Włosy na żyłce FLIP IN- dlaczego kobiety oszalały na ich punkcie?

2016-09-30
Włosy na żyłce FLIP IN- dlaczego kobiety oszalały na ich punkcie?

 

Flip in, czyli innowacyjny sposób na piękne włosy bez wysiłku! Szybka i efektowna metoda na przedłużanie włosów, dzięki którym w kilka chwil staniesz się posiadaczką gęstych, lśniących kosmyków bez wizyty u fryzjera.  Wszystko za sprawą żyłki na których osadzone są kosmyki doczepianych włosów. Składa się ona z syntetycznych włosów, które dopięte do naturalnych włosów dają spektakularny efekt -  pięknej i bujnej fryzury. To rozwiązanie na co dzień - gdy chcemy zwiększyć objętość naszych włosów lub na wieczór i specjalne okazje, gdy chcemy olśnić każdego burzą naszych gęstych pasm.

 

Różnorodność kolorystyczna sprawia, że wybór idealnego odcienia nie będzie żadnym problemem. Włosy Flip in występują od czarnych i ciemnych brązów, po delikatny, ciepły i chłodny blond, a niewidoczna żyłka skutecznie maskuje linię łączącą doczepiane włosy z naturalnymi.

Jak nakładać włosy Flip in?

Metoda Flip in jest w pełni bezpieczna dla naturalnych włosów, w żaden sposób nie niszczy ich struktury a jedynie zagęszcza i nadaje objętości na głowie. Najważniejsze jest to, że do nałożenia włosów Flip in nie trzeba mieć wysoko rozwiniętych umiejętności fryzjerskich, potrzebujemy jedynie specjalnych pasm oraz grzebienia, który zakończony jest metalowym lub plastikowym szpikulcem. Przed aplikacją należy oddzielić górną partię włosów, następnie po nałożeniu Flip in, delikatnym ruchem grzebienia wyciągamy pojedyncze pasma, by zakryć linię między swoimi włosami a doczepionymi. Ściąganie włosów także nie sprawi żadnych trudności i trwa zaledwie chwilę, wystarczy jednym ruchem usunąć treskę z głowy.

 

Jak pielęgnować włosy Flip in?

Włosy myjemy delikatnym szamponem by nie zniszczyć ich struktury, następnie delikatnie rozczesując oraz pozostawiając do naturalnego wyschnięcia. Zaleca się, by myć je średnio co 3 - 4 aplikacje. Włosów nie należy farbować a ich struktura odporna jest na czynniki mechaniczne, takie jak temperatura prostownicy, suszarki czy lokówki do 180 stopni Celsjusza. Nadmierne korzystanie z tych narzędzi może obniżyć ich walory estetyczne.

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
Polecane
Flip In 45 cmFlip In 45 cm
45,00 zł
Flip In 45 cmFlip In 45 cm
45,00 zł
Flip In 100% Włosy NaturalneFlip In 100% Włosy Naturalne
279,00 zł
pixel