Bezszwowe Clip In ! Ratunek dla cienkich włosów!

2023-01-14

Karnawał trwa w najlepsze!   To najlepszy czas na zmianę wyglądu! Metamorfoza? Zdecydowanie tak! Myślisz, że twoim cienkim i zmęczonym włosom nic nie pomoże? Poznaj seamless- bezszwowe dopinki, dzięki, którym  odmienisz swój look w kilka sekund.

Cienkie włosy a dopinane włosy 

Masz cienkie włosy? To niestety problem wielu kobiet. Cienkie rzadkie kosmyki, są zwykle efektem złej pielęgnacji albo niedoboru witamin. Niestety bardzo często grubość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie. Mimo stosowania odpowiedniej pielęgnacji, niektóre z nas po prostu mają cienkie i rzadkie włosy. Problem przerzedzonych kosmyków często nasila się w zimie.  Czapki, klimatyzacja, zimno, niedobór witamin i składników odżywczych sprawia, że  kondycja naszych włosów jest  dużo gorsza.  Suplementy diety, pielęgnacja oczywiście są w stanie poprawić wygląd naszych włosów, ale co kiedy chcemy szybko zagęścić włosy. Czy można przedłużać doczepami cienkie włosy? Tak! Należy wybrać doczepy przeznaczone do cienkich i delikatnych włosów.  Dopinki do cienkich włosów pomogą Ci szybko i łatwo zagęścić i przedłużyć włosy, kiedy tylko masz na to ochotę. Poznaj seamless- bezszwowe dopinki do włosów cienkich i delikatnych.

Włosy bezszwowe Clip in — dalszego są tak wyjątkowe?

Co wyróżnia bezszwowe włosy doczepiane? Dlaczego są idealne do zagęszczania i przedłużania cienkich i delikatnych włosów? Co kryje się pod określeniem seamless?

Seamless to w tłumaczeniu właśnie bezszwowe!  Co to znaczy i dlaczego zmienia zwykłe doczepy w wyjątkowo innowacyjną metodę zagęszczania włosów?

Doczepiane bezszwowe włosy są wykonane nowoczesną metodą, z wykorzystaniem technologii polegającej na wtopieniu włosów w specjalną cienką, bezszwową taśmę silikonową, do której przymocowane są spinki clip in.

Dzięki tej innowacyjnej metodzie treski są cieńsze w u nasady, nasze włosy, nie muszą dźwigać ciężaru nitek i szwów.

Taśma silikonowa jest lekka cienka i bardzo elastyczna. Dopinki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, nie odstają, są praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne.

Bezszwowe taśmy z doczepami są nawet o  połowę cieńsze od  tradycyjnych, zszywanych  pasm Clip In.

Taśmy są cienkie, łatwiej je ukryć między włosami, są niezwykle komfortowe w noszeniu. Włosy bezszwowe są idealne dla osób, które cenią sobie estetykę, dyskrecję i komfort.

Bezszwowe dopinane włosy są idealne do cienkich włosów, ponieważ taśmy są lekkie, nie obciążają włosów. Dodatkową zaletą lekkich, bezszwowych włosów jest to, że można je nosić nawet cały dzień, bez obaw o obciążenie naturalnych włosów. 

Silne, a jednocześnie delikatne, czy to możliwe? Tak, bezszwowe włosy są równie trwałe, jak dopinki zszywane tradycyjnym sposobem! 

Dzięki mocnemu połączeniu taśm z włosami doczepy są wyjątkowo wytrzymałe i odporne, nawet na intensywną eksploatację, czy poddawanie ich różnym zabiegom fryzjerskim.

Kolejnym wielkim plusem bezszwowych dopinanych włosów jest ich elastyczność, bezszwowe taśmy idealnie dopasowują się do kształtu głowy. Włosy  komponują się z cienkimi i delikatnymi włosami naturalnymi.

Doczepiane bezszwowe włosy Cameron Hair mają  niecieniowane końce, są wykonane z włosów najwyższej jakości. To ekskluzywna, dyskretna, komfortowa i bezpieczna metoda przedłużania włosów, która cieszy się coraz większą popularnością! 

Gwarantujemy, że zapomnisz, że masz je na głowie!

Włosy bezszwowe vs tradycyjne Clip In

Do tej pory zawsze korzystałaś z tradycyjnych Clip In, zastanawiasz się nad bezszwowymi dopinkami, a  może dopiero zaczynasz przygodę z doczepianymi włosami i wahasz się pomiędzy różnymi metodami? 

Jakie są podstawowe różnice między bezszwowymi włosami a tradycyjnymi dopinanymi clip in?

 Dopinane bezszwowe włosy  nie mają szwów, włosy są wtopione w cienką silikonową taśmę. Dopinki tradycyjne zawsze są zszywane nitka i lekko sklejane.

Taśma bezszwowa jest o połowę cieńsza od tradycyjnej dopinki przy tej samej ilości włosów w tresce.

Dzięki temu, że bezszwowe taśmy są cieńsze łatwiej je ukryć, lepiej przylegają do  głowy.

