AKCESORIA DO PRZEDŁUŻANIA

ilość znalezionych towarów: 19

Jakie akcesoria do przedłużania włosów znajdziesz w ofercie marki?

Masz słabe, cienkie i przerzedzone włosy, a marzysz o pięknych, gęstych i długich pasmach? A może jesteś fryzjerem/fryzjerką i na co dzień zajmujesz się w swoim salonie profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem włosów? W obu tych przypadkach niezbędne będą Ci odpowiednie akcesoria do przedłużania włosów, za pomocą których zrobisz to nie tylko łatwo i szybko, ale przede wszystkim doskonale, zapewniając fryzurze trwałość i estetyczny wygląd.

Jakie akcesoria do przedłużania włosów znajdziesz w sklepie Cameron Hair? Po pierwsze będą to elementy konieczne do przedłużenia włosów metodą Micro Rings, a więc ringi z silikonem oraz szydełka do ringów. Zacznijmy od tych pierwszych – dlaczego będą one lepsze od ringów z gwintem? Ponieważ mocniej przylegają do pasm. Możesz również dobrać ich kolor tak, aby pasował on do Twoich włosów lub naturalnych pasm klientki (w ofercie marki znajdziesz czarne, brązowe i blond). Metoda ta jest doskonała zarówno przy zdrowych i mocnych włosach, jak i słabych oraz zniszczonych.

Chociaż jest ona prosta, do jej prawidłowego wykonania niezbędne będą Ci szydełka do ringów (możesz wybrać te ze specjalną pętelką lub bez), dzięki którym wykonasz to precyzyjnie i dokładnie. Pomogą Ci w tym również specjalne szczypce do ringów i keratyny, które sprawdzą się również przy metodzie keratywnowej.

Z kolei, jeśli zdecydujesz się na bezinwazyjne przedłużanie włosów, koniecznie zaopatrz się w spinki Clip In – dopasuj je jednak odpowiednio do barwy doczepianych i swoich prawdziwych pasm. W sklepie internetowym Cameron Hair znajdziesz zarówno czarne, blond, jak i różne odcienie brązu. Spinki Clip In to jednak nie wszystko – profesjonalnemu fryzjerowi (ale nie tylko!) przyda się również główka do modelowania peruk i tupetów Clip In.

Nie zapominaj również o specjalnych główkach treningowych, które pozwolą Ci się szkolić także w warunkach domowych. Pomogą Ci w tym także próbniki kolorów włosów, dzięki którym doskonale dopasujesz barwę syntetycznych lub naturalnych włókien do swoich prawdziwych włosów lub włosów klientki.

Dlaczego warto stosować szydełka do ringów, spinki Clip in i inne akcesoria do przedłużania włosów?

Metoda przedłużania włosów Micro Rings jest łatwa, ale wymaga poświęcenia czasu i precyzji. Najlepiej, jeśli wykonasz ją w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Zarówno odpowiednie ringi z silikonem, jak i szydełka do ringów będą tu niezbędne. Te pierwsze nie tylko nie są widoczne spod naturalnych pasm, ale również dodatkowo chronią włosy przed łamaniem i uszkodzeniem dzięki wewnętrznej, miękkiej warstwie silikonu. Te drugie pozwolą Ci na błyskawiczne włożenie w ringi pasm, celnie i bez zbędnego wysiłku. Co więcej, nasze akcesoria do przedłużania włosów są niezwykle wygodne w użyciu – specjalna zapadka w metalowym szydełku uniemożliwi jego przypadkowe zaczepienie podczas pracy!

Podobnie jak ringi, także spinki Clip In dopasujesz kolorystycznie do przedłużonych pasm, są one niewielkie, stosunkowo tanie, a także niewidoczne po ich zamocowaniu, co gwarantuje otrzymanie atrakcyjnej fryzury, dopasowanej do stylu cięcia oraz kształtu głowy.

Z kolei główki do modelowania peruk i tupetów Clip In umożliwią Ci doskonałą stylizację tychże – to wygodne rozwiązanie, ponieważ szpilki mocno trzymają system na główce. Główki treningowe będą z kolei najlepsze do czesania włosów, ich cięcia, a także ćwiczenia różnego rodzaju upięć. Wszystkie akcesoria do przedłużania włosów Cameron Hair są więc niezwykle uniwersalne – to dobry wybór dla profesjonalisty, osoby, która dopiero chce zostać fryzjerem lub amatora/amatorki, pragnącego eksperymentować z własną fryzurą. Wszystkie włosy na główce świetnie się układają i nie plączą, co znacznie ułatwia jakąkolwiek pracę!

Jak prawidłowo stosować akcesoria do przedłużania włosów? Cameron Hair odpowiada!

Wszystkie akcesoria do przedłużania włosów musisz używać zgodnie z ich przeznaczeniem. Próbniki kolorów włosów naturalnych i syntetycznych służą do idealnego dopasowania odcienia pasm, w celu przedłużenia i zagęszczenia włosów prawdziwych. Warto pamiętać, by dobierać barwę doczepianych pasm do koloru naturalnych końcówek i robić to przede wszystkim w świetle dziennym.

Ćwicząc z kolei na główkach fryzjerskich, wykonanych z syntetycznych pasm włókna Heat Resistant Fiber, nie zapominaj, że włókno to wytrzymuje temperaturę do 180 stopni Celsjusza, a więc możesz główkę suszyć i prostować, cały czas kontrolując jednak temperaturę. Pod żadnym pozorem ich nie farbuj, bo zniszczysz strukturę sztucznych pasm.

Spinki Clip In, ringi z silikonem i szydełka do ringów stosuje się niezwykle intuicyjnie, dlatego ich wykorzystanie jest proste i szybkie. Te pierwsze przypinasz w odpowiednim miejscu peruki lub tupetu, aby zapewnić im idealne mocowanie. Przyrządy do przedłużania metodą Micro Rings wymagają przy użyciu tylko odrobiny czasu i cierpliwości.

Nie zapominaj tylko, że po wykonaniu zabiegu przedłużania, niezbędna jest również odpowiednia pielęgnacja peruk, tupetów i wszelkich innych systemów mocowanych na głowie. Do tego posłużą Ci z kolei akcesoria do pielęgnacji, które również znajdziesz w sklepie internetowym Cameron Hair.

pixel