Karnawał! Czas na mega fryzurę z Cameron Hair!

2023-01-09
Karnawał! Czas na mega fryzurę z Cameron Hair!

Karnawał w pełni! Czas na zabawę na maksa i fryzurę na maksa! Mamy dla Was coś, co dopełni każdą karnawałową stylizację! Meeega długi kucyk- warkocz! I co najlepsze, na gumce!

Tak żadnych, metalowych, ciężkich spinek, które mogą odstawać. Nasza nowość to lekki, szybki i wygodny kucyk na gumce o długości aż 80 cm!  
Nasz kucyk wybrała @ladycroft7777 Dlaczego jest idealny także dla Ciebie?  Kucyk na gumce Lady Croft jest wykonany z najwyższej jakości włókien syntetycznych. Co to znaczy? Włosy są odporne na wysoką temperaturę! Tak włosy można kręcić i prostować!  Włókno, z którego zrobione  są nasze kucyki, to doskonała imitacja naturalnych włosów. Włosy są delikatne, miękkie, jedwabiste i sypkie, świetnie się układają. 

Jak założyć  kucyk na gumce Lady Croft?

Założenie kucyka jest bardzo proste i szybkie!
Potrzebujesz grzebienia lub szczotki, gumek do włosów oraz kilku wsuwek.
  1. Dokładnie rozczesz włosy.
  2. Zwiąż je w koński ogon, na takiej wysokości, na jakiej lubisz nosić kucyk.
  3. Na swoją kitę nałóż kucyk Lady Croft, oplataj gumką od doczepianego kucyka, swoją kitę.
  4. Zapleć w warkocz swoje włosy wraz z włosami z kucyka doczepianego.
  5. Końcówkę zabezpiecz gumką.

Jakie fryzury można uczesać z kucyka na gumce Lady Croft?

Kucyk na gumce warkocz Lady Croft to nie tylko warkocz. Z kucyka możesz uczesać mega długi kucyk, warkocz kłos lub dowolną inną plecionkę.
Z kucyka z łatwością uczeszesz bujny kok!
Kucyk na gumce-warkocz Lady Croft możesz  nosić na  takiej wysokości, jakiej chcesz! Wysoko nisko, to szybki i wygodny sposób na zagęszczenie i przedłużenie swoich naturalnych włosów.

 

Pielęgnacja  kucyka na gumce Lady Croft?

Kucyk Lady Croft jest wykonany z włosów syntetycznych SOFT REAL HAIR

to mieszanka zaawansowanych technologicznie włókien, zaprojektowanych tak, aby imitować wygląd i odczucie włosów ludzkich, włókna są miękkie i sprężyste.

Włosy syntetyczne PREMIUM zostały opracowane według najnowszych technologii i są w 100% bezpieczne i nietoksyczne.

Jak dbać o włosy syntetyczne? Bardzo ważne jest dokładne rozczesywanie włosów przed założeniem oraz po ich ściągnięciu. Włosy można kręcić oraz prostować.  
Czy można je myć? Tak, a nawet trzeba, oczywiście zgodnie z dołączoną instrukcją!  Pamiętaj także o stosowaniu odżywek i masek silnie nawilżających.  
Chcesz, aby kucyk służył ci jak najdłużej? Sięgnij po spray do włosów syntetycznych Magic Spray, który zapobiega plątaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz wygładza i nabłyszcza pasma.

Szybka, prosta, a zarazem efektowna fryzura! Meeega długi warkocz, z pewnością sprawdzi się  na każdej karnawałowej imprezie! Nie czekaj, wybierz już dziś idealny dla Siebie kucyk Lady Croft.
Na zdjęciu po lewej nasza modelka w swoich naturalnych włosach, po prawej w warkoczu z kucyka na gumce o długości 55 cm.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Polecane
Kucyk na gumce warkocz 80 cm Lady CroftKucyk na gumce warkocz 80 cm Lady Croft
149,00 zł185,00 zł
Kucyk na gumce warkocz 50 cm Lady CroftKucyk na gumce warkocz 50 cm Lady Croft
129,00 zł149,00 zł
Kucyk na gumce warkocz 50 cm Lady CroftKucyk na gumce warkocz 50 cm Lady Croft
129,00 zł149,00 zł
pixel