Bezszwowa taśma jest lżejsza od taśmy zszywanej, nitki, szwy to dodatkowy ciężar, który nie zagęszcza naszych włosów, tylko dodatkowo je obciąża.

Tradycyjne taśmy z włosami clip in są sztywne, mniej elastyczne od cienkich silikonowych taśm. Przekłada się to na komfort noszenia. Bezszwowe treski są prawie niewyczuwalne, elastyczne, dostosowują się do kształtu głowy. Niestety tradycyjne dopinki mogą odstawać od głowy, po czasie zaczynamy odczuwać ich ciężar, pojawia się uczucie dyskomfortu. Bezszwowe dopinki clip in zapewniają w 100% naturalny efekt!

Jak zakładać bezszwowe Clip In

 

Wiesz już, że bezszwowe dopinane włosy są, lżejsze, cieńsze, bardziej elastyczne i niezwykle komfortowe w noszeniu. A co z zakładaniem? Jak zakładać bezszwowe dopinane włosy? Czy jest to bardziej skomplikowane od zakładania tradycyjnych doczepów?  Nie! Na założenie bezszwowych włosów clip in potrzebujesz kilku minut, zakłada się je właściwe tak samo, jak tradycyjne dopinki clip in. Bezszwowe włosy clip in Cameron Hair są dostępne w różnych gęstościach  od 3 taśm po 40 gramów do nawet 9 taśm po 180 gramówOczywiście dostępne są także dopinki różnej długości. 

Dzięki zestawom włosów Cameron Hair możesz przeprowadzić zabieg przedłużania  i zagęszczenia włosów na całej głowie. Każda z taśm seamless dostępnych w zestawie jest przeznaczona na określoną część głowy.

Do włosów cienkich i delikatnych wystarczy  zestaw 40 lub 80 gram. Włosy po wyjęciu z opakowania są gotowe do założenia! Do taśm przymocowane są spinki clip in z paseczkiem silikonowym, który dodatkowa zabezpiecza treskę przed zsunięciem się z włosów.

Z pewnością każda z Was znajdzie zestaw idealny dla siebie. 

Do założenia włosów potrzebujesz jedynie szczotki do włosów i spinki klipsa, którym chwilowo przytrzymasz włosy.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Dokładnie rozczesz swoje włosy.
  • Rozdziel włosy poziomo tuż nad karkiem.
  • Lekko podtapiruj włosy w miejscu  przedziałka, który powstał po rozdzieleniu włosów.
  • Wepnij najwęższą taśmę z bezszwowymi włosami Clip In.
  • Zasłoń treskę włosami z góry.
  • Kilka centymetrów wyżej ponownie rozdziel włosy, wepnij kolejną nieco szerszą troskę.
  • Wpinaj treski jedna nad druga, zasłoń je włosami z czubka głowy, rozczesz włosy i utrwal lakierem.

Kieruj się zasadą szersze taśmy do tyłu węższe na boki. Oczywiście wszystko zleży od fryzury i tego, jak rosną nasze włosy, jeśli czeszesz się na bok, wepnij więcej tresek w miejsca, gdzie masz więcej włosów.

 

Fryzury z bezszwowych Clip In

 

Dopinki do włosów cienkich można nosić tylko przy rozpuszczonych włosach? Nieprawda! Dopinane bezszwowe włosy pozwalają na uczesanie przeróżnych fryzur od prostego kucyka, warkocza po ekskluzywne ślubne upięcie, oto kilka inspiracji od Cameron Hair:

 

Bujne loki fale

Bezszwowe dopinane włosy są wykonane z naturalnych włosów,  możesz je kręcić i falować przy pomocy lokówki lub prostownicy.

Bezszwowe włosy są bardzo podatne  na stylizację, loki zakręcone na dopinanych bezszwowych  włosach są trwałe i sprężyste. Włosy możesz częściowo podpiąć  lub odsłonić opaską.

Opaska warkocz

 Jak zrobić opaskę z dopinek? Wepnij pasma nisko, blisko karku,  najlepiej by miały ok. 50  cm. Za uszami przy karku zapleć 2 cienkie warkocze po obu stronach głowy. Warkocze unieś i skrzyżuj na czubku głowy, końce podepnij wsuwkami za uszami i gotowe! 

 

Możesz także zapleść warkocze z 2 węższych taśm, następnie przypiąć je za uszami, unieść do góry, skrzyżować na czubku głowy, za uszami podpiąć wsuwkami. Jeśli chcesz mieć szeroki warkocz, zapleć kilka dopinek, nałóż na głowę jak opaskę, podepnij wsuwkami za uszami. 

Bezszwowe dopinane włosy to zdecydowanie jedna z najszybszych i najprostszych metod zagęszczenia i przedłużania cienkich włosów. Bezszwowe taśmy są lekkie, cienkie i elastyczne! Noszenie bezszwowych włosów jest bardzo wygodne, a zakładanie szybkie i łatwe! Sięgnij po bezszwowe dopinane włosy Cameron Hair już dziś i podziel się z nami swoimi wrażeniami!

Polecane
pixel