Problemy z włosami

Jak dobrać odpowiedni szampon? 

Jak dobrać odpowiedni szampon? Wybór odpowiedniego szamponu do rodzaju włosów i problemów może mieć znaczący wpływ na zdrowie i wygląd Twoich włosów. Pierwszym krokiem w wyborze szamponu jest określenie rodzaju włosów, czy są tłuste, suche, kręcone, proste, czy też ich kombinacja. 
Przeczytaj więcej

Najmodniejsze kolory włosów ! Wiosna / lato 2023!

Najmodniejsze kolory włosów ! Wiosna / lato 2023!Drzewa kwiaty, wszystko kwitnie, zakwitnij i Ty na wiosnę! Poznaj najnowsze trendy w koloryzacji  i zafunduj swoim włosom powiew wiosny. Nic tak nie odmienia kobiety, jak nowa fryzura! Przeczytaj i znajdź swój nowy kolor na wiosnę i lato 2023!
Przeczytaj więcej

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?Mezoterapia skóry głowy to zabieg medycyny estetycznej. Polega  na wprowadzeniu w skórę właściwą dostosowanych mieszanek oraz środków leczniczych. Może to być osocze bogatopłytkowe, kenalog, mezokoktajl, witaminy lub substancje przeciwzapalne.
Przeczytaj więcej

Dziewczyno! Nakarm swoje włosy!

Dziewczyno! Nakarm swoje włosy!Naturalne odżywianie jest kluczem do zdrowego stylu życia.  Aby nasze włosy  rosły zdrowe i były odporne na uszkodzenia, bardzo ważna jest, właściwa dieta. Co jeść, by mieć piękne i zdrowe włosy? Oto kilka podpowiedzi od Cameron Hair!
Przeczytaj więcej

A  Ty!  Co wiesz o przeszczepie włosów?

A  Ty!  Co wiesz o przeszczepie włosów?
Czym jest przeszczep włosów, komu może pomóc i czy zabieg jest bezpieczny?  
Problem łysienia dotyczy wiele osób, nie są to tylko mężczyźni. Niestety obecnie z przyczyn zdrowotnych lub  urazów, ale także predyspozycji genetycznych, łysienie dotyka także kobiety.  Coraz popularniejszym sposobem na odzyskanie włosów jest przeszczep. Na czym polega  ten zabieg? Przeczytaj i dowiedz się więcej o przeszczepie włosów.

Przeczytaj więcej

Zadbaj o włosy podczas snu!

Zadbaj o włosy podczas snu!Z pewnością dbasz o włosy podczas dnia! Mycie i odżywianie, świadoma pielęgnacja to podstawa! A co z nocą? Czy można chronić i pielęgnować włosy podczas snu? Tak! Przeczytaj i dowiedz się, co możesz zrobić dla swoich włosów w nocy, gdy śpisz.
Przeczytaj więcej

Kolagen do picia! Jak wpływa na włosy?

Kolagen do picia! Jak wpływa na włosy?Masz problem z łamliwymi i osłabionymi włosami?  Odżywki i maski nie przynoszą oczekiwanego efektu? Być może warto zastosować suplementację od środka. Słyszałaś o kolagenie do picia? Czym jest kolagen, jakie funkcje pełni w naszym organizmie i czy warto go suplementować?
Przeczytaj więcej

Co włosy mówią o Twoim zdrowiu? 6 najczęstszych problemów z włosami

Co włosy mówią o Twoim zdrowiu? 6 najczęstszych problemów z włosamiKażda z nas marzy o zjawiskowych, gęstych i lśniących puklach. Jednak rzeczywistość bywa zupełnie inna. Czy wiesz, że kondycja Twoich włosów odzwierciedla stan Twojego organizmu? Słabe, łamliwe, matowe lub wypadające włosy to nie tylko efekt złej pielęgnacji.
Przeczytaj więcej

Bezszwowe Clip In ! Ratunek dla cienkich włosów!

Bezszwowe Clip In !  Ratunek dla cienkich włosów!Karnawał trwa w najlepsze!   To najlepszy czas na zmianę wyglądu, metamorfoza? Zdecydowanie tak! Myślisz, że twoim cienkim i zmęczonym włosom nic nie pomoże? Poznaj seamless- bezszwowe dopinki, dzięki, którym  odmienisz swój look w kilka sekund.
Przeczytaj więcej

Ziołowe triki na piękne kosmyki!

Ziołowe triki na piękne kosmyki!
 
Zapach ziół zwłaszcza goździków, nieodłącznie kojarzy się z zimą! Świątecznymi potrawami i cudowną atmosferą! Czy to wszystkie zalety ziół?  Słyszałeś o płukance np. z goździków? Przeczytaj i dowiedz się jak stosować goździki inne zioła w pielęgnacji włosów i jakie są efekty ziołowych  kuracji!

Przeczytaj więcej
pixel