Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

2023-01-07

Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

 
Uwielbiasz kucyki, upięcia, koński ogon, ale twoje włosy są cienkie i kitka jest mało efektowna?   Nasza propozycja dla Ciebie! Kucyk z syntetycznych doczepianych włosów.
To szybkie i wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz sama przedłużyć włosy. Dopinek potrzebujesz tylko raz na jakiś czas i nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, jednak zależy Ci na efektownym zarazem naturalnym, wyglądzie.
Jeśli chcesz uczesać bujny kucyk w stylu lat 70. wyglądać niczym ikona kina Brigitte Bardot, wybierz doczepiany kucyk na klipsie. 
 
Do wyboru masz kucyk 35 cm, jest odpowiedni, gdy chcesz  jedynie lekko zagęścić i delikatnie przedłużyć włosy. To minimalistyczna treska, która nie rzuca się  w oczy. Idealna na skromniejsze oficjalne okazję. Dyskretnie zagęści i lekko przedłuży twój cienki kucyk. Treska jest odpowiednia dla Ciebie, jeśli masz cienkie i krótkie włosy, zależy Ci na delikatnym zagęszczeniu i przedłużeniu.
 
Druga opcja to kucyk na klipsie 50 cm, dostępny w wersji kręconej lub prostej. 
Ten rodzaj dopinki jest idealny na wieczorną imprezę lub  wesele. Kitka zgęści i przedłuży Twoje włosy.  Ogromną zaletą, kucyków na klipsie jest ich montowanie, szybko i łatwo, kolejny plus to stabilność ! Nie musisz się obawiać, że kucyk spadnie np. podczas tańca.
Kucyk jest dla Ciebie, jeśli masz półdługie włosy, chcesz je lekko zagęścić i przedłużyć, zależy Ci na naturalnym  wyglądzie i uniesieniu włosów u nasady.
 
Opcja 3 jest dla tych z Was, które chcą błysnąć, kucyk 70 cm na klipsie, to mega zagęszczenie i przedłużenie włosów. Dopinka jest idealna na imprezę, wesele, posiada wile zwolenniczek, które noszą ja na co dzień. Z kucyka an uczesać warkocz lub kok.
 
Wszystkie kucyki są wykonane z wysokiej jakości włókna syntetycznego, które jest odporne na wysoką temperaturę. Włosy można kręcić i prostować w temperaturze do 180 stopni. Kucyki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. To, że kucyki są wykonane z włosów sztucznych,  nie oznacza wcale, są jednorazowe! Treski można nosić nawet  przez 6 miesięcy,  przy odpowiedniej pielęgnacji.
Nie czekaj! Znajdź Swój idealny kucyk już dziś i ciesz się gęstymi, bujnymi włosami!
pixel