski konturowe to jeszcze większa wytrzymałość – posłużą Ci one przez ponad 6 tygodni. Tego rodzaju taśmy do peruk i tupetów mają wyjątkowo elastyczny klej, a więc będą również wygodne w noszeniu. Posiadają także teksturowany wzór "odcisk palca", co zmniejsza ich połysk. Jeszcze bardziej naturalnie wyglądają taśmy i paski wykonane z uretanu o matowym wykończeniu – są praktycznie niewidoczne po przyklejeniu do skóry.

Pomimo swojej ogromnej trwałości i przyczepności, taśmy do mocowania peruki i tupetu od Cameron Hair są również hipoalergiczne. Nie musisz się więc bać o bezpieczeństwo zarówno swoich naturalnych pasm, jak i skóry głowy!

Jak stosować taśmy do mocowania peruki i tupetu?

Jeśli decydujesz się na taśmy do włosów, aby je zamocować wystarczy oderwać taśmę z rolki i odciąć pożądaną długość. Następnie umieścić wycięty kawałek w odpowiednim miejscu na systemie włosów (i tak we wszystkich niezbędnych miejscach), a gdy system będzie gotowy do nałożenia na skórę głowy, oderwać z taśm papier zabezpieczający. I gotowe. Za pomocą już wyciętych pasków konturowych zrobisz to jeszcze szybciej!

Pamiętaj jednak o kilku zasadach. Taśmy do tupetów i peruk należy przechowywać w temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza, trzymać poza zasięgiem dzieci i unikać kontaktu z oczami. Warto również przed użyciem przetestować je na małej powierzchni. Samo mocowanie na taśmie zajmie Ci kilka chwil i bez problemu zrobisz to samodzielnie, zaoszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze, które wydałabyś w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

pixel