Jak zakładać włosy - Poradnik Cameron Hair

Zakładanie włosów Clip-in

Zakładanie włosów clip in jest stosunkowo proste i nie trzeba być profesjonalnym fryzjerem, aby podjąć się tego zabiegu. Specjalne grzebyki zabezpieczają włosy przed zsunięciem. Górą ich część oddzielamy i spinamy, tapirujemy pasma, do których mają być doczepione grzebyki, a następnie wpinamy grzebyk jak najbliżej skóry. Zanim jednak zabierzemy się do pracy warto obejrzeć filmik instruktażowy, na którym demonstrujemy, jak prawidłowo doczepić włosy clip in – tylko odpowiednio założone włosy nie zsuną się, nie poplączą i gwarantują naturalny efekt. Z niniejszego filmiku dowiesz się, jak zrobić to właściwie krok po kroku. 

 

Zakładanie włosów Clip-in Body Wave Loki

 

 

Zakładanie dopinanego kucyka na grzebieniu

Dopinany kucyk na grzebieniu to błyskawiczny sposób na efektowną, gęstą fryzurę. Cała procedura zaczyna się od spięcia naturalnych włosów w kucyk, następnie dopięciu do nich kucyka dopinanego, a wreszcie owinięcia częścią włosów miejsca doczepienia. To jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów doczepiania - błyskawicznie osiągniesz zamierzony efekt, nawet bez pomocy drugiej osoby. Przekonaj się jakie to proste, oglądając filmik przygotowany przez naszych specjalistów, na którym prezentujemy jak prawidłowo założyć taki kucyk.

 

Zakładanie doczepianego kucyka 

Zastanawiasz się, jak prawidłowo przypiąć doczepiany kucyk na klipsa? Na filmiku prezentujemy, jakie to szybkie i proste. Należy jedynie zebrać własne włosy w ciasny kucyk, następnie dopiąć przedłużkę za pomocą klipsa i ułożyć włosy tak, by zakryć miejsce łączenie. Wszystko trwa ledwo kilkadziesiąt sekund, można zrobić to samodzielnie, a kucyk odczepić w dowolnym momencie. To metoda idealna dla osób, które nie chcą rano tracić czasu i zależy im na szybkim i łatwym uzyskaniu naturalnego efektu.

 

 

 

pixel