A Ty jaką metodę przedłużania włosów wybierasz?

2022-10-12
Chcesz przedłużyć lub zagęścić włosy? Nie wiesz, jaka metoda będzie dla Ciebie odpowiednia? Słyszałaś wiele złych opinii o przedłużaniu włosów? Obalamy fake newsy i pomagamy w wyborze odpowiednich doczepów. Przeczytaj i poznaj prawdę nie mity!
Przedłużanie włosów  jest  bardzo popularne, jednak z powodu źle wykonanych zabiegów lub nieprawidłowego korzystania z  doczepów, pojawiło się wiele mitów i fake newsów. Coraz więcej osób rezygnuje z przedłużania włosów ze strachu przed utratą swoich naturalnych kosmyków.
Czy od przedłużania włosów, można wyłysieć? Odpowiedź nie! Jest jednak jeden podstawowy warunek. Musisz wybrać metodę przedłużania odpowiednią do twoich włosów i stosować się do zasad noszenia doczepów. Tak jak lek w nieodpowiedniej dawce może być trucizną, tak nieprawidłowo stosowne kosmetyki, czy np. doczepy, zamiast nam pomóc, mogą zaszkodzić. Dlatego bardzo ważne jest wybranie właściwej metody przedłużania włosów oraz profesjonalne wykonie zabiegu przedłużania.
W jaki sposób można przedłużyć lub zagęścić włosy?  Czym kierować się podczas wyboru metody przedłużania? 
Pierwsze pytanie, jakie musisz Sobie zadać to:
 Potrzebujesz przedłużyć włosy na stałe, czy tylko na okazję np. wesele? 
 
Wybierasz odpowiedź: okazja, chwilowa metamorfoza: wesele, studniówka lub innego typu impreza, na której chcesz świetnie wyglądać.
Pytanie drugie:
 Włosy rozpuszczone, czy upięcie?

Włosy upięte

 
Wybierasz upięciedużo lepiej czujesz się w spiętych włosach.  Nasza propozycja dla Ciebie! Kucyk z syntetycznych doczepianych włosów.
To szybkie i wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz sama przedłużyć włosy. Dopinek potrzebujesz tylko raz na jakiś czas i nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, jednak zależy Ci na efektownym, a zarazem naturalnym wyglądzie.
Jeśli chcesz uczesać bujny kucyk w stylu lat 70. wyglądać niczym ikona kina Brigitte Bardot, wybierz doczepiany kucyk na klipsie. 

Do wyboru masz kucyk 35 cm  - jest odpowiedni, gdy chcesz  jedynie lekko zagęścić i delikatnie przedłużyć włosy. To minimalistyczna treska, która nie rzuca się  w oczy. Idealna na skromniejsze, oficjalne okazje. Dyskretnie zagęści i lekko przedłuży twój cienki kucyk. Treska jest odpowiednia dla Ciebie, jeśli masz cienkie i krótkie włosy, zależy Ci na delikatnym zagęszczeniu i przedłużeniu.

Druga opcja to  kucyk na klipsie 50 cm, dostępny w wersji kręconej lub prostej. 
Ten rodzaj dopinki jest idealny na wieczorną imprezę lub  wesele. Kitka zgęści i przedłuży Twoje włosy.  Ogromną zaletą, kucyków na klipsie jest ich zakładanie, zupełnie bezproblemowe, szybkie i łatwe, a kolejny plus to stabilność ! Nie musisz się obawiać, że kucyk spadnie np. podczas tańca.
Kucyk jest dla Ciebie, jeśli masz półdługie włosy, chcesz je lekko zagęścić i przedłużyć, zależy Ci na naturalnym  wyglądzie i uniesieniu włosów u nasady.

Opcja 3 jest dla tych z Was, które chcą przyciągać spojrzenia. Kucyk 70 cm na klipsie, to mega zagęszczenie i przedłużenie włosów. Dopinka jest idealna na imprezę, wesele, posiada wiele zwolenniczek, które noszą ja na co dzień. Z kucyka można uczesać warkocz lub kok.

 
Wszystkie kucyki są wykonane z wysokiej jakości włókna syntetycznego, które jest odporne na wysoką temperaturę. Włosy można kręcić i prostować w temperaturze do 180 stopni. Kucyki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. To, że kucyki są wykonane z włosów sztucznych,  nie oznacza wcale, są jednorazowe! Treski można nosić nawet  przez 6 miesięcy,  przy odpowiedniej pielęgnacji.

Oczywiście możesz kupić także kucyk z włosów naturalnych! Włosy naturalne są bardzo podatne na stylizację na gorąco. Ich żywotność to nawet dwa lata, przy okazjonalnym noszeniu. Zapewniają naturalny efekt, są delikatne i miękkie. Kucyki z włosów naturalnych Cameron Hair, są dostępne w wersji oplatanej w 20 różnych odcieniach oraz w długościach 48 lub 60 cm.

Masz cienkie i delikatne włosy? Lepszą opcja dla ciebie będzie kucyk oplatany, treski tego typu są lżejsze, nie obciążają delikatnych włosów.
Bardzo ważny jest dobór odpowiedniej gęstości włosów. Nie wolno nadmiernie obciążać cebulek, może to  powodować osłabienie naszych włosów. Dlatego im delikatniejsze cieńsze włosy, tym lżejsze treski powinno się wybierać.

