Krótkie czy długie włosy?

2016-09-19
Krótkie czy długie włosy?

Krótkie czy długie? 

Dlugie wlosy

Łagodne upięcia czy modny bob? A może słowiański, długi warkocz? To odwieczny dylemat każdej kobiety! Krótkie czy długie włosy? Pewnie nie jedna z nas zadała sobie to pytanie! W naszym życiu przychodzi taki czas, w którym decydujemy się na zmiany! Zaczynamy wtedy od? włosów! To synonim piękna, kobiecości i zmysłowości. Niezależnie od długości, idealnie dobrana fryzura potrafi rozpogodzić nam każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień. Co jednak gdy stajemy przed decyzją - krótkie czy długie włosy?  Czym się sugerować podejmując decyzje o swoim wyglądzie?

 

Przede wszystkim ich predyspozycjami - jeśli mamy cienkie i łamliwe włosy, nawet największa determinacja nie pomoże nam podczas zapuszczania. Ważne jest odpowiednie poznanie struktury włosa. Same najlepiej wiemy jakie są i na co możemy sobie pozwolić. Czas poświęcany na pielęgnację, praca to czynniki które wpływają na ich kondycję. Kolejny, ważny element to kształt naszej twarzy i osobowość. Z pomocą w podejmowaniu decyzji o doborze fryzury przyjdzie nam specjalista, który doskonale wie jak podkreślić naszą urodę czasem nawet tylko jednym cięciem.  Pamiętajcie, że odpowiednio dobrana fryzura to klucz do dobrego samopoczucia!

 

Długie włosy z pewnością dają nam o wiele więcej możliwości. Możemy sobie pozwolić na odrobinę fantazji - spiąć w kok, pofalować czy zwyczajnie wyprostować. Zadbane, długie pasma zawsze robią furorę - wprawiają w zazdrość niejedną kobietę, a mężczyzn po prostu magnetyzują!  A co z krótką fryzurką? Bob, messy hair, irokez i wiele innych, to przedstawiciele krótkich cięć, które nadają charakteru i zadziorności. To częsty wybór Pań, które szukają fryzury praktycznej ale i z charakterem.

 

By poczuć się piękną nie trzeba zapuszczać włosów do pasa, nie trzeba także podążać za najnowszymi trendami i stylizować się na gwiazdy w krótkich strzyżeniach bo to akurat jest na topie. Piękno jest w nas, a dobrze dobrana fryzura jedynie je uwydatnia!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
Polecane
Kucyk Naturalny 48 cmKucyk Naturalny 48 cm
329,00 zł
Grzywka z włosów naturalnych Clip InGrzywka z włosów naturalnych Clip In
82,00 zł99,00 zł
Tupet Clip In włosy naturalne #1Tupet Clip In włosy naturalne #1
289,00 zł
pixel