Prosta i fajna fryzura?  Najlepsze triki  z Instagrama!

2022-03-08

Dopadła Cię rutyna? Nie wiesz jak się uczesać? Potrzebny Ci pomysł na nową fryzurę? Szukasz inspiracji i porady? Cameron Hair spieszy z pomocą. Poznaj super fryzury z Instagrama i zainspiruj się, odśwież swój Look z Cameron Hair !

 

Prosta fryzura z długich włosów

To tylko kucyk?

Kucyk, koński ogon, jak my kochamy tę fryzurę! Kucyk to prosta fryzura z długich włosów, którą każda z nas potrafi uczesać. Jest wygodna, szybka i  na czasie! Czy kucyk zawsze musi być taki sam? Nie!  Oto pomysły na tę fryzurę, które zmienią zwykły koński ogon w wyjątkowe upięcie.
 
Gęsty kucyk w 2 minuty
Chociaż kucyk to  ulubiona fryzura wielu z nas, często mamy z nim problem.  Cienki, oklapnięty kucyk, nie lubimy tego. Oto prosty sposób na zwiększenie objętości kitki. Potrzebujesz jedynie dwóch takich samych gumek do włosów.
Podziel włosy na dwie sekcje: górną i dolną. Włosy z górnej sekcji zwiąż w kucyk. Złap pasma z dolnej części, unieś do góry nad związany wcześniej kucyk i zwiąż je w druga kitkę, tuż nad tą pierwszą. Gotowe! Mega bujny kucyk w kilka chwil!
 
 
Kucyk z warkoczem
Kucyk nie musi być nudny ani pospolity! Wystarczy, że połączysz go z warkoczem, a  zmieni się w oryginalną i elegancką fryzurę.
Rozdziel włosy na 2 części góra i dół, przedziałek powinien przebiegać nad uszami. Z dolnej części zwiąż kucyk. Z górnej sekcji zapleć luźny warkocz, nie zbyt długi, tak by sięgał do związanej wcześniej kitki. Rozciągnij warkocz tuż przy jego końcu i przeciągnij przez powstałą pętlę związany wcześniej kucyk. Delikatnie rozciągnij palcami warkocz i kucyk. Twoja wyjątkowa fryzura jest gotowa!
 
 
Plecionka z kucyka
Prosta i efektywna  fryzura z długich włosów? Na bazie kucyka? Jak się uczesać, kiedy czas goni, a zależy Ci na olśniewającym wyglądzie? Odśwież włosy, przygotuj kilka cienkich, najlepiej bezbarwnych gumek. Złap włosy w kucyk  nisko, przy karku lub wysoko na czubku głowy, tak jak lubisz! Palcami, delikatnie obniż gumkę, tak by postała luka między nasadą włosów a gumką, przewlecz przez powstały otwór swoje włosy. Kilka centymetrów niżej zwiąż włosy kolejną gumkę, rozciągnij włosy, przeciągnij kitkę przez powstałą pętelkę. Postępuj analogicznie aż  do końcówek włosów. Elegancka fryzura jest gotowa!

 Częściowe upięcie

Kolejna mega prosta fryzura, to częściowe upięcie, mały kucyk na czubku głowy, ale nie taki zwykły! Oto co dla Was znaleźliśmy na Instagramie: mały kucyk dobierany. Przygotuj cienkie gumki, bezbarwne lub w kolorze Twoich włosów. Pasma nad czołem złap w małą luźną kitkę. Rozciągnij je palcami, obniż gumkę i przeciągnij włosy przez powstałą pętlę. Kilka centymetrów niżej dobierz kosmyki, zrób kolejną kitkę, pętle i ponownie przeciągnij przez nią włosy. Mocno rozciągnij kucyk i gotowe. 

 

 Prosta fryzura! Opaska z długich  włosów

 
Stylowe uczesanie  to element, który wyróżni Cię z tłumu! Prosta, szybka i wygodna fryzura z długich, półdługich, a nawet krótkich włosów to opaska z Twoich włosów! Jak ją uczesać, oto kilka prostych inspiracji, specjalnie dla Was!
 
Dobierana opaska z włosów
 
Wbrew pozorom to bardzo prosta fryzura, możecie ją uczesać na prostych lub pofalowanych włosach, do jej uczesania potrzebujcie jedynie kilku wsuwek! Zaczynamy: wydziel pasmo włosów tuż przy czole, pozostałe włosy zaczesz do tyłu i podepnij klamrą, tylko na chwile, żeby nie przeszkadzały podczas zaplatania opaski. Przechyl głowę na bok, tuż nad uchem złap cienkie pasmo włosów, okręć je wokół własnej osi, dobieraj pasma wzdłuż linii włosów nad czołem i skręcaj. Dobieraj pasma, aż dojdziesz do drugiego ucha,  powstałą opaskę zabezpiecz wsuwką, całość utrwal lakierem. 
Opaskę z włosów możesz uczesać, zaplatając warkocz dobierany lub kłos od ucha do ucha, z włosów tuż nad czołem, jest to nieco trudniejsze, ale efekt jest super! Spróbuj!
 
