System half wig — metamorfoza w 5 minut!!!

2022-03-26

System half wig — metamorfoza w 5 minut!!!

 

Czym jest System Half Wig- Półperuka? Szukasz innowacyjnej metody przedłużania i zagęszczenia włosów, która nie wymaga wizyty u fryzjera? Poznaj Półperukę, treskę, która pozwoli Ci zagęścić i przedłużyć włosy  w mgnieniu oka!

 

Półperuka? Co to jest?

System Half Wig, czyli Półperuka to rodzaj treski  bardzo podobny do tradycyjnych peruk. W Systemach Half Wig podobnie jak w tradycyjnych perukach włosy są wszyte w  czepek wykonany z  elastycznych paseczków i gumek. Podstawową różnicą jest to, że peruka zakrywa całą głowę, całkowicie chowamy pod nią nasze włosy. Półperuki  są mniejsze, nie zakrywają całej głowy,  posiadają regulację obwodu, ale nie mają części czołowej. Half Wig zasłania tył głowy i czubek, natomiast nad czołem i częściowo w części ciemieniowej  nasza głowa i włosy są odsłonięte. Półperuka to więc częściowa peruka. 

Półperuka Naomi Cameron Hair, jest wykonana z wysokiej jakości  włókien syntetycznych Heat Resistant Fiber.  Half posiada regulację, a włosy wszyte w czepek są gęste i sprężyste.  Treska ma nowoczesną formę oraz stylowe cięcie. Włosy  o długości 60 cm,  są wystopniowane, lekko pocieniowane, co  sprawi, że Half Wig wygląda bardzo naturalnie. Półperuka jest stabilna, ponieważ posiada grzebyczki, którymi przypinamy ją do naszych włosów. 

 

 

 

Półperuka  to częściową peruka,  zasłania więc tylko część naszej głowy. W Sklepie Cameron Hair dostępne są nie tylko półperuki Naomi, ale także półperuki z włosów kręconych, które zakładamy na tył głowy. 

Włosy w Półperukę Half Wig Lok,  są wszyte w delikatny, koronkowy materiał  o półokrągłym kształcie. Półperuka Half Wig Lok i jest, wykona z włosów syntetycznych, kręconych. Włosy są sprężyste, miękkie i elastyczne, nie płaczą się, wyglądają bardzo naturalnie.

 

Kiedy sięgnąć po  Półperukę?

 

Komu dedykowane są półperuki? Czy każdy może nosić tego typu treskę? Half Wig Naomi to idealne rozwiązanie dla osób, które mają  swoje włosy, jednak chciałby szybko je przedłużyć lub zagęścić.   Półperuka Naomi i Half Wig Loki, doskonale sprawdzą się w przypadku szybkiej metamorfozy np.na  imprezę lub  ślub. To także idealne rozwiązanie na co dzień lub po nie udanej wizycie u fryzjera. Wszystkie to znamy najpierw cięcie a później płacz. Niestety często po zabiegu rozjaśniania włosy wymagają ostrego cięcia. Wówczas Półperuka, pozwala  przeczekać  trudny czas, aż nasze włosy odrosną lub się zregenerują.

Half Wig to  idealne rozwiązanie dla tych z Was, których włosy są długie, ale cienkie, przerzedzone. Półperuka świetnie sprawdzi się, jeśli masz  krótkie gęste włosy i chciałabyś je przedłużyć  co jakiś czas.

Half Wig jest odpowiednia dla osób, u których występują ubytki włosów z tyłu głowy lub na jej czubku. Niestety Półperuka nie sprawdzi się u osób, które mają przerzedzone włosy z przodu głowy, w części czołowej i na skroniach. 

Półperukę są praktycznym rozwiązaniem dla tych z Was, które mają włosy z przodu, ładną grzywkę, ale niestety tył nie jest zbyt gesty lub długi. 

To także idealny sposób, gdy chcesz raz na jakiś czas szybko zagęścić i przedłużyć włosy lub chcesz mieć burze loków, tylko na wyjścia. Półperuka Naomi i Half wig Lok to bezpieczne bez inwazyjna metoda zagęszczania i przedłużania włosów, nie niszczy i nie obciąża naszych kosmyków. 

 

Jak zakładać Półperukę

 

Czy założenie półperuki jest skomplikowane i wymaga wizyty u fryzjera?

Nie? Półperukę Naomi oraz  Half Wig Loki z łatwością złożysz sama.

Zacznijmy od Półperuki Naomi.  Przed założeniem treski wymodeluj swoje włosy w części czołowej, z przodu głowy, których nie zakryje treska.

Cienkim grzebieniem podziel włosy na dwie sekcje przód i tył, przedziałek powinien przebiegać od ucha do uch, przez czubek głowy.  Jeśli masz długie włosy, możesz związać je w warkocz dobierany.

Nałóż Półperukę na tylną część głowy, załóż ją podobnie jak czapkę,   spinkami clip in przypnij treskę do swoich włosów. Włosami z przodu zamaskuj miejsce, w którym brzeg półperuki łączy się  z Twoimi naturalnymi włosami. Możesz założyć szeroką opaską lub zaczesać do tyłu swoje włosy i przypiąć je spinką do treski.

