Testy produktów

Jak dobrać odpowiedni szampon? 

Jak dobrać odpowiedni szampon? Wybór odpowiedniego szamponu do rodzaju włosów i problemów może mieć znaczący wpływ na zdrowie i wygląd Twoich włosów. Pierwszym krokiem w wyborze szamponu jest określenie rodzaju włosów, czy są tłuste, suche, kręcone, proste, czy też ich kombinacja. 
Przeczytaj więcej

Sauna na włosy- na czym polega i jakie daje korzyści?

Sauna na włosy- na czym polega i jakie daje korzyści?Masz przesuszone i łamliwe włosy? Szukasz skutecznego sposobu ich regeneracji? Słyszałaś o saunie na włosy? Na czym polega ten zabieg, ile kosztuje i jakie przynosi efekty?  Poznaj zalety stosowania sauny na włosy już teraz! Może to właśnie ratunek dla Twoich kosmyków?
Przeczytaj więcej

Poznaj nowoczesne metody trwałego przedłużania włosów!

Poznaj nowoczesne metody trwałego przedłużania włosów!Marzysz o długich włosach? Od dawna próbujesz zapuścić swoje kosmyki? Niestety to nie takie proste? Nasze włosy nie rosną zbyt szybko. Rozwiązaniem może być przedłużanie włosów. Przeczytaj i poznaj nowoczesne, stałe metody  przedłużania włosów.
Przeczytaj więcej

Zadbaj o włosy podczas snu!

Zadbaj o włosy podczas snu!Z pewnością dbasz o włosy podczas dnia! Mycie i odżywianie, świadoma pielęgnacja to podstawa! A co z nocą? Czy można chronić i pielęgnować włosy podczas snu? Tak! Przeczytaj i dowiedz się, co możesz zrobić dla swoich włosów w nocy, gdy śpisz.
Przeczytaj więcej

Kolagen do picia! Jak wpływa na włosy?

Kolagen do picia! Jak wpływa na włosy?Masz problem z łamliwymi i osłabionymi włosami?  Odżywki i maski nie przynoszą oczekiwanego efektu? Być może warto zastosować suplementację od środka. Słyszałaś o kolagenie do picia? Czym jest kolagen, jakie funkcje pełni w naszym organizmie i czy warto go suplementować?
Przeczytaj więcej

Bezszwowe Clip In ! Ratunek dla cienkich włosów!

Bezszwowe Clip In !  Ratunek dla cienkich włosów!Karnawał trwa w najlepsze!   To najlepszy czas na zmianę wyglądu, metamorfoza? Zdecydowanie tak! Myślisz, że twoim cienkim i zmęczonym włosom nic nie pomoże? Poznaj seamless- bezszwowe dopinki, dzięki, którym  odmienisz swój look w kilka sekund.
Przeczytaj więcej

Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!Uwielbiasz kucyki, upięcia, koński ogon, ale twoje włosy są cienkie i kitka jest mało efektowna? Nasza propozycja dla Ciebie to kucyk z syntetycznych, doczepianych włosów.
Przeczytaj więcej

Ogrzewanie a włosy

Ogrzewanie a włosy

Zauważyłaś, że w zimie twoje włosy są przesuszone? Problem nasila się w okresie grzewczym? Kosmyki zaczynają się puszyć, ciężko je ułożyć, na dodatek tracą blask i stają się łamliwe? Jak nawilżyć włosy przesuszone przez centralne ogrzewanie? Oto nasze sprawdzone sposoby!


Przeczytaj więcej

Antykoncepcja a łysienie? Prawda, czy mit?

Antykoncepcja a łysienie? Prawda, czy mit?Kobiety na całym świecie   stosują antykoncepcję hormonalną. Wokół tabletek narosło wiele mitów, niektóre dotyczą włosów. Czy to prawda, że antykoncepcja powoduje łysienie?  Poznaj fakty na temat wpływu antykoncepcji na Twoje włosy.
Przeczytaj więcej

Jak zamaskować odrosty?

Jak zamaskować odrosty?W zimie nasze włosy ukrywamy pod czapką. Może to dobry czas, żeby włosy odpoczęły, np. od farbowania? Ok, czapkę kiedyś trzeba zdjąć a co z odrostem? Czy można w jakiś sposób, zamaskować odrosty? Słyszałaś o sprayu na odrosty? Czym jest spray na odrosty i jak działa, może warto wypróbować sposoby na zamaskowanie odrostów?
Przeczytaj więcej
pixel