Opaska z dwóch warkoczy
Prosta fryzura w kilka sekund, opaska z dwóch warkoczy, jest kilka wersji tej fryzury. Pierwsza chyba najprostsza, każda z Was będzie w stanie ją uczesać! Idealna dla posiadaczek, półdługich i długich, a nawet krótkich włosów.
Rozczesz włosy, tuż nad czołem po obu stronach przedziałka wydziel dwa cienkie pasma, zapleć z nich  warkocze z dwóch lub trzech części. Warkocze zakończ cienką gumką, skrzyżuj na czubku głowy i podepnij za uszami. Fryzurę utrwal lakierem.
Drugi sposób jest lepszy dla posiadaczek długich włosów. Tuż przy karku po obu stronach głowy, wydziel dwa pasma, zapleć z nich cienkie warkocze.  Unieś warkocze, skrzyżuj na czubku głowy, podepnij za uszami, opaska z warkoczy jest gotowa.

Prosta fryzura? Kok z Instagrama

Prosta fryzura to niedbały kok, messy bun jest przez nas kochany, ale nie zawsze pasuje do okazji.  Poznaj triki na kok z Instagrama, elegancki lub luźny kok, który uczeszesz w kilka chwil!
Koczek na klamrze
Koczek z klamrą to trik  tak prosty i genialny, że aż zachwyca nas włosomaniaczki! Do uczesania tej prostej fryzury potrzebujesz jedynie małej, plastikowej klamry do włosów. Jak zrobić kok na klamrze?  Na początek wersja, która podbiła Instagram. Wydziel małe pasmo włosów nad czołem, na czubku głowy, owiń pasmo wokół małej klamry, przypnij klamrę, delikatnie  rozciągnij włosy, koczek jest gotowy!
Pomysł na fryzurę z klamrą jest genialny w swojej prostocie. Fryzura jest idealna dla cienkich włosów. Możesz czesać koczki różnych rozmiarów, nawet duży kok na czubku głowy. Klamra pełni funkcje wypełniacza, a zarazem usztywnia kok, spina włosy. Puść wodze fantazji i eksperymentuj z klamrą!
 
Elegancki kok
Pomysł na elegancki kok. Ten trik z Instagrama sprawdzi się, jeśli masz długie i gęste włosy. To idealna fryzura na wieczorne wyjście! Jest elegancka, a zarazem prosta i szybka w wykonaniu. Przygotuj średniej grubości gumkę i kilka wsuwek.
Dokładnie rozczesz włosy, złap je w kucyk na czubku głowy. Nałóż drugą gumkę, z kucyka uformuj pętelkę, końce włosów skieruj na przód głowy. Z końcówek, które wystają z pętelki, zapleć luźny warkocz, delikatnie porozciągaj go palcami. Przełóż warkocz przez pętelkę, podepnij z tyłu głowy, delikatnie porozciągaj włosy palcami, uformuj koczek i podepnij go spinkami. Całość spryskaj lakierem, elegancki kok gotowy, a Ty możesz zachwycać fryzurą!

Top knot

Lubisz ciasne upięcia, koczek, który wytrzyma wszystko, nawet intensywny trening? Ten patent jest dla Ciebie! Top knot to prosta fryzura z długich i półdługich włosów, oto jak ją zrobić w kilka sekund!

Złap włosy w kucyk na czubku głowy, mocno ściśnij gumką, nie przeciągaj włosów przez gumkę do końca, uformuj pętle. Unieś gumkę, delikatnie rozszerz włosy, schowaj do środka końce  i pętle z włosów. Nałóż drugą gumkę i mocno ściśnij kok.

Gładki kok

Kok to prosta fryzura, ale czy efektowny kok można uczesać tylko z długich włosów? Nie, o to sposoby na piękne bujne koki z cienkich i krótkich włosów.

Sposób pierwszy, do uczesania koka potrzebujesz tylko dwóch gumek i wsuwek. Rozczesz włosy, po obu stronach głowy, na czubku  lub przy karku, zwiąż dwie pętelki, czyli kucyki nie do końca przeciągnięte przez gumkę. Skrzyżuj dwie pętle, przeciągnij jedną przez druga, uformuj koczek i podepnij go wsuwkami. Przy twarzy możesz wyjąć kilka pasm, całość utrwal lakierem.

 

 

W ten sam sposób możesz uczesać elegancki koczek z dwóch warkoczy. Zapleć dwa warkocze po obu stronach głowy, najlepiej na czubku. Jeśli wolisz niskie upięcia, możesz zapleść warkocze nisko przy karku. Skrzyżuj warkocze, przepleć je między sobą i podepnij wsuwkami, elegancki kok jest gotowy.

 

Fryzury z Instagrama z włosami od  Cameron Hair

Mamy nadzieję, że podobają się Wam triki, które dla Was przygotowaliśmy! I macie już pomysł na fryzurę na wiosenne dni!  Podobają Ci się niektóre fryzury, jednak twoje włosy są zbyt krótkie lub rzadkie? To nie problem, sprawdź  dopinane włosy Cameron Hair, dzięki naszym dopinanym kucykom, doczepom i koczkom na gumce, uczeszesz fryzurę, o jakiej marzysz.

Proste fryzury to najlepsze fryzury. Instagram to kopalnia pomysłów, zainspiruj się i wypróbuj nasze typy, odśwież swój wygląd na wiosnę. Skorzystaj z naszych propozycji i eksperymentuj z włosami Cameron Hair! Na dole znajdziecie linki do fryzur, które nas zainspirowały!
Źródło:
pixel