Przedłużone włosy za 100 zł ? Tak, to teraz możliwe!

2019-01-28

Przedłużanie włosów jeszcze nie tak dawno temu wiązało się z wizytą u fryzjera oraz kosztem minimum 3 - 4 tys.zł. Zobacz jak możesz samodzielnie przedłużyć i zagęścić włosy bez wychodzenia z domu w dodatku niskim kosztem ! Każdego dnia możesz mieć nową fryzurę.  

 

Włosy Clip In sztuczne

Najtańsze włosy, które możesz zamówić do domu i sama dopiąć to włosy syntetyczne Clip In .Ceny zestawów zaczynają się już od 79zł. 

Technologia poszła do przodu,  dlatego nie obawiaj się, że włosy będą wyglądały jak u lalki. Są to włosy genialnie imitujące Twoje naturalne. Jeżeli potrzebujesz je przedłużyć na jedną okazję to najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Czym są włosy CLIP IN?

 

Włosy clip In występują w formie zestawów taśm . Są to zazwyczaj komplety 3-7 taśmowe. Taśmy są różnej szerokości (dopasowane do kształtu głowy) oraz różnej długości (to Ty decydujesz czy Twój zestaw będzie miał 30cm czy może 70cm).

Każda taśma z włosami ma przyszyte do siebie spineczki ,które za pomocą zatrzasku możesz z łatwością przypiąć do swoich włosów. Założenie to kwestia kilku minut, a samo ściągnięcie to kwestia sekund. Włosy są oczywiście do wielokrotnego użytku - dobrej jakości włosy posłużą Ci nawet 2 lata!

Ta metoda jest bardzo bezpieczna gdyż nie nie niszczy włosów (w przeciwieństwie do przedłużania na stałe u fryzjera, gdzie po ściągnięciu okazuje się, że pół włosów wypadło). Włosy Clip In ściągamy przed spaniem dlatego Twoje cebulki mają czas na odpoczynek. Przy ponownym zakładaniu najprawdopodobniej trafisz już w inne miejsce dlatego Twoje włosy nigdy nie będą obciążone i narażone na wypadanie.

Droższe włosy to oczywiście włosy naturalne.  Ceny zestawów takich włosów zaczynają się od 100zł - 700 zł. Cena zależy głównie od długości włosów oraz ich gęstości. Z tych włosów zrobisz każdą fryzurę, możesz je farbować i stylizować. 

Doczepiane kucyki

Długi i gęsty kucyk to Twoje marzenie? Nic prostszego!

Dopinany  kucyk założysz w kilka sekund- jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet , które jednocześnie chcą wyglądać elegancko i efektownie. Doczepiany kucyk dopełni Twoją stylizację zarówno w siłowni jak i doda elegancji i profesjonalnego wyglądu w pracy. Twoje włosy już nigdy nie będą przypominały mysiej kitki!

KUCYK NA KLIPSIE

To jeden z popularniejszych modeli kucyków doczepianych z zapięciem na klamrę. Jego założenie jest banalnie proste i szybkie, a efekt niesamowity.

Zobacz nasze doczepiane kucyki

Na stronie znajdziesz kucyki od 30cm do nawet 70cm  w wersji prostej i kręconej.

Kucyk oplatany

Ten rodzaj kucyka jest przeznaczony do delikatniejszych włosów. Jego zakładanie jest nieco inne - na wcześniej przygotowaną cebulę zrobioną z Twoich włosów, nakładasz kucyk który za pomocą grzebyczka wsuwasz w spięte włosy. Następnie oplatasz go specjalnym kosmykiem i zabezpieczasz wsuwką.

Występuje w wersji z włosów syntetycznych i naturalnych.

Ten kucyk w wersji naturalnej to nasz BESTSELLER 2021 roku!

Zobacz go na naszej stronie > KUCYK NATURALNY

Kok na gumce.

To absolutny MUST HAVE każdej modnej kobiety!

Jest mega szybki w założeniu i nie odróżnia się od "prawdziwych włosów".

Szybka fryzura na uczelnię czy na zakupy? A może eleganckie upięcie do biura?

Zobacz nasz koczek na gumce !

pixel