Karnawał! Czas na mega fryzurę z Cameron Hair!

2023-01-09

Karnawał w pełni! Czas na zabawę na maksa i fryzurę na maksa! Mamy dla Was coś, co dopełni każdą karnawałową stylizację! Meeega długi kucyk- warkocz! I co najlepsze, na gumce!

Tak żadnych, metalowych, ciężkich spinek, które mogą odstawać. Nasza nowość to lekki, szybki i wygodny kucyk na gumce o długości aż 80 cm!  
Nasz kucyk wybrała @ladycroft7777 Dlaczego jest idealny także dla Ciebie?  Kucyk na gumce Lady Croft jest wykonany z najwyższej jakości włókien syntetycznych. Co to znaczy? Włosy są odporne na wysoką temperaturę! Tak włosy można kręcić i prostować!  Włókno, z którego zrobione  są nasze kucyki, to doskonała imitacja naturalnych włosów. Włosy są delikatne, miękkie, jedwabiste i sypkie, świetnie się układają. 

Jak założyć  kucyk na gumce Lady Croft?

Założenie kucyka jest bardzo proste i szybkie!
Potrzebujesz grzebienia lub szczotki, gumek do włosów oraz kilku wsuwek.
  1. Dokładnie rozczesz włosy.
  2. Zwiąż je w koński ogon, na takiej wysokości, na jakiej lubisz nosić kucyk.
  3. Na swoją kitę nałóż kucyk Lady Croft, oplataj gumką od doczepianego kucyka, swoją kitę.
  4. Zapleć w warkocz swoje włosy wraz z włosami z kucyka doczepianego.
  5. Końcówkę zabezpiecz gumką.

Jakie fryzury można uczesać z kucyka na gumce Lady Croft?

Kucyk na gumce warkocz Lady Croft to nie tylko warkocz. Z kucyka możesz uczesać mega długi kucyk, warkocz kłos lub dowolną inną plecionkę.
Z kucyka z łatwością uczeszesz bujny kok!
Kucyk na gumce-warkocz Lady Croft możesz  nosić na  takiej wysokości, jakiej chcesz! Wysoko nisko, to szybki i wygodny sposób na zagęszczenie i przedłużenie swoich naturalnych włosów.

 

Pielęgnacja  kucyka na gumce Lady Croft?

Kucyk Lady Croft jest wykonany z włosów syntetycznych SOFT REAL HAIR

to mieszanka zaawansowanych technologicznie włókien, zaprojektowanych tak, aby imitować wygląd i odczucie włosów ludzkich, włókna są miękkie i sprężyste.

Włosy syntetyczne PREMIUM zostały opracowane według najnowszych technologii i są w 100% bezpieczne i nietoksyczne.

Jak dbać o włosy syntetyczne? Bardzo ważne jest dokładne rozczesywanie włosów przed założeniem oraz po ich ściągnięciu. Włosy można kręcić oraz prostować.  
Czy można je myć? Tak, a nawet trzeba, oczywiście zgodnie z dołączoną instrukcją!  Pamiętaj także o stosowaniu odżywek i masek silnie nawilżających.  
Chcesz, aby kucyk służył ci jak najdłużej? Sięgnij po spray do włosów syntetycznych Magic Spray, który zapobiega plątaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz wygładza i nabłyszcza pasma.

Szybka, prosta, a zarazem efektowna fryzura! Meeega długi warkocz, z pewnością sprawdzi się  na każdej karnawałowej imprezie! Nie czekaj, wybierz już dziś idealny dla Siebie kucyk Lady Croft.
Na zdjęciu po lewej nasza modelka w swoich naturalnych włosach, po prawej w warkoczu z kucyka na gumce o długości 55 cm.

pixel