A Ty jaką metodę przedłużania włosów wybierasz? Cz.2

2022-10-19

Wybór odpowiednich doczepianych włosów jest bardzo ważny!

Jakie doczepiane włosy wybrać, gdy chcemy je nosić często? Zależy nam na naturalnym wyglądzie i chcemy, żeby włosy długo nam służyły? Cameron Hair podpowiada, jakie włosy wybrać do częstego noszenia!

Wiesz już jakie włosy wybrać, kiedy potrzebujesz ich tylko na okazje.  Pytanie, jakie włosy wybrać, kiedy chcemy je nosić często? Zależy nam na komforcie, szybkim efekcie, ale nie konicznie chcemy  przedłużać włosy na stałe?
Nasza główne pytanie brzmi:
Jakie włosy doczepiane są odpowiednie do częstego noszenia?
 
Odpowiedź! Włosy naturalne, czyli wykonane z ludzkich pasm. To jednak dopiero połowa odpowiedzi.  Rodzaj włosów trzeba dobrać do gęstości, długości i stanu naszych włosów.

Jak zagęścić i przedłużyć włosy normalne?

Witam, niedawno byłam u fryzjera, niestety zbyt mocno skrócił moje włosy. Bardzo lubię długie włosy czy mogę w jakichś osób szybko je przedłużyć? Dodam, że są zdrowe i w miarę gęste, tylko niestety obecnie zbyt krótkie.
 
Nieudana wizyta u fryzjera, konieczność skrócenia włosów, to  częsty problem naszych klientek. Włosy są zdrowe, normalne, ale  zbyt krótkie, wiele osób  po prostu chce przedłużyć włosy, ponieważ wolno rosną. Nadal jednak nie chcą przedłużać włosów stałą metodą. Co polecamy, w takiej sytuacji? Tradycyjne doczepiane włosy Clip In.  Cameron Hair oferuje naturalne włosy  w 4 różnych długościach od 30 cm do 60 cm, od 50 do 130 gramów i aż w 23 odcieniach do wyboru, także w wersji z balejażem i ombre.
Często można spotkać się z opinią, że doczepy niszczą włosy, spinki wyrywają nasze pasma. Oczywiście w każdej plotce jest ziarno prawdy.  Dopinane włosy na spinkach mogą uszkodzić nasze włosy, jeśli:
  • nie zdejmujemy włosów na noc,
  • nosimy zbyt dużo dopinek,
  • traktujmy dopinane włosy jak metodę stałego przedłużania,
  • przerabiamy włosy na spinkach na stałą metodę przedłużania, np. przyszywanie taśm do włosów.

Noszenie doczepianych włosów zgodnie z zaleceniami, odpowiednia pielęgnacja naszych i doczepianych włosów, niweluje ryzyko uszkodzenia  naturalnych włosów.
Ok, wybieramy dopinki. Jeśli masz gęste włosy, sięgnij po zestaw 6 taśm 120 gramów, im więcej włosów tym więcej dopinek potrzebujesz. Jeśli masz włosy cienkie lub średniej gęstości, wystarczą 3 taśmy, czyli 60 g. Pamiętaj!  
Nie obciążaj włosów-mniej naszych włosów, równa się mniej dopinek.
Jak wybrać długość? Do wyboru masz 30 cm, 43 cm53 cm i 60 cm, pamiętaj, że dopinek nie przypinamy na czubku głowy, tylko mniej więcej na wysokości uszu. Jak ocenić dokąd będą sięgać dopięte włosy i czy o taką długość nam chodzi?
Jest na to prosty sposób! Przyłóż centymetr do głowy na wysokości ucha, odmierz np. 53 cm. Metr pokazuje 53 cm, tuż za łopatkami, to znaczy, że dotąd będą sięgać włosy po założeniu. 

Jak wybrać kolor dopinanych włosów? Kieruj się kolorem swoich końcówek, zwykle końce włosów są jaśniejsze niż włosy u nasady, dopinki wpinamy pod włosy i zasłaniamy włosami z góry. Doczepiane włosy mieszają się z naszymi końcówkami. Jeśli nie ma odpowiedniego odcienia, warto kupić dopinki nieco jaśniejsze, po ich dopięciu otrzymasz efekt delikatnie rozjaśnionych końcówek.
Pamiętaj ! Nigdy nie kupuj ciemniejszy dopinek, po pierwsze przejście z jasnego w ciemne końce, wygląda nieestetycznie, po drugie naturalne doczepiane włosy można tonować i przyciemniać, nie wolno ich rozjaśniać.
 
Odpowiednio dobrane doczepiane włosy na spinki to szybki i wygodny sposób na zagęszczenie przedłużenie włosów, dopinki z naturalnego włosa nie plączą się, są wygodne w noszeniu. Zapewniają naturalny efekt, można je nosić bardzo często, przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą Ci od 6 miesięcy do roku!

Jak zagęścić i przedłużyć cienkie i delikatne włosy?

Mam średniej długości, cienkie włosy, są delikatne i łamliwe. Chce je zagęścić, ale boję się, że doczepy zniszczą moje włosy. Jakie doczepiane włosy powinnam wybrać?
 
