Zaskocz wszystkich na święta objętością!

2017-12-19
Zaskocz wszystkich na święta objętością!

Grudzień to okres, w którym zwykle pośpiesznie poszukujemy ostatnich prezentów, biegamy po sklepach za karpiem, ubieramy choinkę i urządzamy generalne porządki. Często wiąże się to ze zmęczeniem, pośpiechem i irytacją. Dobrze zrobić sobie przerwę i zadbać o własny wizerunek na święta i następujący później Sylwester oraz karnawał.

Szybka zmiana fryzury

Zmiana fryzury to najprostszy sposób na zupełne odmienienie swojego wyglądu. Zdaniem wielu kobiet to świetny sposób na wniesienie odmiany do swojego życia i poprawę nastroju. Kolorowe pasemka, nowy kolor farby, cieniowanie, efekt ombre, ścięcie włosów – to dobry sposób na wyrwanie się z zimowego marazmu.

Zagęszczenie i przedłużenie

Jeśli chcemy zaskoczyć wszystkich nową fryzurą, ale nie uśmiechają się nam tak drastyczne zmiany jak ścinanie włosów albo farbowanie, warto przemyśleć zagęszczanie włosów lub ich przedłużenie. Ogrom dostępnych technik zagęszczania i przedłużania pozwala wybrać metodę odpowiednią dla każdego. Szczególnie warto zwrócić na doczepki krótkotrwałe, które można założyć błyskawicznie, na własną rękę i zdjąć po wigilijnym wieczorze, by później znów wyciągnąć je za karnawał. Najlepiej sprawdzą się tutaj włosy clip in albo flip in – dzięki nim z łatwością uzyskasz upragniony efekt gęstych, długich włosów.

W święta zaskocz znajomych i rodzinę niesamowitą fryzurą!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel