Jakie włosy wybrać: naturalne czy syntetyczne - Cameron Hair

Naturalne czy syntetyczne?

Włosy syntetyczne idealnie nadają się na jednorazowe wyjścia i imprezy. Ich struktura jest bardzo zbliżona do włosów naturalnych ( włosy z włókna Heat Resistant Fiber nie mają sztucznego połysku oraz są odporne na temperaturę do 180 C ) . Ich zaletą jest przede wszystkim cena – są dużo tańsze niż włosy naturalne. Do minusów należy to, że są mało podatne na stylizację – dosyć ciężko uzyskać np.loki (najlepiej wybrać od razu włosy kręcone ). Włosy syntetyczne mają również krótszą żywotność niż włosy naturalne.

Dla kogo włosy syntetyczne?

Z pewnością dla osób, które nie chcą wydawać większej kwoty, a zależy im na sporadycznym przedłużaniu włosów. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z przedłużaniem włosów i chcą sprawdzić czy dana metoda będzie im odpowiadała. Często nasze klientki obawiają się, że nie będą umiały same założyć włosy metodą Clip In, dlatego zamawiają najtańsze zestawy Clip In z włosów syntetycznych.

 

Włosy naturalne są przeznaczone dla naszych najbardziej wymagających klientek. Ich żywotność (przy odpowiedniej pielęgnacji ) to nawet 1,5 roku. Idealnie sprawdzą się u Pań, które chcą przedłużać włosy na co dzień. Największą różnicą w porównaniu do włosów syntetycznych jest łatwość stylizacji oraz możliwość farbowania. Włosy naturalne Cameron Hair są bardzo podatne na stylizację, z łatwością można zrobić loki, które przy dobrym utrwaleniu utrzymują się nawet kilka dni. Włosy Cameron Hair mają jedwabistą strukturę I są bardziej “miękkie” od włosów syntetycznych.

Dla kogo włosy naturalne?

Włosy naturalne to dobra inwestycja dla Pań które przedłużają włosy codziennie lub przedłużają włosy na stałe. Idealnie nadadzą się do skomplikowanych fryzur, które wymagają stylizacji  i utrwalenia. Włosy naturalne dają również możliwość farbowania, dlatego jeżeli jest problem z doborem koloru lub dany kolor nie występuje w naszej palecie, zawsze można włosy zafarbować.

Jaką długość włosów wybrać?

To już tylko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać. 

Jaką gęstość włosów wybrać?

Najczęściej wybieraną gęstością włosów jest 100-130 gram . Taka ilość włosów jest odpowiednia do przeciętnej gęstości włosów. Do rzadszych włosów oraz do upięć często wystarczają mniejsze zestawy ( 50-80 gram). Jeżeli chcesz osiągnąć spektakularny efekt super gęstych włosów należy wybierać zestawy powyżej 150 g.

pixel