To pytanie jednej z naszych klientek jest jednym z najczęściej zadawanych pytań, wybór włosów to nie raz prawdziwy dylemat. Nasza odpowiedź! Bezszwowe doczepiane włosy na spinkach clip in,  są idealne dla osób, które cenią sobie estetykę, dyskrecję i komfort.
Dlaczego bezszwowe włosy są idealne do cienkich i delikatnych włosów? Czym wyróżnia się ta nowa metoda zagęszczania i przedłużania włosów?

Doczepiane bezszwowe włosy są wykonane nowoczesną metodą, z wykorzystaniem technologii polegającej na wtopieniu włosów w specjalną cienką, bezszwową taśmę silikonową, do której przymocowane są spinki clip in.

Dzięki tej innowacyjnej metodzie treski są cieńsze w u nasady. Nie musisz obawiać się o stan swoich włosów, są bezpieczne, ponieważ, nie muszą dźwigać ciężaru nitek i grubych szwów. Bezszwowe taśmy z doczepami są nawet o połowę cieńsze od  tradycyjnych, zszywanych  doczepów.

Taśma silikonowa jest lekka cienka i bardzo elastyczna. Dopinki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, nie odstają, są praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne, nawet jeśli Twoje włosy są bardzo przerzedzone. Bezszwowe dopinane włosy są idealne do cienkich włosów, ponieważ taśmy są lekkie i nie obciążają włosów. Dodatkową zaletą lekkich, bezszwowych włosów jest to, że można je nosić nawet cały dzień, bez obaw o obciążenie naturalnych włosów, są niezwykle komfortowe w noszeniu.

Silne, a jednocześnie delikatne, czy to możliwe? Tak, bezszwowe włosy są równie trwałe, jak dopinki zszywane tradycyjnym sposobem! 

Dzięki mocnemu połączeniu taśm z włosami doczepy są wyjątkowo wytrzymałe i odporne, nawet na intensywną eksploatację, czy poddawanie ich różnym zabiegom fryzjerskim.

Kolejnym wielkim plusem bezszwowych dopinanych włosów jest ich elastyczność, bezszwowe taśmy idealnie dopasowują się do kształtu głowy.  Włosy użyte do wykonania tresek są najwyższej klasy i doskonale   komponują się z cienkimi i delikatnymi włosami naturalnymi.

Doczepiane bezszwowe włosy Cameron Hair mają  niecieniowane końce, są wykonane z włosów najwyższej jakości. To ekskluzywna, dyskretna, komfortowa i bezpieczna metoda przedłużania włosów, która cieszy się coraz większą popularnością!  Bezszwowe włosy clip in od Cameron Hair są dostępne w dwóch długościach 40 cm i 50 cm oraz w szerokiej palecie kolorystycznej.

Jak przedłużyć włosy średniej gęstości półdługie?

Witam, bardzo chciałbym przedłużyć włosy, mam geste, wycieniowane włosy, jednak nie mam czasu i nie lubię wpinać dużej ilości taśm ze spinkami. 
 
Mimo ogromnej popularności włosów na spinkach Cli In, niektóre w Was nie mają czasu na wpinanie pojedynczych taśm. Jeśli masz włosy średniej gęstości i chcesz je szybko, zagęści i przedłużyć, polecamy  Flip In . Co to takiego?

 Flip in to  szybki i wygodny sposób samodzielnego przedłużenia włosów jest bardzo podobny do tradycyjnych  dopinek Clip In. Włosy na żyłce to jeden z prostszych sposobów  przedłużania i zagęszczenia włosów. Jest to rodzaj dopinki- treski, nie  jest to trwały sposób przedłużenia włosów. Podobnie jak w przypadku metody Clip in, włosy należy zdejmować wieczorem do mycia i spania.

Włosy na żyłce to jedna szeroka treska, włosy są zszyte razem w jedną bardziej lub mniej gęstą taśmę. Przeciwnie do Clip In, które są kilkoma treskami różnej szerokości. 

Taśma włosów Flip In może mieć spinki clip in, którymi dodatkowo przypinamy ją do naszych włosów. Nie wszystkie włosy na żyłce mają dodatkowo spinki clip in, jest to opcjonalne. Żyłka-gumka, w treskach typu Flip In jest elastyczna i bezbarwna. Ponadto jest bardzo wytrzymała, komfortowa, nie ściska głowy i nie wyrywa włosów. Pytanie właściwie, po co żyłka? Skoro treski mają spinki clip in ? Po pierwsze nie wszystkie włosy flip in mają spinki!  Niektóre zwłaszcza wykonane z włosów syntetycznych, zakładamy tylko na żyłce.
W przypadku włosów Flip In, które mają spinki, żyłka odgrywa bardzo ważną rolę:
  • odciąża nasze włosy, 
  •  podtrzymuje treskę,
  •  nasze  cebulki nie muszą „dźwigać" ciężaru całej treski.
 Flip in wspiera się na głowie, nasze włosy i cebulki nie są naprężone, obciążone.  To jedna z  szybszych i wygodniejszych  metod zagaszenia i przedłużenia włosów.
Dopinane, naturalne włosy to szybki i wygodny sposób na zagęszczenie i przedłużenia naturalnych  włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji włosy mogą posłużyć nawet  półtora roku. Włosy można nosić często nawet codziennie, stosując się do zasad noszenie i pielęgnacji, z pewnością nie ucierpią na tym nasze naturalne włosy.

pixel