Masz delikatne półdługie włosy?  Twój cel to naturalne zagęszczenie i lekkie przedłużenie?  Wybierz kucyk oplatany 50 cm. Dopinka jest lekka i łatwa w założeniu! Wystarczy, że uczeszesz kucyk ze swoich włosów, na kitkę nałożysz doczepiany kucyk Cameron Hair i gotowe. Kucyk mocujemy za pomocą metalowego ząbka,  miejsce łącznia maskujemy wydzielonym pasmem, dodatkowo treskę podpinamy wsuwką i gotowe.
W zależności od tego, jak, długi kucyk chcesz mieć, możesz wybrać kucyk doczepiany 60 cm, który sięga do połowy pleców lub kucyk Ariana, który sięga aż do pasa!
Z doczepianego kucyk możesz uczesać wiele fryzur np. kok, warkocz, luźne upięcie.
Kucyki są wykonane z wysokiej jakości włókna syntetycznego, można je kręcić i prostować w temperaturze do 180 stopni, myć i czesać, podobnie jak kucyki na klipsach są wielokrotnego użytku.

Kucyki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, do wyboru jest, aż 20 naturalnych odcieni!
Pamiętaj!  Przy wyborze swojego kucyka kieruj się odcieniem swoich włosów u nasady, doczepiany kucyk zasłoni twoją kitkę i kolor włosów na końcach, kitka łączy się z włosami tylko u nasady. Nie zapominaj, że ważny jest dobór gęstości, im cieńsze i delikatniejsze są twoje włosy, tym lżejszy kucyk powinnaś wybrać. Odpowiednio dobrany produkt z pewnością nie uszkodzi twoich naturalnych włosów, noszenie go będzie komfortowe, a efekt naturalny i zachwycający.

Rozpuszczone włosy

Jakie doczepiane włosy wybrać, kiedy decydujesz się na rozpuszczone włosy lub półupięcie, ale nadal potrzebujesz włosów na okazje?
Jeśli wybrałaś opcje włosy rozpuszczone, to najlepsza dla Ciebie będzie najpopularniejsza metoda samodzielnego zagęszczenia i przedłużenia włosów, czyli, włosy na spinkach Clip In.  Włosy na spinkach  są dostępne w różnych długościach i zestawach, można z nich uczesać właściwie każdą fryzurę. Najczęściej są jednak noszone rozpuszczone lub w półupięciach. Przy wyborze doczepianych włosów na spinkach kieruj się kolorem swoich włosów na końcach, odwrotnie niż w przypadku kucyka. Dopinane włosy Clip In wpinamy warstwowo pomiędzy swoje włosy.  Pierwszą dopinkę wpinamy tuż nad karkiem, następnie wydzielamy poziome sekcje między włosami. Wpinamy dopinki coraz wyżej, każdą wpiętą taśmę zasłaniamy włosami z góry.
Jeśli zależy Ci na rozpuszczonych kręconych włosach lub mega naturalnym efekcie, wybierz naturalne włosy na spinach. Włosy naturalne są podatne na stylizację na gorąco, nie płaczą się, są wygodniejsze w noszeniu, niż syntetyczne, rozpuszczone włosy. 

Coraz większą popularnością cieszą się syntetyczne włosy na żyłce, czyli Flip In.  Czy włosy na żyłce są odpowiednie dla Ciebie?  Tak, jeśli chcesz szybko i łatwo zagęścić i przedłużyć włosy, a nie chcesz  obciążać swoich włosów. Na czym polega ta metoda? Włosy są wszyte w materiałową taśmę, do której jest przymocowana gumka/żyłka, podobna do jubilerskiej żyłki. Czasami treski posiadają dodatkowe spinki clip in, którymi przypinamy je do naszych włosów. 
Jak zakładamy treskę? Flip In "wisi" na naszej głowie, żyłka jest ułożona jak opaska, a cześć z włosami ukryta między naszymi pasmami na wysokości uszu.  Oczywiście flip in musimy dodatkowo podpiąć wsuwkami.
Bardzo dużą zaletą włosów na żyłce jest to, że nie obciąża naszych kosmyków, szybko się je zakłada i zdejmuje, włosy są już pokręcone, po ich założeniu otrzymujemy właściwie gotową fryzurę
Jeśli masz ochotę na delikatne półupięcie, Flip In świetnie sprawdzi się w tego typu fryzurze. Flip In jest odpowiednią formą przedłużenia i zgęszczania cienkich i delikatnych włosów.  Jest dla Ciebie, jeśli nie lubisz przypinania spinek lub masz cienkie włosy i obawiasz się, że spinki mogą je uszkodzić lub  po prostu opcja doczepów ze spinkami clip in jest dla ciebie niewygodna.
Właściwy dobór doczepianych włosów, zarówno pod względem  gęstości, jak i  gatunku włosów to klucz do sukcesu. Pamiętaj, by przed zakupem dokładnie zastanowić się, jak często będziesz nosić  doczepy oraz jak najczęściej czeszesz włosy. Kupuj u sprawdzonego sprzedawcy! Konsultacje z renomowanego sklepu jak Cameron Hair z pewnością pomogą Ci w wyborze odpowiednich włosów.
pixel