Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

2023-01-07
Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

Doczepiany kucyk, szybki sposób na super fryzurę!

 
Uwielbiasz kucyki, upięcia, koński ogon, ale twoje włosy są cienkie i kitka jest mało efektowna?   Nasza propozycja dla Ciebie! Kucyk z syntetycznych doczepianych włosów.
To szybkie i wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz sama przedłużyć włosy. Dopinek potrzebujesz tylko raz na jakiś czas i nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, jednak zależy Ci na efektownym zarazem naturalnym, wyglądzie.
Jeśli chcesz uczesać bujny kucyk w stylu lat 70. wyglądać niczym ikona kina Brigitte Bardot, wybierz doczepiany kucyk na klipsie. 
 
Do wyboru masz kucyk 35 cm, jest odpowiedni, gdy chcesz  jedynie lekko zagęścić i delikatnie przedłużyć włosy. To minimalistyczna treska, która nie rzuca się  w oczy. Idealna na skromniejsze oficjalne okazję. Dyskretnie zagęści i lekko przedłuży twój cienki kucyk. Treska jest odpowiednia dla Ciebie, jeśli masz cienkie i krótkie włosy, zależy Ci na delikatnym zagęszczeniu i przedłużeniu.
 
Druga opcja to kucyk na klipsie 50 cm, dostępny w wersji kręconej lub prostej. 
Ten rodzaj dopinki jest idealny na wieczorną imprezę lub  wesele. Kitka zgęści i przedłuży Twoje włosy.  Ogromną zaletą, kucyków na klipsie jest ich montowanie, szybko i łatwo, kolejny plus to stabilność ! Nie musisz się obawiać, że kucyk spadnie np. podczas tańca.
Kucyk jest dla Ciebie, jeśli masz półdługie włosy, chcesz je lekko zagęścić i przedłużyć, zależy Ci na naturalnym  wyglądzie i uniesieniu włosów u nasady.
 
Opcja 3 jest dla tych z Was, które chcą błysnąć, kucyk 70 cm na klipsie, to mega zagęszczenie i przedłużenie włosów. Dopinka jest idealna na imprezę, wesele, posiada wile zwolenniczek, które noszą ja na co dzień. Z kucyka an uczesać warkocz lub kok.
 
Wszystkie kucyki są wykonane z wysokiej jakości włókna syntetycznego, które jest odporne na wysoką temperaturę. Włosy można kręcić i prostować w temperaturze do 180 stopni. Kucyki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. To, że kucyki są wykonane z włosów sztucznych,  nie oznacza wcale, są jednorazowe! Treski można nosić nawet  przez 6 miesięcy,  przy odpowiedniej pielęgnacji.
Nie czekaj! Znajdź Swój idealny kucyk już dziś i ciesz się gęstymi, bujnymi włosami!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Polecane
Kucyk Naturalny 48 cmKucyk Naturalny 48 cm
329,00 zł
Kucyk na klipsie 70 cmKucyk na klipsie 70 cm
95,00 zł
Kucyk na klipsie 70 cmKucyk na klipsie 70 cm
95,00 zł
Kucyk na klipsie 35 cmKucyk na klipsie 35 cm
69,00 zł
Kucyk na klipsie 35 cmKucyk na klipsie 35 cm
69,00 zł
Kucyk na klipsie 50 cmKucyk na klipsie 50 cm
89,00 zł
pixel