 

 

 

 

 

 

 

A co z treską Half wig loki? Półperuka Loki jest nieco mniejsza od Naomi, nie jest też tak głęboka.  Przypomina szeroką taśmę z włosami. Zakładamy ją na tył głowy pod włosy. Półperuka Loki nie nachodzi na czubek głowy.

Jak zakładać Półperukę Half Wig Loki? Jeśli masz naturalnie proste włosy, przed założeniem  półperuki pokręć je lokówką lub na wałkach. Podziel włosy na dwie sekcje na wysokości uszu, poziomo: góra i dół. Górną partię podepnij spinką lub klipsem na czubku głowy. Włosy w dolnej części możesz lekko podtapirować. Odepnij spinki clip in, załóż treskę na swoje włosy i przypnij spinkami. Odepnij klips i włosami z górnej sekcji zamaskuj half wig. I gotowe bujne loki w 5 minut!

 

Pielęgnacja Półperuki  Naomi i treski Half wig Loki

 

Półperuki Cameron Hair Naomi oraz Hal Wig Loki są wykonane włosów syntetycznych, niestety włosów tego typu nie można farbować ani rozjaśniać.

Włosy syntetyczne są wrażliwe na ciepło, można je kręcić  i prostować tylko w temperaturze do 180 stopni. Do pielęgnacji włosów sztucznych  najlepiej stosować płyny  antystatyczne, zapobiegają plątaniu się włosów. Włosy należy czesać szczotką do włosów syntetycznych. Bardzo ważne jest  dokładne rozczesywanie tresek przed założeniem oraz po ich zdjęciu. Na włosy syntetyczne można nakładać odżywki nawilżające i natłuszczające, odżywki w sprayu jedwab oraz  olejki. 

 Czy włosy syntetyczne można myć? Tak, a nawet trzeba! 

Jak myc Półperukę?

-Do miski lub umywalki nalej letniej wody, dodaj szampon do włosów.

-Dokładnie rozczesz włosy i zamocz je w wodzie z szamponem

-Pozostaw je w wodzie z szamponem  na około 5 do 10 minut

-Delikatnie ugniataj włosy, nigdy ich nie szarp i nie pocieraj!

-Wyjmij włosy z wody, dokładnie wypłucz, namaczając je nadal w misce lub umywalce, dwu lub trzykrotnie zmieniając wodę.

-Nałóż odżywkę, ponownie wypłucz włosy, tak samo, jak powyżej. Nigdy nie myj ani nie płucz włosów pod bieżącą wodą  lub prysznicem!

-Umyte włosy odciśnij w ręczniku, pozostaw do samoistnego wyschnięcia. 

-Po wyschnięciu dokładnie rozczesz Półperukę szczotką do włosów syntetycznych.

Możesz  czesać Półperukę, spinać, stosować lakier w celu utrwalania fryzury.

 

Półperuka fryzura

Półperuka Naomi i treska loki,  nie zawsze muszą wyglądać tak samo! Włosy, z których są zrobione,  są podatne na stylizacje, można z nich uczesać wiele fryzury i urozmaicić dodatkami typu: opaska, klamra lub spinka.

 Jeśli jesteś fanką stylu boho lub hippie  świetnie sprawdzi się połączenie Półperuki Naomi z materiałową chustką, lub bandamą. Możesz ja związać w formie opaski  lub chustki. 
Wielbicielkom klasycznego stylu polecamy połączenie Półperuki Naomi z  klasyczną opaska,  bardzo modną opaską z węzłem lub  szeroką opaską z ozdobnymi kamieniami. Naomi plus elegancka opaska to idealna fryzura na wesele lub imprezę.
Jesteś zwolenniczką luźnych  częściowych upięć?  To idealne fryzury na wiosenne dni! Zarówno z Półperuki Naomi, jak i Treski Half Wig z łatwością stworzysz efektowne  fryzury. Wystarczy, że założysz Naomi, swoje włosy  zaczeszesz do tyłu i podepniesz małą spinką na czubku głowy.
 
Z treski Half Wig z sama uczeszesz delikatne częściowe upięcie, wystarczy, że złożysz treskę. Po obu stronach głowy, na skroniach, wydziel  cienkie pasma, skręć je, lub zapleć z nich dwa warkocze, połączysz je z tyłu głowy gumką lub spinką i gotowe!
Półperukę Naomi możesz łączyć z innymi naszymi produktami np. Opaska Julia, to opaska typu warkocz na gumce, w połączeniu z Naomi daje romantyczną wiosenną fryzurę!
 Zarówno z Półperuki Naomi, jak i treski Half wig loki, możesz uczesać niski kucyk, warkocz, a nawet kok.  Wszystkie te fryzury muszą być jednak czesane  nisko, blisko karku. Niestety z półperuki nie można uczesać wysokich upięć i kucyków.
Półperuka i wygodna i praktyczna forma zagęszczenie i przedłużenia włosów. Ogromnym atutem Systemów Half Wig jest to, że są bezinwazyjne i bezpieczne dla nawet bardzo osłabionych i zniszczonych włosów. Półperuki to alternatywa dla osób, które nie chcą nosić typowych peruk, a mają przerzedzone włosy. Half Wig pozwoli Ci przeprowadzić metamorfozę w kilka chwil ! Wypróbuj Naomi I Tereskę Loki już dziś!
pixel