REMOVERY

ilość znalezionych towarów: 3

Czym jest remover do włosów i dla kogo będzie najlepszy?

Chociaż każda z nas marzy o pięknych, gęstych i długich włosach, nierzadko rezygnujemy z różnych metod przedłużania i zagęszczania wyłącznie w obawie przed skutkami, zwłaszcza wszelkich inwazyjnych sposobów, w których wykorzystuje się klej. Także taśmy budzą niekiedy nasz strach, że ucierpią przy tym nie tylko nasze naturalne pasma, ale i sama skóra głowy. Tak kluczowe okazują się tu więc idealnie dopasowane do danej metody akcesoria do mocowania peruk i tupetów oraz odpowiedni remover do włosów, który pozwoli na bezpieczne ściągnięcie i usunięcie systemu.

Czym jest remover do peruk i tupetów? To inaczej specjalistyczny płyn do ściągania włosów zamocowanych za pomocą różnego rodzaju akcesoriów na naszej głowie. W ofercie marki znajdziesz więc po pierwsze remover Lace Release do ściągania wszelkiego rodzaju taśm – zarówno taśm tape on, jak i tupetów przyklejanych na taśmach oraz półperuk Front Lace Wig. Taki remover do włosów idealnie sprawdza się w systemach siatkowych – i chociaż stworzony został na bazie alkoholu, jest on całkowicie bezpieczny dla skóry. Możesz wybrać remover do włosów tape on o pojemności 118 ml lub 40 ml.

Znajdzie się jednak i coś dla bardziej wrażliwych, czyli remover do włosów tape on na bazie nie alkoholu, a oleju. Zawiera on organiczne środki zwilżające, węglowodory ropopochodne, oleje cytrusowe oraz lanolinę – nadaje się do wszystkich systemów: kanapkowych, tupetów na taśmach oraz wspomnianych już półperuk Front Lace Wig. Występuje w pojemności 118 ml i 36 ml.

Jeśli z kolei potrzebujesz bardzo specjalistyczny płyn do ściągania tupetów, wybierz remover do włosów przedłużonych metodą kanapkową lub ten przeznaczony do keratyny. Dlaczego warto je mieć pod ręką? Odpowiadamy!

Remover do ściągania włosów – dlaczego warto go użyć?

Wszystkie akcesoria od Cameron Hair, w tym remover do ściągania włosów, powstały po to, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno posiadaczce sztucznych włosów, jak i zakupionemu systemowi. Remover Lace Release nie tylko jest bezpieczny dla skóry głowy, ale również zmniejsza ryzyko uszkodzenia systemów do włosów. Usuwa jednocześnie taśmę i jej pozostałości z peruki/tupetu oraz ze skóry głowy. Remover do ściągania włosów na bazie oleju jest równie bezpieczny, a jego użycie bezbolesne i szybkie – dzięki formie sprayu okazuje się także bardzo łatwy w aplikacji.

Removery możesz wykorzystywać samodzielnie w domu, ale również w profesjonalnym salonie fryzjerskim – wykonane zostały one bowiem z najlepszej jakości surowców. Działanie płynów jest również błyskawiczne – w krótkim czasie rozpuszczą one klej i nie podrażnią Twojej skóry. Jeśli zdecydujesz się na remover na bazie oleju, otrzymasz w gratisie przyjemny zapach.

Nasze removery są również wydajne – nawet mała buteleczka starczy Ci na więcej niż jednorazowe ściągnięcie peruki/ tupetu. Warto więc mieć je zawsze pod ręką, by zaoszczędzić czas i pieniądze na wizycie u fryzjera.

Jak stosować remover do peruk? Cameron Hair wyjaśnia!

Czas dowiedzieć się, jak prawidłowo stosować remover do ściągania włosów. Ten na bazie alkoholu najpierw nałóż na koronkę i odczekaj 30 sekund, a następnie powtórz czynność. Potem delikatnie unieś system z głowy, umyj szamponem i spłucz. Podobnie działa wykonany na bazie oleju płyn do ściągania tupetów i peruk – wystarczy, że spryskasz miejsce, gdzie użyty został klej lub taśma, odczekasz kilka sekund (w zależności od ilości użytego kleju – jeśli było go sporo, lepiej poczekać nawet 30-60 sekund), wytrzesz pozostałości, umyjesz głowę oraz system szamponem. Następnie spłukiwanie i gotowe!

Pamiętaj jednak przy tym o kilku podstawowych zasadach. Żaden remover do włosów nie może być nakładany na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Nie wolno go również pozostawiać na głowie dłużej niż 30-45 minut. Pod żadnym pozorem nie wdychaj oparów, unikaj kontaktu z oczami i trzymaj go poza zasięgiem dzieci. Niezależnie od składu zawsze dobrze przetestować dany remover do peruk na małym obszarze – dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie jesteś uczulona na żaden składnik.

Jeśli więc chcesz bezpiecznie i skutecznie ściągnąć perukę lub tupet, skorzystaj z oferty Cameron Hair i wybierz odpowiedni do zastosowanej metody oraz skóry Twojej głowy płyn do ściągania włosów. Prostota użytkowania i szybkość działania preparatu na pewno Cię zachwycą.

pixel