Cameron Hair na finale Miss Polonia!

2022-06-24

Z pewnością każda z Was słyszała o wyborach Miss Polonia! Wiele z Was  marzyło o koronie i tytule najpiękniejszej Polki. Firma Cameron Hair  jako oficjalny sponsor gali Miss Polonia 2021-2022 miała okazje z bliska obserwować, jak spełniają się marzenia  uczestniczek konkursu oraz pomóc finalistkom wydobyć ich naturalne piękno!

Miss Polonia- trochę historii

Miss Polonia to jedn z najstarszych konkursów piękności. Nazwę i koncepcję konkursu wymyślił literat Tadeusz Boy-Żeleński. Twórca był także  jednym z pierwszych  jurorów  konkursu.
Wybory najpiękniejszej Polki  po raz pierwszy odbyły się w Warszawie w 1929 roku. Jak wówczas uzasadniono wybór tej jedynej?

„Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu”

Konkurs wygrała Władysława Kostkówna. Dzięki  tej wygranej laureatka reprezentowała Polskę w konkursie Miss Europe organizowanym w Paryżu, została wówczas pierwszą wicemiss Europy.

Od tego dnia konkurs zmienił się, zmieniały się także kanony piękna! Niezmienne pozostało to, że konkurs daje szansę na zaistnienie i zrealizowanie swoich marzeń wielu młodym kobietom. 
Do  tej pory koronę Miss Polonia nosiły aż 42 Polki. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych międzynarodowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World.

Gala Miss Polonia 2021-2022

Tegoroczna edycja najbardziej popularnego i prestiżowego konkursu piękności w Polsce — Miss Polonia odbyła się we Włocławku 27 maja. Firma Cameron Hair, jako oficjalny partner wyborów Miss Polonia mogła z bliska podziwiać finalistki oraz finał konkursu. Mieliśmy także zaszczyt i przyjemność brać  czynny udział w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia.
Jako oficjalny sponsor Miss Polania 2021-2022 Cameron Hair zapewnił  kandydatkom do tytułu najpiękniejszej Polki dostęp do najwyżej jakości produktów do przedłużania i zagęszczenia włosów. Uczestniczki konkursu  mogły swobodnie i do woli korzystać z wielu produktów Cameron Hair.
Zabawa w metamorfozę? Czemu nie!  Dzięki doczepianym włosom Cameron Hair  uczestniczki  konkursu piękności, mogły odmienić swój wygląd! Przekonać się jak wyglądają w mega długim kucyku na klipsie 70 cm, doczepianym  koczku, czy  naszej nowości! Długim kucyku karbowanym.

Dlaczego  Cameron Hair? Miss Polonia to konkurs z wieloletnią tradycją, od zawsze organizatorzy współpracują z najlepszymi i stawiają na najwyższej jakości produkty, kreacje i dodatki! Dlatego właśnie to Cameron Hair jako oficjalny partner Miss Polonia 2021-2022  pomógł  uczestniczkom w wyczarowaniu wymarzonych fryzur.

 

Sandara Guzek podczas finałowej gali postawiła na luźno opadające bujne loki.  Swoje naturalnie piękne włosy zagęściła i przedłużyła dopinanymi naturalnymi włosami  Clip In 53 cm odcień  #18.

Wykorzystane w tegorocznej gali  włosy Cameron Hair, to w 100% naturalne ludzkie włosy. Sandra wybrała dopinki  w naturalnym odcieniu, delikatnego chłodnego, słowiańskiego blondu. Wlosy idealnie skomponowały się z jej naturalnymi pasmami, zagęściły je i przedłużyły.

Naturalne włosy Cameron Hair właściwie nie różnią się strukturą od włosów Polek, dlatego po przypięciu właściwie nie można ich odróżnić od naturalnych pasm. Włosy Cameron Hair  są miękkie i podatne na układanie.  Naturalne włosy Cameron Hair  z łatwością można kręcić i prostować, są podatne na stylizacje na gorąco oraz na zimno. Ogromnym plusem dopinek clip in jest to, że fryzura, do której zostały wykorzystane, wygląda bardzo naturalnie. Skręt jest trwały, a zarazem elastyczny.

Piękna finalistka Miss Polonia 2021-2022  Klaudia Andrzejewska także sięgnęła po naturalne dopinane włosy Cameron Hair.  Dopinane włosy idealnie skomponowały się z włosami finalistki.

Włosy Klaudii były nie tylko zagęszczone, ale także przedłużone.  Naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia finalista zawdzięczała zestawowi  naturalnych włosów Clip In 60 cm 6 taśm w kolorze #10.  

Paulina Basek  zaprezentowała się we włosach Cameron Hair 60 cm 130 gramów kolor #3 brąz

Dzięki dopinkom włosy uczestniczki konkursu zyskały wspaniałą długość i objętość.  Niezwykle efektowne  ciemne pasma, opadające kaskadami na plecy i ramiona Pauliny zachwycały, naturalnością  i lekkością.  

Katarzyna Stolarczyk także postawiła na naturalny look, delikatne zwiewne fale. Bujne i długie fale to efekt dopięcia zestawu włosów naturalnych clip in Cameron Hair 53 cm 120 gramów 6 taśm kolor #18/22.

Firma Cameron Hair jako oficjalny partner z dumą odpowiadała za piękny wygląd i stylizację włosów najpiękniejszych Polek!

Zwyciężczynią tegorocznego konkursu Miss Polonia została Krystyna Sokołowska!

Gratulujemy i cieszymy się, że jako oficjalny partner tegorocznych wyborów Miss Polonia, mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i cieszyć się wraz z laureatkami!

pixel